S24 - One World - EP14

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:25

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP14

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:26

Rozhodně zasloužený vítěz, ale je fakt že neměla moc konkurenci. Teplej Colton by na ty její očka určitě neskočil a byl by to zajímavej fight. Dominovala jak v soutěžích, tak sociální hře. Trochu jsem si myslel, že Sabrina a Chelsea hrají pasivitu schválně, ale na druhou stranu je to přivádí do pozice oveček, to se pak před porotou těžko vysvětluje a hra to není úplně líbivá.

Každopádně s Kim bych společné lože sdílet nechtěl, mám z ní pocit, že bych furt musel počítat nějakou matiku, fyziku, mechaniku apod i v posteli, s Chelsea by si člověk aspoň odpočinul a užil trochu té pohody, takže u mě z těch tří vítězí ona 8)

Omlacenou hlavu ( :cry: ) mám z Alicii a Christiny. To je mi opravdu výkvět demence na ntou. I takový lidi asi do Survivora patří, ale koukat se na to věru nedá a člověk jen kroutí hlavou.

hah, tak Kat nepřestává bavit ani v Ponderose :mrgreen: holky si to tam pěkně vyřikaly ale nejvíc mě dostala její nenápadná schovka :mrgreen: :mrgreen: připomnělo mi to nedávno viděnou scénku ze Simpsonů - video zde https://vimeo.com/56187637" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP14

Příspěvekod Ferenc » 13 pro 2013, 21:34

Yeah Kim vyhrála co víc dodat jedna z nejzaslouženějších vítězů/vítězek ever. Rendym nesouhlasím Kim je podle mě skvělá. Alicia a Chrisitna totalní prázdno. Vynikající série mě osobně moc bavila.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 27 led 2016, 21:33

Finále se celkem dalo, čekal jsem, že budou třeba nějak zbytečně natahovat tu část, kde to Christina zabalila, naštěstí to sfoukli docela rychle. Nějak moc jí to ani nevyčítám, musela toho mít už taky chudák za celou sérii dost a dost. :D
Alicia vzala blindside velice dobře, příjemně mě překvapilo, jak dospěle se ke konci, na rozdíl od pre-merge, chovala. Jako porotkyně pobavila. :D
Final 3 celkem vyrovnaná v tom smyslu, že mě ani jedna z nich nebavila o moc víc než druhá. Nebo třetí. Hráčka nejlepší Kim, takže jsem jí to i přál, 0 hlasů pro Chelsea, která mě snad bavila z těch 3 při rewatchi nejvíc, mě docela mrzí. I když je fakt, že nehrála nijak extra zajímavou hru.

Favorit ve final 3: Kim
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S24 - One World - EP14

Příspěvekod vrabejka » 26 úno 2017, 22:03

Tak Kim to zvládla s přehledem. Kontrolovala hru od 1.dne až po závěrečnou kmenovku.
4 imunity, skrytá v kapse skvělá sociální a strategická hra. Určitě nejlepší ženská vítězka.
Je pravda že po vyřazení Troye bylo jasné že vyhraje ale tak to je.

Tato sérii měla do slouceni být v mém žebříčku okolo 10.mista bohužel ji uškodily brzké vyřazení silných hráčů. (Monika, Colton, Troy)
Ale i tak ji řadim někde okolo 15.mista.

PS: Pohledy Kat v této epizodě geniální to bylo na Oscara :D

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP14

Příspěvekod SnowWhite » 14 bře 2017, 14:42

Celá serie se řadí mezi moje nejoblíbenější. Hlavně díky sympatickému castu a zasloužené vítězce. Bavil mě snad i ten Colton, přestože občas byl na kopanec do koulí, mohl to ještě celý zvrátit. Líbilo se ten nečekanej zvrat, kdy se kluci vzdali imunity, i to, jak se holky po serii proher dokázaly vyšvihnout zppátky na vrchol a v čele s modrokou pastýřkou Kim obsadit celou F5. Prostě boží serie. :love: Když mám hodnit jednotlivce, tak asi takhle

Kourtney Tam bohužel nemám co hodnotit. Pusobila mile a byla jsem na ní zvědavá. Škoda no.
Nina Postarší paní, která mezi těma mladoškama neměla moc šancí. Sympatická nebyla, ale s Kat měla pravdu.
Matt Namyšlenej floutek. ,,Mám svaly, dejte mi milion." Tenhle typ hráčů mě už omrzel.
Bill Sympaťák, milej a kamarádskej kluk, kterej se znelíbil královně Coltonovi a musel jít. Škoda ho. Z Manona jeden z mála sympatických.
Monica Tady mi ještě byla sympatická. Skvělá mamča podražená Coltonem. No, co se dá dělat.
Colton Jak bylo řečeno v BvW - on je teplej Russel Hantz. :lol: Stratég výbornej, to bezpochyby. Svým zpusobem ho mám i ráda. Ale karma ho dostihla pěkně a právě včas.
Jonas Sushi kuchař, kterýho měli všichni rádi. Herně slabej, ale jako člověk sympatickej.
Michael Nemastnej, neslanej. Takovej typ hráče, co se do paměti nezapíše.
Jay To stejný.
Leif Taktika nulová, ale jinak docela ušel.
Troyzan Troyzan by býval mohla snad dojít i do F3, nebýt intrikánek holek, které přesvědčily muže být do vlastních řad a pak pro ně bylo jednoduché vyhladit všechny ostatní. This is my island Rozhodně zajímavý prvek série.
Kat Kat je taková kapitola sama o sobě. Hloupoučká a naivňoučká blondýnka, co se spoléhala na Kim, což se jí stalo osudným. Kmenovka, kde ji vyrazili patří mezi moje oblíbené, protože mi neskutečně pila krev.
Tarzan Pro mě velké překvapení. Občas mě vytáčel, ale asi ho nejde nemít rád. Navíc byl na svuj věk i v dobré fyzické kondici. Milej děda se srdcem na správném místě.
Alicia Bože, jak ta mě už od prvního dílu srala. jediný, co í přičtu k dobru je to, že vlastně založila alianci - ona, Kat, Sab, Spradlin a Meissner, kterou si později stejně vzala Kim do vlastních rukou. Deja vu Alicie z druhé série, možná ještě horší. Ale na Reunionu mi jí bylo trošku líto.
Christina Ma ji smysl komentovat ? Myslim, že oni ona sama neví, jak se dostala do F4. I když - docela respekt, nějaká větší citlivka by se na jejím místě složila.
Chelsea :love: Pro tu mám osobně velkou slabost. :sex: I když herně nic moc, spíš se vozila na Kim, má něco, čím mě okouzlila a získala si místo v mym srdci. Líbilo se mi, jak navrhla blinslide s HII. Škoda, že to Kim zavrhla, mohla být sranda. Jo, ty slepice bych Mattovi taky nedala. :D A taky zinscenovala blinslide na Kat, takže :idea: Aspoň jeden hlas si zasloužila.
Sabrina Taková mamča celý serie. Fyzicky nic moc, strategicky nic moc, ale má velký srdce - na což se v Survivorovi moc nehraje. Nechápu, proč dostala ty dva hlasy, nic nepředvedla, okrem toho, že je sympatická.
Kim Pastýřka oveček, královna celý serie. Dokázala si zmanipulovat všechny, všichni jí veřiili, pak je podvedla a nakonec za to dostala meloun. Už od začátku jsem jí fandila. Prostě takovej správnej Villain, kterýhi nejde nemilovat. <3

Spokojenost s vítězem i celou serii - 100%

Jen ten Reuninon mě trochu zklamal - Colton tam měl pomalu víc prostoru jak Kim.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S24 - One World - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2017, 22:17

Pro mě nejzábavnější série od HvV. Dokonce jedna z nejzábavnějších vůbec. Vítěz zasloužený, Kim hrála jak šachový velmistr a klobouk dolů. I když se přiznám že jsem fandil Chelsea. Fandil jsem jí od prvního dílu jak pochytala všechny kuřata 8) tam jsem si jí všimnul a hned mě zaujala. Prožíval jsem s ní každou soutěž o imunitu a každý TC, tohle se mi stalo naposled u Jenny Morasci. Chelsea se stala jedním z mých nejoblíbenějších soutěžících, a doufám že jí ještě v nějaké sérii uvidím. A určitě nejenom zjevem, prostě na mě působila jako holka do nepohody. No řeknu to přímo, kdyby se mnou chtěla založit rodinu, asi bych se nebránil no :love: :mrgreen:
Boužel na FTC byla nejslabší, řeč byla nejméně působivá a ještě to vyznělo tak že postavila na piedestal Kim. Možná byla v jejím stínu, ale kolik už Survivor poznal vítězů kteří se jenom vezli a plachtili jak se říká pod radarem.
Ani další soutěžící nezklamali, tenhle cast se opravdu povedl. Byli tam silní a charizmatičtí hráči, podivíni, jeden totální lidský odpad, ne zrovna bystří soutežící, ale hlavně rozehráli sérii která mě bavila i přesto že postrádala dechberoucí switche a podrazy.


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů