S24 - One World - EP15

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:26

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S24 - One World - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 10:07

Další série s hráči s IQ pod 100. Jediný inteligentní hráč byla Kim, která odhrála to samé, co Mariano v bleděmodrým. Docela rád bych ji viděl hrát znovu, aby se skutečně předvedla.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S24 - One World - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:25

Série s potenciálem, ale pak měl člověk pocit, jako by CBS to nějak nebavilo a chtěla to urychlit.
Jelikož v té době docházely zásoby toaleťáku značky Manthey, zavedl se do výroby nový se značkou Christina. Je takový vláčnější.

24 Favs - Kourtney - čili celá S24 bez favorita :-?
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP15

Příspěvekod Ferenc » 15 pro 2013, 18:18

Reunion průměrný moc Coltona :evil: . Jinak mě tato série nehorázně bavila mí favoriti se předvedli což se často nestává. Sice občas zůstával rozum stát co je to vlastně za cast. Vcelku jedna z nejzábavnějších sérií FANTASTICKÁ vítězka prostě jedna z mích nejoblíbenějších sérií!!!
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 27 led 2016, 22:46

Reunion - další Svátek matek. Tentokrát ovšem Probst nešel přát matce do publika (nevím, možná už není naživu, od Amazonky uteklo hodně vody), zato otravoval spoustu jiných random lidí. Jinak zbytečně moc Coltona. Matku má sympatickou. Vedle ní seděl Caleb. Culpeppera nám pro změnu neukázali... Zbytek věnován převážně hlavním magorům série (dostala se Sabrina vůbec ke slovu?). Segment s Katinou operací mě přiměl jít si zjistit, jestli jí podstoupila dřív, než si na konci BvsW dala udělat umělý kozy... [spoiler]první kozy, pak srdce :boobs:[/spoiler]

Jeden svět - série jako taková má průběh nic moc a navíc je to až hrůza, jak se k sobě ty lidi někdy chovali, ale svým způsobem mě to bavilo (třeba pre-merge mě bavila víc než ve Vanuatu). Nebo jsem nad tím aspoň kroutil nevěřícně hlavou a čekal, co z lidí jako Colton, Tarzan, Kat nebo Alicia vypadne za hovadinu příště.Co mě zaujalo, že skoro každou epizodu někdo řekl něco, co se později stalo (třeba i jemu, blindside a tak, nebo řekl něco o někom a platilo to i na něj) - stávalo se to, hlavně ze začátku, skoro pořád ("kdoví, třeba jdu dneska domů já" - Monica; "nikdo si nepamatuje 2.místo" - Sabrina; "Bill má protivný hlas" - Colton; "kdoví, možná nás holky blindsidnou" - Jay; "blindsidy jsou sranda" - Kat;... atd.) a to mě bavilo ("ha! už zase! muhehe"). :D
Jako kmen mi byli sympatičtější Manono, ti mezi sebou měli slušnej bordel. Salani bylo dost nudný (tohle bude nejspíš jedna z mála sérií, kde mě víc bavili chlapi než ženský), holky byli nějaký až moc semknutý, což "bohužel" vedlo k jejich dominanci po sloučení. Ani tam ten pagonging chlapů nebyl až tak hroznej, nudilo mě to spíš až ke konci. Takže asi i vcelku spokojenost.

Cast:
Kourtney - moc vidět být nestihla, ale působila symaticky
Nina - nesedla mi. Ani ten její opuchlej ksicht mě moc nepobavil...
Matt - první z lidí, na které jsem úplně změnil názor. Matt je sice arogantní pako, ale bavil mě tím. Zrovna u týhle série lituju, že se outsideři ujali vlády...
Bill - fajn, i když z kohoutů mi sedl nejmíň. I když ve sporu s Coltonem jsem byl na jeho straně, jeho vtípky působily docela otravně...
Monica - možná to překvapí, ale Monica je pro mě č.1 celé série. Hrozně mě bavila, sympatická, milá, chytrá... Supermáma. Její odchod mě mrzel, i když dnes už vím, že dostala druhou šanci, což se v době OW ale moc pre-mergerům nestávalo...
Colton - děsí mě, že jsem ho měl v žebříčku z původního sledování z chlapů jako druhého nejoblíbenějšího. Brr. Momentálně je pro mě jednoznačně nejhorší člověk, co se kdy v Survivoru objevil.
Jonas - nejdřív mě nudil, pak mi lezl na nervy jeho hlas. Ušel až asi v posledních dvou epizodách a jako porotce nebyl špatný. Ale to je málo...
Michael - jeden z favoritů. Bavil mě, i když nedostal moc prostoru. Dobře se na něj koukalo, působil rozumně, trochu jako hajzlík, ale v rámci mezí...
Jay - jeho hlas mi přijde vtipný. Další, na koho se dobře koukalo...
Leif - měl jeden výrazný moment a ještě negativní, kde s ním všichni mluvili jako s idiotem/miminem/psem a on jen sklopil uši a všem se omlouval. A pomalu by se snad za to i nechal vyloučit. No a... pak někam zmizel. A to měl v tu chvíli za sebou teprve asi 1/3 hry...
Troyzan - zahořklá trubka, která si myslela, jakej je borec. Kupodivu mi to až tolik nevadilo, páč někdo takový byl silně potřeba. Každopádně bylo poznat, že si to na ostrově užíval a jel naplno...
Kat - Další trubka, která se mi taky zprotivila až ke konci a v porotě. Chovala se jako děcko a její výmluvy (hlavně teď, když je mi zhruba tolik, jako tu bylo jí) na věk a mládí mi lezly na nervy...
Tarzan - favorit z chlapů. Magor, jehož výstřelky mě bavily. Předpokládám, že to většinou hrál, ale nebylo to přehnaný (a věřím, že to dělal hlavně, aby trollil lidi jako Colton a Chelsea, za což :idea: ). A strategicky taky nebyl až tak totálně mimo...
Alicia - před sloučením mi vůbec nesedla, ať už šlo o hádání s Christinou nebo o to, jak se k ní pak s Coltonem chovali. Po sloučení najednou zmizela... a vrátila se jako pro Kim celkem rovnocenný soupeř s armádou vlastních poskoků. Škoda, že jich líp nevyužila - finiš by byl zajímavější...
Christina - ze začátku super, po sloučení hadr. Zklamalo mě to, sympatická mi byla a hrozně jsem jí chtěl fandit - na to jsem toho od ní ale viděl až příliš málo...
Chelsea - strategicky ocásek, ale nelezla mi na nervy jako dřív a bavila mě občas tím, jak reagovala na lidi jako Colton a Tarzan...
Sabrina - jedno z větších zklamání. Sabrina totiž... vůbec nic nepředvedla? Většinou jen všechno okomentovala, občas i vtipně... a to je vše. Sem tam mě docela i nudila...
Kim - ovšem tohle bylo ještě větší rozčarování než u Sabriny. Kim bývala jedna z mých nejoblíbenějších vítězek a v době vysílání OW jsem jí hrozně fandil a pak byl naprosto nadšený z toho, že vyhrála. Jenže když na ní koukám teď... ano, hru předvedla velice solidní. Ano, sympatická taky je. Ale... co jinak? Všechno jenom strategie strategie. Nevybavím si jedinou vtipnou věc, kterou provedla. Nic, čemu bych se zasmál, čím by mě pobavila. Takže po herní stránce stále jedna z nejlepších hráček, ale bavit mě se jí moc nepodařilo...

Oblíbenci série: Monica, Tarzan, Michael, Troyzan, Chelsea, Kim
Hodnocení série: 5
Hodnocení vítěze: 4,5
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP15

Příspěvekod SnowWhite » 02 úno 2020, 19:49

Tahle série patří k mým nejoblíbenějším. Byl zážitek sledovat brilantní hru královny Kim a její pravý ruky Chelsea, na kterou se navíc dobře koukalo (s Andreou by se mohla poprat o titul nejkrásnější trosečnice). Rozhodovala jsem se, jestli by v Kim byla v kmeni Heroes nebo Villains při případném HvV II. a teď rozhodně vím, že by si zasloužila být v kmeni Heroes za to, jak zustala věrná svojí alianci. Vzít do finále Sabrinu bylo dost riskantní, protože nikoho nepodrazila a ke všem byla fér, kdežto Christina byla...Christina. :cry:

Nicméně Kim zustala věrná svým holkám a to se jí vyplatilo - za mě nejzaslouženější a nejlepší vítězka. Opravdu se jí nemůžu dočkat v S40, nebojím se jí otitulovat za mojí nejoblíbenější hráčku. I když velký prostor v mém srdci má Chelsea.

Líbil se mi moment, kdy Jeff vyhlásil Kim jako vítězku soutěže a na Chelsea bylo vidět, že má za kamarádku velkou radost, i když nevyhrála ona sama, měla radost za Kim. Jak sama říkala, tahle hra jí dala víc než jsou prachy. Od této sezony uběhlo už osm let a holky ze soutěže se pořád vídají a jsou kamarádkami. Každou chvíli vidím na ig společnou fotku dua Spradlin & Meissner. A i proto je pro mě tahle serie skvělá.
queens.PNG


Jinak Reunion mě trochu zklamal, ani se všichni nedostali ke slovu, skoro celé to bylo o Coltonovi, který měl více prostoru než Kim a od Chels jsme se nedozvěděli nic. Čekala jsem ještě něco od Niny a Kourtney, ale celé se to točilo kolem Coltona. Aspoň, že má docela sympatickou mamču. :down:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů