S25 - Philippines - EP01

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:28

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:40

A je to tu 8)
Nicméně budu jeden z mála kterej neni nijak unešenej z RC, je to teprve první díl a uvidíme jak si teprve povede, každopádně mám vrozenou alergii na všechno bankovní, takže :arrow:
Co se týče navrátilců tak Russella neznám, takže si na něj budu dělat obrázek odtud, ale zatím si to krapet pohnojil. Říct "nechám šéfovat někoho jinýho" a pak předvést tohle :roll:
Penner trochu překvapil že hned běžel za imunitou a nevytvořil nějakou sociální hru, ale podobnej byl i v CI, je to prostě osobnost, on se z toho nějak vylíže si myslim a do poroty se dostane :idea:
Pak mě mile překvapil výkon některých hráčů a některý hráči tam neměli snad ani vteřinu :mrgreen: Carter, Artis apod.
Kočka série samozřejmě Angelie, vypadá jak blbka z butiku, ale něco mi říká že by mohla překvapit...nebo bych si to aspoň přál ať to má šťávu :mrgreen:
Že vypadl skrček Zane je mi celkem fuk :arrow: machrovat že má alianci se všema :roll: :x
Každopádně supr díl, těším se na další!
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:23

Navrátilci - relativní spokojenost. Penner? Jeho návrat mi udělal obrovskou radost, je to můj nejoblíbenější hráč ze všech těch 24 sérií, co jsem doposud viděla. Doufám, že mě nezklame a nebudu na něj muset změnit názor. Hrozně ráda bych ho tentokrát viděla ve finále a poslechla si jeho obhajobu. Skupin si druhou šanci zaslouží, v Australii jsem mu fandila, snad se mu tentokrát zranění vyhne (teda to jsem si říkala před zhlédnutím první epizody, ale jak tak teď koukám, tak má náběh na další evakuaci... na něho se ty zranění úplně lepí :D ). Swan mi nevadí, ale z trojice je pro mě nejmíň divácky atraktivní. A je smutné, že kromě způsobu odchodu si jako další věc spojenou s ním vybavím tu jeho nesmyslnou volbu polštářů místo plachty. Navíc si svůj odchod vlastně způsobil sám. V dešti skákal kolem ohně, ani na chvilku si neodpočinul, nepil, i když mu nebylo dobře, tak trval na tom, že se zúčastní soutěže... Jsem přesvědčená, že by se na jeho místo našli lepší adepti.

Konečně došlo ke změně lokality a jsem z ní nadšená. Příroda je tam nádherná, společně s Thajskem se mi prostředí líbí asi nejvíc. Další věc, která mě potěšila, je to, že ukázali, jak se před soutěží hráči domlouvají na strategii. Jsem ráda i za rozdělení do třech kmenů, je tady pak menší šance, že někdo bude jen tak proplouvat, každý je na ráně. A dokonce se objevilo i intro v první epizodě (něco, co předtím bylo samozřejmostí a teď se z toho raduju :D ).

Od prvního okamžiku fandím kmeni Kalabaw, protože... protože prostě Penner :D I další hráči kmene vypadají docela zajímavě. Hlavně Jeff, snad bude to jeho koleno v pořádku. Byla by to ironie, kdyby musel být někdo evakuovaný zrovna v sérii, která dává druhou/třetí šanci hráčům, které zranění stálo místo ve hře. Penner má trochu problém zapadnout, jeho pověst ho předchází. Naštěstí má nejlíp nakročeno k získání imunity a v jeho případě nemám strach, že by ji nedokázal využít správným způsobem. Je z něho pořádný váleček, zajímalo by mě, jestli to nabral jenom kvůli Survivoru :lol:

Obrázek

Hned v závěsu je Tandang. Skupin vs mačeta/příroda - 0:1, ať se radši drží dál od ohně :D
Russell mluví o tom, že tentokrát nechce být leader a o pět minut později už do ostatních hučí a rozkazuje :D Ten se ve hře asi dlouho neohřeje a nijak zvlášť mi to vadit nebude.

Krom navrátilců zaujala Denise (těším se, že svoje znalosti z oblasti psychologie aplikuje do hry) a Jeff. Na druhou stranu mě rozčiloval Zane, ale ten je naštěstí pryč, a vadí mi Lisa a to její omílání toho, že byla kdysi obrovská seriálová hvězda.

Společně s PI, Palau, Vanuatu a HvV nejlepší první epizoda :idea:

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Desper
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2013, 21:18

Re: S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod Desper » 17 říj 2013, 18:22

Kazda serie ma nejakeho idiota. Ale takhle ma rovnou tri. Rusella kterej je naptrosto tragickej, podle me ma ty svaly nazobany z bobulek a hlas ma ja vykastrovanej kocour, Abi to je tak priblbly stvoreni ze by ji normalni clovek musel utopit v mori a ta blondata pseudo herecka to dorazi svoji naivitou a neskutecnou tuposti.
Docela prda no, zdarilej vyber dylin. Asi nejvic by si zaslouzili vyhrat Malcolm a Carter.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod Ferenc » 17 pro 2013, 21:24

Ale navrátilci a musím říct že znovu sympatičtí. Penner-spokojenost :idea: Skupin-zasloužená druhá účast Swan-mohli bejt i lepší. Hráči vesměs sympatičtí mám mnoho favoritů (hlavně Malcolm, RC). Ale zatím nefandím žádnému kmenu. Zane co si myslel :shock: že si ho jako nejslabší článek nechaj :D . Dobrý díl těším se na další.

Favoriti: Malcolm, RC, Angie, Jeff, Denise, Penner, Skupin
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 12 úno 2015, 00:12

Tak musím říct, že z navrátilců rozhodně nejvíc bavil Skupin a jeho nešikovnost, co si z prvního sledování Filipín pamatuju, měl jsem za to, že mi docela vadil, a vida, je to zatím opačně. Zato mě v Tandang leze na nervy Lisa, dělají z její účasti bůhvíjakou událost, až se mi to příčí a lezla mi díky tomu na nervy v prvním díle nejvíc ze všech. Artis neviditelný, Pete zatím moc nezaujal, RC a Abi fajn dvojka, ale ani jedna mě u srdce nějak extra nevzala.
Kalabaw - Pennera mám rád, ale zatím se moc nepředvedl. Nejvíc mě asi zaujali Dana a Jeff, ani druhé 2 holky nejsou nejhorší - Katie je kočka. Carter = zdejší neviditelný obyvatel.
Matsing - díky prohrané soutěži se sem samozřejmě soustředilo nejvíc pozornosti, takže neviditelný nebyl vyloženě nikdo, i když Roxanne moc neukázali. Angie, Malcolm, Denise, ti všichni zaujali. Swan mě zpočátku bavil, postupně mi ale začal v průběhu dílu lézt dost na nervy. Zane pak bohužel první vyloučený, dost mě bavil. Ovšem kdyby mu jeho taktiky začaly vycházet, asi by se mi časem zprotivil, takže bych řekl, že jsem za jeho odchod nejspíš i rád. :D

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Skupin, Zane, Malcolm, Angie, Denise, Jeff, Dana
Nejhorší: Lisa, Artis
(?)

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod tohno » 07 bře 2017, 19:17

:beer: Nová serie a začala krásně - snad konečně bude zajímavá.

Sebrat věci z lodi a vypadnout? Výborný začátek, škoda, že nebylo vidět následné plavení.

Russel fakt tak dobrá volba? Za celej díl vypadá jakou hlásná trouba.
Penner - hned hledá imunitu? Zajímavý tah.
Skupin - mistr světa, ale smrdí na odstřel.

Zane - ten vypadal, jako by vypadl z odvykačky. Co to hrál za hru kolem dokola? Blázen nebo stratég?
Denis - chytrá ale protivná.
Malcom - vypadá jako Rullezor, zatím v ústraní.
Zbylé dvě jsem si nezapamatoval.

Jeff- basebalista,ale šílený egoman a tak trochu jako Jenn v 8 serii.
Dana - fajnová sportovní baba.
Zbytek si nepamatuji.

Lisa - nejspíš magor serie, když Zane odešel. Ježiš ta je protivná a rádoby chytrá, snad zmizí rychle.
Zbytek si nepamatuji - černoch, malá bloncka, portorikánka a asi nějakej kluk.

Vidím dabing - je možné,že by Jeff řekl, že ta bedna při výzvě váží tunu? To jí tahali v 6ti po pláži???

Odchod Zane, škoda, byl magor, ale mohl jít Russel, ten mi není příjemný.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2017, 07:29

Tak co se týče trojice navrátilců tak jsem rád akorát za Skupina. To co se mu stalo v Austrálii bylo šílené, a podle měl tehda našlápnuto na min. FTC. Co se týká Pennera tak ten mi je volný, ani v jedné sérii mě moc nezaujal a nedá se říct že mi byl zrovna sympatický. A Russel? stejně jako mi byl protivný v Samoe tak ted je to snad ještě horší. Pseudovůdce který o sobě má neskutečně přehnané mínění a povyšuje se nad ostaní.
Co se týče zbytek castu tak zatím nejvíc zaujali tito:
Angelia - vypadá na blbou blondýnu, ale zdání klame a vypadalo to že ví co chce hrát a má to v té krásné hlavince srovnané.
Malcolm- stejný kmen jako Angelia a spolu by mohli tvořit jádro silné aliance...každopádně pro mě zatím jeden z favoritů
Zane - pokud to byla strategie, tak se moc nepovedla. Buď na něčem frčel, nebo je to jeden z nejhorších "stratégů" v historii Survivora. Zejména jeho brilatní manévr nakreslit si na záda terč, říct že na to nemám a prosit o vyloučení a počítat s tím že vyloučí někoho jiného to by se mělo zapsat do příruček Jak přežít v Survivor nejméně dva dny :mrgreen:

Lisa - exTVstar, že prý jí zná možná celý svět...no pro amíky je možná USA celý svět, ale já teda vůbec nevím kdo to je a ani ten seriál jsem v životě neviděl. A to můžu říct že jsem seriálový maniak. Nemyslím si že její pobyt bude mít dlouhého trvání.
Peter - bylo o něm řečeno že je natvrdlý. No, tady taky zdání může klamat. Vystudoval strojní inženýrství, takže úplný blb být nemůže. Další z hráčů kteří mohou překvapit.
Roberta - vypadá to na mrchu série. Může se dostat hrozně daleko, stejně jako vypadnout hned příště.
Jeff - baseballová star. Vypadá jako sympaťák, ale pokud praskne že už vlastně je milionář, tak poletí jak špinavé prádlo. Navíc jeho zranění kolena hned na začátku tomu taky moc nepřidalo.
Zbytek hráčů dostal minimum prostoru, nebo mě nijak nezaujali. (zatím)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S25 - Philippines - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 03 kvě 2020, 22:40

Co se týče navrátilců - Skupin super, Pennera miluju, za Russela bycha si našla někoho lepšího, ale taky to mohl být Colton, takže spokojenost.

Z kmenů na mě nejlíp působí žlutí. Aliance Skupin + omladina vypadá slibně. Ty holky jsou sympaťačky, Pete by se mohl taky ukázat. Mimo alianci je tam Lisa, která mě rozčiluje neustálým vyprávěním o její kariéře dětské herečky, ale asi nebude úplně špatná. A ten postarší černoch pohodář, to bude sympaťák. Takže favority mám tady. :idea:

U modrých mě zaujal Malcolm - dobrák, fyzicky zdatný, pracant a v hlavě taky něco má. Potom Denise, líbí se mi, jak chce svoje pracovní zkušenosti zapojit do hry, to bude podívaná. Super, že se spojili zrovna tihle dva.

Červený kmen zatím nejnudnější, až na Jeffa a tu krátkovlasou blondýnu nikdo moc nezaujal. Překvapilo mě, že Penner se naprosto vykašlal na sociální hru.

Zane je asi jeden z nejvíce zapamatovatelných first boots. Nebyl z nejchytřejších, ale pozorovat ho mě bavilo. Příště by mohl jít Russel, ten tam všechny rozčiluje.

Ty slepice jako imunita vypadají luxusně. :love:

Favoriti: Denise, Malcolm, Abi
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů