S25 - Philippines - EP02

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:28

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 13:41

Takže na začátek....JUCHŮŮŮŮŮ, panbíčkářka je venku! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak rozjela modlitby, tak jsem šel do kolen, já vim že to CBS dělá schválně tyhle protiklady, ale rve to uši :mrgreen: zaplaťpánbu že si jí tam nenechali!
Sušenka Angie je do hry rozhodně zajímavější, člověk u ní nikdy neví jestli to byl vtip, nebo to bylo vážně, jestli je to nějaká strategie ale jak tam nasadí pánbíčkářku tak je jasno že má v hlavě naordinovaný nebe a to nikdo jako strategii hrát nebude 8) Každopádně Malcolma má Angie pěkně omotanýho ať chtěně nebo nechtěně a Denise se může přidat jak k nim tak k Russelovi, ale doufám že už to příště nebude potřeba, pač z tohohle kmene mě baví všichni a nechci aby někdo vypadl, max Denise, ale Russel se mi líbí, hlavně jak jde do soutěží na 200%, to je fakt blázen 8) Angie bych možná doporučil nepřehánět alianci s Malcolmem, evidentně z toho mají ostatní nahnáno, nějaká fešná fingovaná hádka mezi nima pro ostatní by byla epická a potají by se mohlo dál pletichařit :mrgreen: Toť vše k modrému kmeni...

Calabaw - Penner favorit, Jeffa bolí noha (a co jako?), ostatní vůbec neznám, jestli nedostali prostor, nebo hůř jestli jsou tak nudný nevim

Tandang - jestli tuhle sérku Mike přežije ve zdraví tak se budu hodně divit, Lisa s tim pěkně zápasí, snad se sebere, RC nemusim, hezká neni, sice se ve hře pohybuje relativně dobře, ale je to bankéřka takže :arrow: :mrgreen:

Mimochodem...Yero...perfektní odhad kde by mohla být schovaná imunita :mrgreen: :idea:

Zatím jsem spokojen, těším se na další epizodu, doufám že se probudí spící hráčí a fandim Pennerovi, Angie a Russlovi :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:25

Poprvé po dlouhé době se mi líbil způsob, jakým byla ukrytá skrytá imunita a jsem moc ráda, že ji z Kalabawu našel právě Penner. Doufám, že ji v ostatních kmenech nikdo nenajde a on si pro další dokráčí po sloučení. Pobavila mě jeho krycí historka, že mu déšť vyplavil čočku z oka.

Matsing je dost zajímavý kmen, začínám přicházet na chuť RC, fyzicky je skvěle připravená, hloupá taky není... Jenom se bojím, aby ji paranoidní Abi brzo nedostala ze hry. Tak nějak mi to připomíná vztah Ace - Sugar v Gabonu, snad RC nedopadne stejně jako chudák Ace. A Skupin je hodně nebezpečný hráč.. nebezpečný sám sobě :D On se beztak nedostane domů vcelku.

Roxanne měla s nebezpečím v podobě "vztahu" Angie & Malcolm pravdu, ale moc tlačila na pilu a její odchod mi vůbec nevadil, těch pár vět o bohu a kostelu mi bohatě stačilo.

V soutěži o imunitu se mi líbila její první část s sáněmi, Skládačka byla divná, hrozně špatně se v tom orientovalo a nešlo vůbec poznat, které díly už byly zasazeny a které ne.
Angie mi byla až do konce epizody úplně lhostejná, ale po tom jejím "cookies" bych byla ráda, kdyby tam ještě nějakou dobu zůstala, aby zase vypotila nějakou perlu :D

Favoriti - Penner, Denise a asi pořád ještě ten Jeff, i když tentokrát nedostal tolik prostoru

Obrázek
Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod Ferenc » 19 pro 2013, 14:49

Imunity jsou zas po nějaký době zase zajímavě schované. Penner už to svoji našel. RC je fakt zajímavá. Jen Abi je trochu na palici. Roxy další vypatlaná černoška myslím si že spíše na Angie žárlila než že by jí vadil její vztah s Malcolmem. Jsem rád že odešla.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 13 úno 2015, 12:39

Pozornost byla v tomhle díle zaměřená především na Matsing, což se dá vzhledem k jejich druhé návštěvě kmenovky pochopit. Z Tandang jsme tak jen viděli první náznaky rozepře RC a Abi, RC je fajn, ale Abi mě svojí paranoiou baví víc. Pak nám ukázali ještě Lisu, brečící na studni, musím říct, že mě zatím moc nebaví. V Kalabaw dostal prostor de fakto jen Penner, který založil všechnu svojí dosavadní strategii na "jsem tu potřetí, ještě nikdy jsem nenašel idol, tak teď musím", zamával celému kmeni na rozloučenou a vůbec mi přijde, že hraje jako retard. :down: Tak hlavně, že imunitu našel, snad to teď už bude o něčem jiném.
V Matsing mě trochu štvalo, jak celé to mazlení byla automaticky vina Angie, protože má kozy. A Malcolm je ten chudák, co se nechává oblbnout a mele pak blbosti na radě, aby obhájil Angiiny cookies (přišlo mi, že vyzněl hloupějš než ona). Ale ne, Jeff Probst bude řvát na Angie, aby se probrala (jak ho dokázala vytočit se mi docela líbilo :D ). Roxy je kapitola sama o sobě - na jednu stranu mi vadila, leností a modlením, ale srandovní byla taky, hlavně na radě si všechny slušně podávala. Matsing zatím určitě nejsympatičtější kmen a je škoda, že zrovna oni to mají takhle nahnutý.

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Denise, Abi, Angie, Roxy, Malcolm, Skupin
Nejhorší: Lisa, Penner
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S25 - Philippines - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2017, 16:58

Lisa trošku napravila dojem z první epizody, nejen tím že se docela otevřela co se týče její povahy, což ale mimochodem dalo zavděk vzniku podezření zbytku kmene, ale docela dobře si počínala při souboji o imunitu.
Fialový kmen je zatím pod drobnohledem nejvíc se všech, na ostatní se moc nedostává, s vyjímkou Skupina, který je na nejlepší cestě k tomu že pro něj vyšlou znovu helikoptéru s červeným křížem :smile:
Angie a její chuť na sušenky bude patřit ke skvostům téhle řady :mrgreen:
Roxy rozhodně chybět nebude, když tam začla s tím voodoo, modlením či co to bylo tak :down:
S fialovým kmenem je to dost nahnuté už po 6 dnech, a pokud nevyhrajou další soutěž tak nevim nevim.


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti