S25 - Philippines - EP04

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:29

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:26

Pete se konečně naplno projevil, když podstrčil RC nápovědu k imunitě. Skvělý tah, bohužel ale dostal do nevýhodné pozice RC, kterou mám z Tandangu nejraději. Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine, začínám se ale bát, že RC ve hře už dlouho nezůstane.

Dobrá soutěž o imunitu, napínavá až do úplného konce, při rozbíjení nádob jsem skoro nedýchala. Matsing si vedl opravdu dobře, když vezmu v úvahu to, že to byl jediný kmen, ve kterém soutěžila žena. Určitě mělo být součástí pravidel, že každý kmen měl postavit dva muže a jednu ženu. A když už ne tohle, tak by se aspoň měli obměňovat lidi, kteří se soutěže neúčastní. Někteří - ano Abi, ty - sedí už od první soutěže a vezou se...
To, že opět prohrál Matsing mi ale koneckonců nevadilo, protože bylo pravděpodobné, že odejde Russell, který mi hrozně vadí. Naštěstí se tak i stalo. Počítám, že v příští epizodě Malcolma s Denise přiřadí každého do jednoho z kmenů nebo dojde k promíchání všech.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:38

Tak to dopadlo podle očekávání 8) Russ sice zapřemýšlel že by měl hledat imunitu ale u toho to skončilo, Denise a Malcolm je jasná dvojka, zahráli to na Russe že půjdou proti sobě, ale bylo jasno že to tak nedopadne. Trochu jsem doufal že Russ vytáhne imunitu, ale občas si přeju až vysoký cíle, který by se děli jen telenovelách ale tady jsme v realitě, takže sbohem vetřelče, moc si toho nepředved :twisted:
U ostatních kmenů se mi hodně začíná líbit Pete, docela se toho nebojí a pěkně tam s RC vymetá, docela mě překvapil, měl jsem ho za tupohlava. Mít doma Abi tak o ní v prvních vteřinách přerazim pánev :cry:
Dál se mi líbí Penner, jako vždy nefandím profi sportovcům v důchodu, takže doufám že ho co nejdřív podkopne 8) toho buzíka co tam maj v partě ani nekomentuju a holky tam zatím nejsou moc vidět :|

a ještě něco spešl pro Russe :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod Ferenc » 20 pro 2013, 20:57

Hezky se to rozjíždí. Teda ne pro Matsing ehm oprava pro Malcolma a Denise. Pete je dobrej škoda že je proti RC které fandím. A Jeff je definitivně s Jonathanem. Matsingu to pro jednou šlo ale stejně prohrál a odešel Russ.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 14 úno 2015, 17:20

Tandang - Z Peta se stává můj favorit, s Abi tvoří super dvojku a z jejich kmene jim teď fandím nejvíc. Skupin je fajn, ale po první epizodě, kde byl perfektní, zůstává upozaděn. Artis neviditelný, Lisa nijak extra zajímavá. RC mě nebaví - to se pořád drží aliance s Abi? Štve mě, že zřejmě nehledá nové východisko ze situace, ve které se ocitla, a jen kňourá, když se s ní Abi hádá.
Kalabaw - kmen se rozdělil na ženy vs. muži. Rád bych tu někomu fandil, vzhledově vypadají jako zajímavější skupinka než Tandang, ale prostě to nejde. Jeffa jsem měl doteď celkem rád, ale i on jen tlachá a přestává mě bavit. Penner fajn, ale jen díky tomu, že má charisma a baví mě ho poslouchat.
Matsing - Russellovi se povedlo něco, co snad nepamatuju, že by dokázal někdo jiný - během jediné epizody mi šíleně hnul žlučí (proslov o božím stvoření po soutěži) a zároveň mě málem rozbrečel (proslov u ohně k Denise). No, a vlastně i pobavil (proslov při hledání idolu). Každopádně jsem rád, že zůstali Malcolm a Denise, kteří jsou moji favoriti. Denise je výborná a baví mě především její výkony v soutěžích.

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Denise, Malcolm, Abi, Pete
Nejhorší: Russell? (za ten proslov při soutěži), Artis, Carter
(?)

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S25 - Philippines - EP04

Příspěvekod tohno » 10 bře 2017, 20:22

:angry: Tak nám Malcolm zdělal velký náskok a musel odejít fňukal Labuť, kterej aspoň řekl krásně : "Survivor není pro mě". TO jsme opravdu rádi, never more Swan.

V tandangu to vypadá na zajímavý gulášek. 3v3 nebo Jeff stále plánuje něco velkého? Chyběla mi od něj věta typu: Johnatane, my tě nekopneme, dej nám imunitu,abys ukázal svojí loyality.

Artis ukázal zcela pevné nervy v imunitě. Houpal tou koulí, jakoby o nic nešlo. V kmeni začíná vládnout Pete a Abi a Lisa propadla v hadr. Prosím, nevyhoďte mě, prosím, prosím.

Díl celkem méně záživnej o to zajímavější bude další. Z červených někdo odejde, sice byl záběr na Jeffa a jeho koleno (kde vzal ortézu?), ale pak prostřih na osobu ležící pod pláštěnkou, která má prťavý nožky, no to asi Jeff nebude.

Malcolm s Denise budou hledat imunitu, to se pak o ní podělej? Kdo jí najde, ten jí má a na příští kmenovce budou dělat co? Hele mám imunitu, tak si zhasni pochodeň.

Začne se twistovat? 3 kmeny, 2 kmeny? No bude to zajímavej díl


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů