S25 - Philippines - EP05

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:30

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP05

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:27

Rozdělení Matsingu proběhlo asi tím nejlepším možným způsobem, moc jsem nechtěla, aby si šátky tahali úplně všichni.
Dany je škoda, v původním Kalabawu to byla nejzajímavější a nejsilnější žena. Je smutné, že někdo zrovna v téhle sérii, která je tak nějak věnována evakuovaným hráčům, někdo ze zdravotních důvodů odešel.

Líbí se mi aliance Penner-Jeff-Carter-Denise, mnohem lepší varianta než kdyby se Denise přidala k ženám (navíc po odchodu Dany by to stejně nebyla většinová aliance) a vlastně by mě to nepřekvapilo ani, kdyby Dana neodešla, příjde mi, že má blíž k mužům a sama je, nechci říkat vyloženě mužatka, ale sakra silná ženská, silnější než polovina chlapů tam. Doufám, že dojde daleko, zatím je to nejspíš ta nejslibnější žena po čtyřicítce, která se ve hře kdy objevila. Má snad všechno potřebné - fyzicky mezi ženami dominuje, má dobrou sociální hru a je hodně inteligentní.

Pete mě v minulé epizodě překvapil, když podstrčil RC nápovědu k imunitě. V tu chvíli jsem si říkala, že není vyloženě blbý, jak do té doby působil. Ale to, jak teď okamžitě a bezdůvodně Malcolmovi vykecal, že on s Abi mají skrytou imunitu... no, radši nic.

Obě dvě soutěže povedené, zatím mi Philippines ve všech ohledech dělají obrovskou radost. Takhle jsem se bavila naposledy u Heroes vs Villains. Soutěž o imunitu (shazování sošek z podstavců) se nakonec vyvíjela úplně jinak, než jsem si myslela. Skupin přišel na skvělou taktiku - vyhození vlastní sošky do vzduchu a před dopadem shození soupeřovy. A ostatní se toho samozřejmě hned chytili.
Soutěž o imunitu skvělá, jenom víc takových. Fandila jsem Kalabawu, výhra jim unikla jenom o chviličku a na té prohře mělo podíl hned několik lidí. Hlavně teda Katie, co všechny šíleně zpomalovala při běhu do kopce, pak jim pár vteřin určitě sebral i Jeff, který nebyl schopný přeseknout lano, až když se do toho vložil Penner, tak se konečně pohli dopředu. No a Dawson Pennerovi při skládání zrovna nepomáhala, akorát stála a tupě zírala s několika dílky v rukách.
Jde vidět, že Probst nemá rád Abi a Katie :D

Dawson si sama zpečetila svůj osud, kdyby pořád neměla ty narážky na Jeffa, tak by odešla Katie.
Pobavil mě její odchod, už při tom, kdy jí Jeff zhasínal pochodeň a viděla jsem ten její úchylný pohled, tak jsem čekala velké věci :lol:

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S25 - Philippines - EP05

Příspěvekod Ferenc » 23 pro 2013, 21:30

Tak je po Matsingu dobře že produkce zasáhla dřív než z nich byl druhý Ulong. Malcolm se rozjel stejně tak Denise. Konečně dvě soutěže po 3 sérií to člověka potěší. Obě byli zábavné a obě vyhrál Tandang. Dany je škoda byla dobrá. Abi nehraje a Katie je neschopná ty dvě si můžou podat ruku. Dawson si to zpečetila sama provokovat Jeffa když mají s Pennerem velkou moc byla velká hloupost. Dobře jí tak.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 15 úno 2015, 22:34

Dany škoda, Dawson taky. Nejvíc mě mrzí, jak odfláknutý měly obě edit. Podobně Katie - v téhle epizodě mě bavila, a Probst mě šíleně brnkal na nervy, když celou soutěž pyskoval o tom, jak je zpoždění Kalabaw jen její vina. :cry: :cry:
Denise a Malcolm nadále favoriti, jsem rád že tak zapadli. Abi trochu zklidněná, Pete si jede svoje. RC pořád jen něco mele a plave si v moři. Skupin, Artis neviditelní. Lisa taky myslím moc prostoru nedostala. Ve druhém kmeni pro změnu Carter, který sice vidět je, ale nic moc nedělá. Série pořád super, ale tohle mi nějak vadí.

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Malcolm, Denise, Dawson, Pete, Abi, Penner
Nejhorší: Artis, Carter, RC
(?)


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti