S25 - Philippines - EP06

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:30

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP06

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:28

Nerada o Pennerovi píšu něco negativního, ale nejsem zaslepený fanoušek, co přehlíží všechny chyby svých oblíbenců... ta jeho nabídka zbytku rýže za odměnu mi nepřišla výhodná. Já bych na jejich místě vždycky upřednostnila zaručené jídlo do budoucna. Co z jedné hostiny, když pak budou několik dní hladovět... Pokud je tak jednoduché chytit rybu, proč to nedělali do té doby a nenajedli se dosytosti každý den? A z toho, co jsem v předchozích sériích viděla, bych se nedivila, kdyby z nich stejně to jídlo z odměny později vyzvraceli, protože se přejedli a žaludek to po těch dnech s minimem jídla nezvládá. No nevím, třeba se mýlím, ale z té dohody zrovna nadšená nejsem.
Ještě k samotné soutěži. Bylo by podle mě lepší, kdyby jim Probst řekl, že je na odměně čekají i dopisy z domova. To by jen tak k domluvě nedošlo. Nebo měli přidat další kouli/další hráče.
Penner, what do you wanna do? Katie or Penner? :D Tohle snad překonalo i "Cookies" :D
Odchod Katie mě potěšil, byla ze všech hráčů nejmíň zajímavá a ve hře mi rozhodně chybět nebude.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP06

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:40

Soutěž zajímavá, Penner si docela nadělal do kalhot, když pak chytil ty dvě neonky, to samé Skupin se zásobou rýže na další den 8) Každopádně Penner se z toho parádně vyvlíknul na kmenovce :idea: momentka epizody je jasná :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 16 úno 2015, 21:46

Výborná epizoda, kde se pořád něco dělo. Co se týče dohody během soutěže o odměnu, nedokážu říct, kdo udělal dobře a kdo špatně - Kalabaw sice přišel o rýži, ale podle toho co říkali v Tandangu, měli jí stejně tak na jeden den. Pennerův úlovek 2 minirybek pobavil. Hodně mě v téhle epizodě bavila Katie - škoda, stejně jako u zbytku Kalabaw holek, že dostala během prvních epizod tak málo prostoru, mohla být skvělá - skoro jsem jí až přál, aby Jeffa přesvědčila a Pennera vykopli. V Kalabaw tak teď fandím především Denise. V Tandang situace nadále stagnuje, akorát Artis se teď zdá být s Petem a Abi víc zadobře než Lisa. Ono Artis měl v téhle epizodě vůbec konečně nějak víc prostoru - jeho kecy mě ale nebavily, líbilo se mi jen napodobování RC. Skupin zklamává, nevím co si myslet o jeho teorii s ohřevem rýže uvnitř těla. Abi měla pár hlášek, ale jinak se brazilská bomba nějak zklidnila...

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Denise, Malcolm, Katie, Abi, Penner
Nejhorší: Artis, RC, Carter
(?)


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti