S25 - Philippines - EP07

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:30

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP07

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:30

Jeff mě hodně zklamal, ani ne tak kvůli tomu, že se postavil proti mému favoritovi, ale protože to udělal moc brzo. Jejich aliance byla výhodná pro oba, mohli si navzájem v budoucnu ještě hodně pomoct. Ví, že se tímhle krokem dostal na samotné dno aliance s Tandangem, ale hlavně že by tak dostal Pennera ven ze hry. Ten snad pukne zlostí, jestli ho vyloučí dřív než Pennera. Doufám, že k tomu dojde a těším se na to.

Skupin je sympatický chlap, schopný co se přežití týče, ale moc rozumu nepobral. Čekala bych, že se bude snažit udržet Pennera ve hře. Přece jen jsou oba dva navrátilci, pokud se jeden z nich dostane do final 3, tak s tím budou mít někteří lidi v porotě problém. Když se tam dostanou oba dva a vezmou si s sebou nějakého neoblíbeného nebo absolutně neschopného hráče (nebo spojení obou kritérií, Abi), tak má Skupin mnohem větší šanci uspět.

Obrázek

Penner naštěstí použil HII, využil ji ve správnou chvíli. Bohužel se trochu bojím, že svůj odchod oddálil jenom o pár dní. Na druhou stranu je to neuvěřitelně chytrý chlap, který je schopný se vykecat skoro ze všeho. Snad se kvůli tomu obrátí pozornost na jiného hráče a podaří se mu zformovat většinovou alianci s pomocí Skupina a Denise s Malcolmem. RC je škoda, po Denise určitě nejlepší hráčka téhle série. Aspoň, že se dostala do poroty.

Favoriti - Penner, Denise, daleko za nimi Malcolm
Neoblíbení - Abi, Lisa
Zajímavý hráč - Pete, mám z něj hrozně smíšené pocity, chvilkama mi příjde jako opravdu dobrý hráč, pak zase udělá nějaký nesmyslný krok... ale převažuje pozitivní dojem
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP07

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:42

uf, konečně jsem se k nové epizodce dostal a uf, to jsem si vařil závity :mrgreen: jak to bylo rozdělený na tři kmeny, lítaj tam tři imunity, tak se tam toho může stát tolik, že člověk neví co se bude dít v příští vteřině...třeba někdo bude věšet prádlo a bude to zase jinak :mrgreen:

RC - celou hru mě nijak extra neoslovila, vyhazov mi nevadí, ale taky už jsem jí to nepřál jako po prvních epizodách kdy byla jen bankéřka. Zdá se jako sympaťanda, v soutěžích obstojná, má ráda českou republiku a milana :mrgreen: a máme spoustu nových info :idea: navíc se mi v posledních dílech začala líbit i jako ženská :mrgreen: ty ostrovy dělaj s lidma divy 8)

Abi - na odstřel :twisted:
Lisa - mamina kývající hlavou, která se dostane daleko. Takových už v sériích bylo.
Artis - bojovník :idea: ale je s tou můrou Abi, takže bod oblíbenosti dolů :mrgreen:
Mike - taky toho zatim moc nepředvádí, ale věřím že překvapí :idea:
Pete - měl dost na mále, jsem zvědav jak se s tim popere, z trojky Pete, Artis a Abi je mi určitě nejsympatičtější jak si to tam podává.
Malcolm - dobrej v soutěžích, strategicky v pohodě, jeden z favoritů :idea:
Denise - ženská favoritka :idea: výborná v soutěžích, sympatická
Penner - kde to žije, tam je jonathan :mrgreen: měl pěkně namále, ale výborně zahrál imunitu, včera bylo pozdě. Určitě bych ho neodepisoval, že příště nebo někdy skončí, v téhle hře stačí málo, někdo se s někým pohádá (Abi se o to může postarat :mrgreen: ) a hnedka se karty úplně jinak zamíchají :idea:
Jeff - egoista, prohlašuje že tam nemá co dělat navrátilec...a ten co prachy nepotřebuje a ještě hraje si lejní do bot jo? :mrgreen: A VEN! :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 18 úno 2015, 12:56

Nejvíc mě na celé epizodě překvapilo stěhování na novou pláž, nevím proč jsem si myslel že se sestěhují k Tandangům. :D V tomhle díle mě bavili už takřka všichni, každopádně RC nejlepší možná volba na vyhazov. Snažil jsem se přijít na to, co je na ní tak skvělého, ale krom 1. epizody a pár výkonech v soutěžích moc nepředvedla.
Jeff se rozhodl stát radši ocáskem Tandang, než velet alianci, ve které by měl nedejbože 2 navrátilce. Schválně, jak se mu to vyplatí.
Favoriti nadále Malcolm a Denise, Pete a hlavně Abi nadále upozaděni, Skupin konečně dostal po dlouhé době dostatek prostoru a bylo to super. Artis opět pár záběrů, nadále mi nesedí. Lisu začínám mít celkem rád, i když nic moc nedělá (úmyslně), je fajn. Carter bavil při soutěži a ten jeho ksicht mi začíná být i celkem sympatický. Penner se dobře předvedl.

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Malcolm, Denise, Penner, Skupin
Nejhorší: Artis, RC, Jeff
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S25 - Philippines - EP07

Příspěvekod vrabejka » 14 bře 2017, 17:50

Mastermind Penner skvěle zahrál imunitu.
Fakt škoda se k němu obrátili zády. Mohli vyloučit Petea. Byla by pryč hrozba a jeho HI. Tím krokem by se Penner dostal do skvělé pozice. TAkhle je na dně asi je jasné že nevyhraje ale snad ještě pár kmenovek přežije.


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti