S25 - Philippines - EP09

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:31

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:32

Soutěž o odměnu byla zajímavější než ta o imunitu. Pennerova taktika se vyplatila a sympatická čtyřka díky tomu vyhrála. Samotná odměna byla úžasná, takhle dobrá už nebyla hodně dlouho. Vlastně všechny dosavadní odměny stály za to, ne jako v několika posledních sériích. Návštěvy vesnic nebo domorodců mám ze všeho nejradši, když jsem viděla ty děti, tak jsem se celou dobu musela tak pitomě usmívat :D Musel to být skvělý zážitek.

Když se Skupin výjimečně nezraní sám, tak to za něj udělá někdo jiný :D Asi se mu díky té ráně kokosem konečně rozsvítilo v hlavě a na Tandangy se vykašlal.

Obrázek

Penner na Lisu šel chytře, přes její "trauma" z herectví. Tohle přesně mám na Pennerovi ráda. Dokáže u každého najít slabou stránku, ví, kdy přesně má na dotyčného zatlačit, kdy mu má pohladit ego. To je jeho nejsilnější stránka ve hře.
Na Lise jde vidět, že se na ní ta sláva v dětství podepsala a doteď se z toho pořádně nedostala. Do toho ještě to její křesťanství... A pak vzniká vnitřní konflikt mezi tím, jak chce, aby ji lidé vnímali x co by chtěl bůh x jak by měla hrát, aby se dostala co nejdál. Nevím, jestli si tam přišla připomenout zašlou slávu nebo si léčit nějaké komplexy, ale podle mě takoví lidi prostě nejsou psychicky schopní hrát Survivora a nemají tam co dělat. Nedivila bych se, kdyby odešla ještě v horším psychickém stavu, než ve kterém tam přišla.

Abi, nejen že je strašně protivná, ona je prostě i neskutečně blbá. Kdyby mi byla jenom nesympatická a hrála dobře, tak bych neměla zas tak velký problém překousnout její osobnost, ale tohle... A Lisa není o moc lepší. Po tom, jak se k ní Abi chová, tak pořád hlasuje s Tandangem. Taková slepá oddanost jako u Ruperta.

Znovu napínavá kmenová rada, bála jsem se o Pennera. Ve chvíli, kdy byl vyloučený Artis, jsem si oddychla snad ještě víc než Penner :D
Artis mě příjemně překvapil svou závěrečnou řečí, vzal to opravdu dobře, nebyl zahořklý. Takhle to mám ráda.

Philippines zatím neskutečně válí, po těch slabých předcházejících čtyřech sériích jsem už skoro přestávala doufat, že ještě někdy v Survivoru uvidím něco tak dobrého.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:48

Haha, luxusní díl :mrgreen:
Po přečtení předchozí diskuze se mi ani nechtělo věřit, že by se Abi usmála, tak jsem si to musel pustit znovu a skutečně, je to tam!!! :mrgreen: a musim říct že se mi v téhle milivteřině zalíbila, konečně lidská tvář :mrgreen:

Obrázek

Abi je neskutečnej pure evil, i mi docela zůstává rozum stát, že pokud má nějakou taktiku, tak jak s touhle taktikou může pomýšlet na hlasy od poroty aby dostala megáč? To třeba takovej Shane z Panamy, to byl taky evil, ale klidně by nějaký hlasy získal, ale tady mi fakt zůstává rozum stát. No a nakonec nezklamala při TC, kdy jsem čuměl jako puk jako ostatní :mrgreen: prý:
"Nejsem si jistá tady Lisou, jestli nepůjde do pr..."
:shock: :shock: Vždyť jí potřebuješ ty trumbero!! :mrgreen: no a taky to tak dopadlo...bohužel ne kvůli Lise...KTERÁ S NÍ POŘÁD HLASUJE!!!!.....OMFG!...ta ženská je taky zralá na psychouše :cry:

Reakce jednotlivých soutěžících

Mike: WTF?
Lisa: nechte mě beeeejt :mrgreen:
Denise: Co se stalo? Nedávala jsem pozor, když Abi mluvila
Jonathan: HAH! Tak to mi nahrálo do karet! 8)
Pete: eheh, já jí neznám, nejsem tady... :oops:
Jeff: :shock:

Obrázek

Jinak palec nahoru za Jonathanův příběh o dobré a zlé straně, pěkně se to poslouchalo a klidně už jen kvůli tomu bych opustil alienci těch 3 pure evilů. Mimochodem, jestli se chce Pete dostat dál, tak by měl alianci s Abi hodně rychle opustit, protože ten kluk není blbej a s ní se neuvěřitelně schazuje a ostatní si ho zaškatulkujou že byl v alianci s tím satanášem 8)

Jinak všechny palce nahoru za střihy, hudbu a jak to odcejpá, sám jsem si při shlédnutí uvědomil že mě to hrozně baví sledovat i když se tam v podstatě v tu chvíli nic neděje....docela rozdíl oproti prvním sériím 8) :idea: :idea: :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2015, 15:43

Tak v téhle epizodě byla Abi po delší době opět neskutečná :D Její promluva k Lise, přizabití Skupina, pak na kmenovce... opravdu mě bavila. Naopak nejvíc nepříjemně mě překvapila Denise tím, jak se na Abi zašklebila na kmenovce, nečekal bych, že zrovna ona to bude mít zapotřebí. Lisa mi je nadále sympatická, což jsem nečekal. Tedy svým příběhem, rozhovor s Pennerem byl zajímavý, jinak mě štve svou věrností Tandangu - tedy pokud to s ní myslí tak vážně, jak to vyznělo (jít all Tandang do final 5). Ještě že tam byl Skupin a že jeho hlas stačil na změnu kursu. I když fakt je, že na to možná bylo až příliš brzo - na druhé straně barikády jsou samé hrozby (a Carter), proti kterým Skupin nemá nejmenší šanci, navíc logicky by se dalo čekat, že se z něj stane páté kolo u vozu... kterým byl ovšem i u Tandangu. Pennerova řeč o dobré a špatné straně se mi líbila, ale bohužel takhle to v Survivoru nefunguje. I když teď vlastně asi ano... Zkrátka mi přijde, že měl Skupin počkat, dejme tomu na final 7, kde by se odpadlíci spojili proti velké trojce, otázkou ovšem je, jestli by už pak do toho Lisa šla nebo pořád ne... jak by věcmi mezitím zamotala Malcolmova imunita (na co sakra čeká, že jí nezahrál???) a tak dále... pravda však je, že kdyby se to tak stalo, tahle epizoda by rozhodně nebyla tak dobrá :idea:
Artise škoda není, de fakto mě pobavil až v téhle epizodě poznámkou, kterou měl na Abi. A to je trochu málo.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Abi, Penner, Lisa, Malcolm
Nejhorší: Carter, Artis, Denise? (ta reakce na kmenovce na Abi vyzněla fakt dětinsky, což bych od někoho jako Denise nečekal)
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod vrabejka » 14 bře 2017, 23:25

Neskutečné. Penner přežil už 3.kmenovku kde měl být vyřazen. Jsem rád že Skupin a Lisa presli. Přitom kdyby Abi umělá držet hubu šel by Penner.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S25 - Philippines - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 05 srp 2017, 12:16

Po dnešku se definitivně ztrácím v tom jak tuhle hru hraje Lisa. Ta to prostě střílí všechno na náhodu. Nechápu že takhle proplouvá. Každému řekne něco jiného, s jedním hráčem si tam pobrečí a otevře mu srdce jako snad ještě nikomu za celý život(tohle je typický jev američanů) a pak stejně volí s lidma kteří ji využívají, ponižují a téměř šikanují (Abi) Někdy je mi celkem sympatická, vždy ostatně fandím ousiderům, ale někdy to je holkana zabití :fight: :angry:
Artis a jeho konec ve hře....co k tomu říct, byl to hráč hodně neviditelný. Střihači možná ani neměli co ukázat... marně si vzpomínám na nějaký moment který bych vyzdvihl. Na to jak byl ve hře dlouho je to spodivem :-?


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti