S25 - Philippines - EP10

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:31

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP10

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:33

Soutěž s otáčením bubnů byla zajímavá. Hned se i ukázalo, proč skoro každou soutěž Abi proseděla. Když se po kdoví jak dlouhé době nějaké zúčastní, tak to samozřejmě nezapomnene podělat. Měla jediné štěstí, že ostatní členové týmu nejsou tak tupí.
Odměna byla zase dobrá, konečně po několika sériích nemusím nadávat na to, že jim akorát přiváží pizzu do tábora apod.
Abi vracející se z odměny byla nesnesitelná, její sociální schopnosti jsou pod bodem mrazu a je prostě k nezastavení. Ale aspoň se všichni dozvěděli, že kdyby vyhráli, tak by se taky cítili jako princezny, královny a jako ve třetím měsíci :D

Pennerovo odmítnutí final 3 s Lisou a Skupinem si nedokážu racionálně vysvětlit. Vždyť je to pro něj asi to nejvhodnější složení finále (pokud nepočítám už tak nějak odepsanou Abi). Skupin je taky navrátilec, zradil Tandang, takže jejich hlasy by nejspíš nedostal (krom RC, pokud by se přenesla přes to, že v epizodě, ve které vypadla, nehlasoval s ní). Lisa je neschopná, mluvit moc neumí, vykašlala se (oprávněně) na Tandang, všem řekla o Malcolmově skryté imunitě. Hlasy, které by dostala by asi nebyly ani tak pro ni, ale proti těm dvěma. No, vlastně od Jeffa by hlas dostala, jediný jeho cíl je to, aby nevyhrál navrátilec. Hru Pennera hodně vypadlých uznává - RC ho má ráda, jako jediný s ní hlasoval. Artis s Petem ho uznávají a nejsou zahořklí. Navíc nikoho nezradil... Teď je na volné noze a bude ještě rád, pokud se ve final 3 vůbec ukáže. Škoda.

Abi na TC... to zas bylo divadlo. Nakonec se ještě stylizovala do role té největší chudinky, kterou nikdo nemá rád, každý se jí straní a nikdo jí nerozumí. Ona je vlastně ta hodná a všichni okolo jsou zlí!

I když se mi to nelíbí, tak měl být vyloučený Malcolm. Je to fyzicky i mentálně silný hráč, navíc má ještě skrytou imunitu. Měli jedinečnou příležitost se ho zbavit. A když to neberu z pohledu hry, ale podle osobních sympatií, tak bych určitě byla radši, kdyby byla vyloučená Abi nebo Lisa. Pete je hodně rozporuplný hráč, ale ze začátku se držel hezky v pozadí, pak začal postupně vystrkovat růžky a Abi dokázal dobře využít jako štít.

Ideální finále - Penner, Denise a Malcolm
Nejhorší možné finále - Abi, Lisa a ten třetí je vlastně jedno, ani Skupina, ani Cartera tam vidět taky nechci

A je zvláštní, že lidi, které jsem měla ráda ve hře (RC, Jeff), se v Ponderose chovají otřesně. RC je hrozně zahořklá, Jeff se taky nemůže smířit s tím, že ho vyloučili. Naopak mě moc potěšil Artis, obrovský sympaťák a i ten Pete je docela fajn.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP10

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:53

Jááj, fakt škoda že nešel Malcolm, to by byla míchačka karet sakryš :mrgreen: takhle to dopadlo trochu nudně, když začíná hru ovládat skupinka volající "my jsme ti dobří, my nikoho nezradíme"...ale no tak...pobijete se tam jako krysy tak dost řečiček 8)

Děs běs koukat se na Cartera, v soutěžích sice dobrej, ale jak vyleze z vody, tak mi přijde že se moc nalokal a teď lapá po dechu a má u toho takový ty divný pohledy :mrgreen:

Obrázek

Abi je slušnej evil...vůbec netušim jestli jí to fakt nedochází nebo to jen hraje, ale hezky se na to kouká, ale myslím si že se stejně daleko nedostane.

Favoriti Penner, Denise
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2015, 22:46

Abi si pokračuje hezky po svém a mě to baví. Na kmenové radě mi jí bylo dokonce i líto a překvapivě jsem si docela i přál, aby nešla ona ani Pete, klidně na úkor Malcolma :D U toho taky moc nechápu, na co s tou svojí imunitou čeká... Pete mi bude chybět, fandil jsem mu - přiznávám, že ale jen kvůli tomu, že se mi na něj dobře koukalo (jeden z nejvíc sexy chlapů v Survivoru). :D Jediný, kdo mě v tomhle díle rozčílil, byl Penner - v podstatě od prvního dne je na odstřel, a teď když se konečně dostal po takový době k tomu, že má nějakej vliv a šanci získat kontrolu nad hrou, tak se na to vykašle? Smutné...
Taky mi POŘÁD ještě nevadí Lisa, což mě zaráží každou epizodu víc a víc. Pamatoval jsem si jí jako hrozně otravnou osobu :D A teď... teď se s ní pomalu v některých věcech ztotožňuju. I když má svoje otravné chvíle s tím, jako když řekne, že radši pomůže dobrákům vyhrát a spokojí se s 6.místem, než radši dojít s padouchama třebas až do finále... jako to zase ne :angry:
Jinak, při soutěži o odměnu to nezblbala jen Abi, ale skoro každej druhej (Malcolm, Pete?, Skupin myslím taky...). Akorát u toho byla nejvtipnější :D

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Abi, Malcolm, Pete
Nejhorší: Carter
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S25 - Philippines - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 05 srp 2017, 12:07

Abi je jedna z nejnesympatičtějších hráček vůbec. Nemá to co do činění s tím že není rodilí mluvčí, to je nesmysl. Může za to její nulová sociální inteligence a ani rozumu jí nebylo do vínka dáno. viz. soutěž s otáčením kotoučů. Druhé ponižovala když se cítila že je v neotřesitelném kmeni a naparovala se až to vypadalo že lepšího hráče survivor nepoznal...líto mi jí není.
Je zajímavé že se stále drží Skupin i Penner, dokázali přežít přesto že se proti nim spiklo snad všechno. Klobouk dolů a oběma bych jim přál FTC.
Co se týká Peta, tak na začátku o něm říkali že vypadá jako trošku natvrdlí chlapec, to bylo velké podcenění, já věděl že zdání klame, a to se potvrdilo když se z něj stal postupně leader celého jednoho kmene. Hrál dobrou hru a jako jednu z největších hrozeb bylo strategické se ho zbavit.


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti