S25 - Philippines - EP11

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:32

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP11

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:34

Na aukci jsem se těšila, jenom je škoda, že mezi všechna ta dobrá jídla nenastrčili i nějaký hnus. Jo, jsem zlomyslná :D

Když všichni přišli na soutěž o imunitu a já jsem viděla ty překážky a provazy, tak jsem si říkala - už zas!? Ale to oživení otázkami a přidanou váhou byl dobrý nápad. Je ale velká škoda, že vystřihli otázku před druhým a třetím kolem. Epizoda byla sice nabitá od začátku až do konce, ale minuta by se určitě někde našla.

Říkala jsem si, že by byla "sranda", kdyby imunitu vyhrála Abi. To snad není možné... Měla ale obrovské "štěstí". Zaprvé si koupila výhodu, která jí zaručovala místo v poslední fázi soutěže, do které by se jinak nedostala ani omylem. A to, že jen tady na konci šlo o rozvazování uzlů a ne prolézání kolem překážek. Beztak to produkce na poslední chvíli změnila, aby měla šanci se ve hře ještě udržet a epizoda nebyla tak předvídatelná. Nevím, nemám moc ráda tyhle konspirační teorie, ale tu mi to připadá jako moc náhod najednou.

Nejhorší možná kmenová rada, kdy se rozhodovalo mezi podle mě dvěma nejlepšími hráči série. Hodně nepříjemná situace, když se proti sobě takhle postaví lidi, které bych hrozně ráda viděla ve final 3. Pennerova hra sice není bezchybná, ale je to obrovský sympaťák, hodně inteligentní a charismatický člověk a výborný hráč. Pořád ho mám ze všech nejradši. Ale objektivně si výhru víc zaslouží Denise než on. Zatím neudělala žádnou hloupost a je skvělá snad ve všem. Vypadá to, že v mém osobním žebříčku nakonec předběhne i takovou Stephenie se Cirie a stane se mojí nejoblíbenější hráčkou vůbec, uvidím, co ve hře ještě předvede a jestli si to ještě nějak nepokazí. No a samozřejmě doufám, že vyhraje. Vítězství Malcolma by mi nevadilo, ostatním to vůbec nepřeju. Pokud se do finále dostane Denise nebo Malcolm, tak snad ani nehrozí, že by vyhrál někdo ze zbývajících.

A ještě k samotnému hlasování. Tak trochu jsem tušila, že nakonec Penner odejde, Lisa se Skupinem se skoro pokaždé rozhodli špatně. Osobně si myslím, že by ve finále neměli šanci vyhrát ani nad Pennerem, ani nad Denise, ale o něco větší šance by asi byla u toho Pennera. No nic no, vůbec by mi nevadilo ho ve hře vidět ještě počtvrté, ale asi mu není souzeno vyhrát. Škoda. A ještě mě štve, že už se asi nikdy nedočkám toho, že bych ho aspoň viděla ve finále a poslechla si jeho řeč. Myslím si, že by se dokázal skvěle obhájit.
Nejsmutnější je to, že skoro u každé kmenové rady mají rozhodující hlasy Lisa se Skupinem, kteří jsou herně úplně mimo.

I když se mi nelíbí výsledek rady, tak musím říct, že tohle byla znovu výborná epizoda. Trochu jsem se bála, aby série nezačala ke konci ztrácet dech, jak už se mnohokrát stalo, ale zatím je pořád skvělá.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP11

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:56

Od Abi pěknej tah s počkáním si na výhodu, zřejmě koukala na guatemalu, ostatní nejspíš ne 8) :idea: Začíná se mi ta její postava líbit :mrgreen: bez ní by to rozhodně nemělo takovou šťávu...koukat na Denise a Malcolma je dost nuda, Carter je dobrej v soutěžích ale jinak taky nic extra v kempu, Lisa škoda mluvit, Skupin taky spíše ovečka...no to bude zas finiš, hodňousové si to rozdaj mezi sebou, už vidim ty řeči před porotou..."já jsem to hrál nejčestněji, já jsem se usmíval, já tady to támhle to..." Jen ať tam Abi vydrží co nejdýl :mrgreen:
Pennera škoda, ale je fakt že byl dobrej hráč, i když tahle taktika ala jedu na všechny strany a přitom na žádnou abych si nikoho nepoštval moc nezabírá, ale jeho charisma se upřít nedá :idea:

a jedeeeem :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 21 úno 2015, 21:58

Jsem trochu na vážkách, co si myslet o celém střetu Pennera a Lisy - s kým souhlasit? Na jednu stranu mi vadí, jak si Lisa stojí za svým slovem, i když je to určitě chválihodné. Nevadí mi ani, že vyhodila někoho, koho měla ráda, to k tomu patří - ale proč o tom musela Pennerovi říkat? To je přece začátečnická chyba.
Penner se taky moc nepředvedl - na jednu stranu i chápu jeho argument, proč nedal Lise svoje slovo hned, na druhou stranu ano, byla to totální blbost odmítat jakoukoliv nabídku aliance (navíc pokud vím, 2krát pro něj už hlasovali snad skoro všichni, takže neměl moc z čeho vybírat, i když od Lisy to zřejmě bylo osobnější). Nejvíc mi vadilo to jeho divadýlko při odchodu, přišlo mi to docela trapné.
Malcolm, Denise, Skupin i Carter si víceméně dál jeli svou, jsou mi sympatičtí, ale nic závratného nepředvádějí. Zato Abi bojovnice měla zase dost skvělých momentů, i když lhát moc neumí :D Zřejmě to bude souviset s tím, jak přímá jinak normálně je. Soutěž o imunitu jí dala všechny výhody, které šly - nebyla v ohrožení, že by musela tahat nějaké pytle, mohla si první dvě kola odpočinout a stačilo jí jen něco málo šplhání a rozvázat pár uzlů. Ale i kdyby soutěž byla tímhle způsobem pro ní zmanipulovaná, aspoň se to povedlo a její výhra imunity byl super moment, za který to stálo. :D

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Abi, Malcolm, Denise
Nejhorší: Penner, Lisa
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S25 - Philippines - EP11

Příspěvekod vrabejka » 15 bře 2017, 10:20

Penner hrál skvělou hru 27 dní. Bohužel pak si vybral slabší chvilku a rozhodl se jet sám za sebe.
Ale stejně tak si svůj ortel podepsal Skupin. Kdyby vyhodili Denise. Malcolm by byl bez spojence a top 3 nedal. A proti Carterovi a Lise by měl slušnou šanci.
Takhle je už konec.

Penner hrál jako pravý veterán. Vůdce, vyhrál imunitu, skvělá sociální hra díky, které přežil asi 4-5 rad.

Nejlepší hráč série.

Na 109% vyhraje Denise nebo Malcolm.

Jestli Malcolm nevyhraje ani imunitu a nedá finále 3 s HI tak je fakt marný


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti