S25 - Philippines - EP12

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:32

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP12

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:34

Z epizod, ve kterých jsou příbuzní soutěžících, mám vždycky rozporuplné pocity. Zajímá mě, kdo za kým přijede, jak se bude chovat atd., většinou je to ale tak napěchované emocemi, až je to otravné.
Bratr Lisy mě ze všech příbuzných zaujal nejvíc. Konečně Lise trochu otevřel oči, rozhodně by se do hry hodil stokrát víc než tahle ztroskotaná televizní hvězda. A Skupinův syn se potatil, stačilo mu chvilka na ostrově a zranil se. Čekala jsem, že tou mačetou usekne hlavu sobě nebo otci, nakonec si domů přiveze jenom pár odřenin.

Carter nebyl můj oblíbenec, ale nezasloužil si odejít dřív než Abi. Ale to vlastně ani jeden z lidí, kteří sedí v porotě. Z hlediska hry to ale bylo správné rozhodnutí, být na místě těch čtyř zbývajících, tak si Abi dotáhnu s sebou do finále.

Příště vyletí snad Abi nebo Lisa "Big Move" Whelchel

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP12

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:00

omg...díly kdy potkávaji rodinu jsou taaak přehraný že to snad ani neni možný :mrgreen: aspoň že Abi si udržela soudnost a po měsíci tam nepředváděla to co ostatní :mrgreen: já teda nevim, ale znám spousty lidí, který odcestujou klidně na rok na dva od svých rodin, jsou na všechno sami a po návratu se takhle nechovaj 8) výraz Lisy mě bude strašit pěknejch pár nocí :mrgreen:
No a to její prozření když na ní promluvil bratříček...omg podruhé...připomíná mi tu babku v Thajsku :cry: a ta její řeč na konci soutěže o imunitu...ufff...to už si měla udělat dávno 8)
Go Abi Go, viř to tam :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 22 úno 2015, 14:53

Lisa je nadále hráč, ze kterého mám dost rozporuplné pocity - není mi sice až tolik protivná jako během prvního sledování, ale její vnitřní dilema je propírané někdy trochu moc, že už mi pomalu ani nepřijde zajímavé. Přál jsem jí, aby konečně udělala nějaký velký krok, jenže z toho zase vycouvala a to je poněkud frustrující (když nemohli vykopnout Malcolma, proč ne Denise? Proč jediná nebyla propíraná jako možná vyhozená? jen mě to tak zaujalo). Malcolma mám rád, ale kdyby se ho zbavili, bylo by to zajímavější. Abi si dál jede svou a ještě mě neomrzela. Denise průměr. Za odchod Cartera jsem rád, pamatoval jsem si ho o trochu zajímavějšího, než mi teď přišel, navíc to byl trouba. Návštěva příbuzných výborná jako vždycky - zranění Mika Juniora, Justicova promluva Lise do duše, Veřin výkon v soutěži, Miles trochu zklamal (měl jsem za to, že Malcolmovi nějak zavaří). Pobavil vtípek křesťanů o Ježíšovi hrajícím Survivor (ani mi moc nelezli na nervy).

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Abi, Lisa, Malcolm, Skupin, Denise
Nejhorší: Carter
(?)


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti