S25 - Philippines - EP13

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:32

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP13

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:35

V téhle sérii jsem nadšená ze všech odměn, tohle potápění se žralokem překonalo dokonce i návštěvu filipínské vesnice. Víc se mi líbila asi jenom ta s medúzami, která byla myslím v Palau a let balónem v Africe. Žralok velrybí sice není lidožravý, ale čekala jsem, že v případě Skupina udělá výjimku, musí si přece udržet průměrný počet zranění - jedno denně :D Nakonec se aspoň nadopoval cukrem a byla s ním hned větší sranda :D

Hrozně jsem litovala Denise, že musí celé odpoledne zůstat s Abi sama v táboře. Naštěstí je dost chytrá na to, aby Abi nechala mluvit, všechno jí odkývala a předešla konfliktům.

Bála jsem se, aby Denise nebyla evakuovaná, nevypadalo to s ní moc dobře. Jsem ráda, že se jí potom ulevilo a ještě skoro vyhrála imunitu.
Smála jsem se, když na kmenové radě Abi řekla, že je ve hře proto, aby vyhrála milion, ne jako Denise, aby si dělala přátele. Hned mi proletělo hlavou, že ona je tam spíš proto, aby si udělala co nejvíc nepřátel.

Musím poděkovat Skupinovi s Lisou, že vyloučením Abi darovali jednomu z dvojice Denise - Malcolm milion. Klaním se.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP13

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:03

Díl mě celkem bavil, ale pak jsem si uvědomil, že v podstatě jen kvůli Abi :mrgreen: zvedá to díl co díl, hlavně teď u konce o sto procent. Na Lisu se prostě nedá koukat, kdykoliv (skoro pořád) začne mluvit do kamery tak se mi chce zívat. Bullshity ala "brácha mě prozřel a teď budu dělat big moves" mě nudí. Prostě to v sobě nemá a je to hrozně hraný. Malcolm je mi v podstatě volnej, ničím extra zajímavej, to samé Denise. Výhru bych přál Skupinovi.
Průjem dílu...Denise měla jakousi reakci takže jí bolelo v krčku...svolali se tedy sektáři od bobří řeky a začali zaříkavat, voda se vařila, léčivý kouř stoupal...a do toho opět situaci zachránila Abi :twisted: :mrgreen: a jako vždy to šla vydýchat do blízkého lesíka, kde jsme se dočkali dalšího nezvykle dlouhého záběru na její brazilský zadek :mrgreen: :idea:

Abi si to nakonec krapet pokakala na TC, ale to ona tuto svoji roli vypiluje do příštího Kdo přežije: Dobro vs. Zlo do dokonalosti, už se těším 8)
Takže děkuji Abi za její ďábelské výkony :idea: Tuto sérii si budu pamatovat hlavně díky ní 8) a do příštích dílu sledovačka opravdového pekla...Lisy :evil:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 22 úno 2015, 20:39

V souvislosti s minulou epizodou zaujalo, že když je při soutěži poslední Lisa, tak se podle Probsta "NEVZDÁVÁ!", zato když je poslední Abi, tak "TO TRVALO VĚČNOST!" a vůbec mě tím minule Probst těžce naštval :cry:
Ale dost k minulému dílu. Co se týká Denisina zranění, divil jsem se, že si jako ateistka nechala líbit to, co jí prováděli Skupin s Lisou. :-| U Lisy nechápu, na kdy čeká se svým velkým krokem. Malcolm mohl naposled použít imunitu, vykašlal se na to - chápu, že Denise nechce ve finále, ale do počtu se mu myslím ve final 4 hodí, kdyby se Lisa a Skupin rozhodli nechat si Abi, je milej Malcolm pěkne v pytli. Hlavními favority epizody znovu Abi ("hele, mačeta... tou je zabijem, až se vrátěj" :D ) a pak Skupin (další zranění, předávkování cukrem, taneček na konci). Jinak takový klidnější díl.

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Abi, Skupin
Nejhorší: Lisa, Malcolm (sice mi jsou sympatičtí, ale vlastně dělají prdlajs, a přitom by měli na to, dělat víc)
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S25 - Philippines - EP13

Příspěvekod vrabejka » 15 bře 2017, 17:26

Ach bože Skupine. Měl vítězství na dlani stačilo jen chtít podrazit Denise. Jasně možná by ve finále 3 byl i Malcolm ale furt by měl po vyloučení šance dobrou šanci. Je smutné, že i Ani byla chytřejší než on. Zaráží to ještě když to samé jim říkal Penner.

Tímto krokem prostě Skupin ukázal že je debil a pohřbil si své solidní šance na výhru. Být na jeho místě Penner tak by v pohodě vyhrál.
Myslím že poslední ICH se nemusí hrát. Finále Lisa Malcolm Denise je jasné.


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů