S25 - Philippines - EP14

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:33

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:36

Výhoda do závěrečné soutěže o imunitu je sice pěkná věc, ale tahle byla přehnaná. Kdyby ji dostal kdokoli jiný než Malcolm, tak by mu zaručila vítězství. A ani samotná soutěž se mi nelíbila, raději bych se podívala na nějakou vytrvalostní.

Na FTC měla nejlepší řeč určitě Denise, líbí se mi, když si finalista stojí za svojí hrou a neomlouvá se každému porotci jenom aby získal jeho hlas. Potěšilo mě, že přestože se Abi s Denise nemají rády, tak jí Abi svůj hlas dala. RC mě svým hlasem zklamala. Lisa je podle ní chytrý hráč? :roll: Ok, beru, že Denise skoro neznala, nevěděla, co ve hře dokázala, ale Skupin byl určitě lepší alternativa. Jenže ona se nedokáže přenést přes to, že ji někdo zradil (navíc Skupin na jejím odchodu neměl přímý vliv) a bude nasraná až do konce života.

Denise je jedním z nejzasloužilejších vítězů, její výhra mě moc potěšila.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:04

No a je to 8)

Vítězka - ale joo, zasloužila si to, to že patří do džungle z ní tak nějak srší. Samotnýmu mi není trochu jasný jak se ve finále ocitla, budu se muset na tu řadu mrknout ještě jednou :mrgreen: nějak jsem si zvyknul na finalisty, který tu hru vedou, tady to byla strategie tiché vody, která břehy mele :idea:

Skupin taky nehrál zle, ale rozhodně na sobě neměl terč jako Penner, kterýmu ho nasadil už od první minuty Jeff. Skupin měl silný i slabý stránky, takže z finálky je určitě na druhém místě.
V červených hodnotách je rozhodně Lisa, celou hru mě iritovala a musel jsem to s ní přetrpět až do finiše. Prozření díky bratrovi, to byl gól :mrgreen:

Porota - největší plus má u mě Penner, parádní řeč, na nikom nenechal nitku suchou, navíc brilantní přednes :idea: zklamání je Abi, na ostrově bych se uchýlil i k tomu že se mi líbila :mrgreen: ale to co s těma lidma dělaj šminky...krásná ukázka :idea: ostatní řeči klasika.

Kamera, střih, efekty, hudba... - rozhodně bych chtěl po téhle sérii vyzdvihnout tyhle elementy. To co v téhle sérii předvádělo zákulisí mě naprosto upoutalo k obrazovce. Co tak vedle sleduju OW tak tam to rozhodně nedosahuje takové úrovně a moc se mi tahle nastavená úroveň po filipínách líbí :idea: :idea: věřím že i díky tomu dostane příští série vyšší kredit i přes darebnej výběr favoritů 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 24 úno 2015, 00:24

Finále takové poklidné, tandangská dvojka držela pospolu, matsingská si šla po krku. Bez Abi chybělo vzrůšo, pobavil jen párkrát Skupin svýma výstřednostma, zároveň ale i nejvíc prudil přístupem k výběru soupeře do finále - nesnáším tohleto "nejlepší si to rozdají na konci mezi sebou, je to tak fér, souboj titánů, blablabla". Nejhorší je, že se v tom duchu nenesla jenom Skupinova finální taktika, ale i posledních pár epizod celkově (málokdy se stane, že se dá dohromady aliance za účelem vyházení padouchů/lemer - navíc následuje to, že se pak ti lidi prohlásí za "ty dobré"... nevím moc přesně co si o tom vlastně myslím, ale lezlo mi to krapet na nervy).
Na FTC se mi nejvíc líbila řeč Denise, Lisa a Skupin nebyli špatní, ale rozhodně zastínění. Co se týče porotců - RC otravná. Penner byl na nakopnutí, přehrával. Nějak mi vadila i jeho stylizace, od vyhození neoholený, v hadrech co měl na ostrově... zbytečná dramatizace. Nepochopil jsem, proč považoval za důležité odhalit Lisu - její minulost přece se hrou neměla vůbec nic společného (maximálně jí to ovlivnilo jako každého jeho vlastní minulost).

Favorit ve final 3: Denise
(?)

katushka
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2015, 16:32

Re: S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod katushka » 01 bře 2015, 16:59

No Denise to bejt nemela, normalne alergie na ni a ... :vomit: a jeste ty jeji proukroceny trapny ksichty...,kdyz uz nekoho z ty trojky ta Skupina...a byl silnej, i kdyz se nejdriv nezdal..vyhral nekolik imunit a z tech tri bych to dala jemu,Malcolm mel ale jit do trojky a hlas bych dala jemu :ass: :dance: na stopro... dalsi muj tip byl Penner..jako vitez ,ale nejvic a nejlepsi super ten blondak :idea: ,kterej byl dost silnej a v pohode..a ten by si to rozhodne zaslouzil a byl taky muj tip na viteze...ale ted nevim jak se jmenuje :smile: ....a Denisseee :fight: :vomit: :down:

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 10 srp 2017, 17:09

Jsem rád že to nevyhrál Malcolm. Budu v menšině, ale mi byl strašně nesympatický. Dobře to shrnula Lisa, že to je kluk který tě obejme a při tom ti vrazí kudlu dozad. A druhý den tě navštíví v nemocnici a ptát se jak se máš...prostě vychytralí přizdisráček, který myslí jen na sebe a nehodlá na sebe vzít jakékoli riziko. Viz. aliance s Denise, od začátku drželi spolu, ale chtěl jí vykopnout už před final four, a když po něm chtěla imunitu aby byla v bezpečí v radě tak jí ten medailon nedal, přesto že se mu na krku houpala imunita ze soutěže. Tohle není rovnocenná aliance.
Lisa i Skupin se vezli a to že se dostali na FTC musí považovat za zázrak. Žádné strategie, žádné plánování, prostě se jen vezli, kam vítr tam plášt a vždy šli na tu stranu kde byla moc. Když to srovnám se hrou Kim z předchozí sezony...tak tady není o čem.
Denise tak vlastně vítěz zasloužený.
Jinak série jako taková spíše průměr. Bavila mě hlavně ze začátku, po spojení a zejména poslední třetina neměla ty grády jaké by to mělo mít. Může se pochlubit některýma fakt povedenýma soutěžema, troufnu si říct že některé patřily mezi nejlepší napříč všemi sériemi. K dokonalosti téhle sérii chyběly nějaké větší zvraty, podrazy a vůbec zajímavější cast.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S25 - Philippines - EP14

Příspěvekod Kill Kenny » 27 led 2020, 19:34

Ať si kdo chce, co říká, pro mě je tahle serie jedna z nejlepších od HvV ne-li zatím ta nejlepší, protože se tu sešla parta lidí, z nichž někteří předváděli famozní hru .

Protože vidět v akci Denise, Malcolma, Jeffa a Johnatana s jejich kmenovkami, wow, to jsem si opravdu užil.

Pro mě je Denise prakticky nejlepší vítězka v dějinách Survivora, až za ní bych dal Kim S, Sandru a Parvati.
A Johnatan nejlepší hráč, co zatím nikdy nevyhrál i toho Teryyho D. u mě překonává.

Tohle je jedna z mála serií, kterou si pustím za čas zase rád.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů