S25 - Philippines - EP15

Caramoan, Camarines Sur, Philippines
September 19, 2012 – December 16, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:33

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 15:36

Půlka Reunionu byla věnovaná Lise. Dostala mnohem víc prostoru než Denise. Proč mě to jenom nepřekvapuje... A to, že vyhrála 100 000 jako nejoblíbenější hráč, je asi ten největší kaz na celé téhle sérii. Počítala jsem s tím, že vyhraje Malcolm, případně Penner.
RC.. RC je prostě RC...
Dawson a další pokus o znásilnění Probsta :D
Překvapilo mě to, že kdyby se Malcolm ve finále postavil proti Denise, tak by nevyhrál.
Celkově byl Reunion povedený, konečně se zase dostalo na všechny soutěžící.

Denise se oficiálně zařazuje vedle Stephenie a Cirie mezi moje tři nejoblíbenější hráčky. Vyniká ve všech třech nejzásadnějších částech hry - skvělá fyzička a to nejenom na její věk, ani mladší soutěžící jí nestačily (max RC), moc dobrá a účinná strategie a slušná sociální hra. Lepšího vítěze bych si ani nemohla přát. Zajímavé je to, že z pěti sérií po HvV jsem stoprocentně spokojená se třemi vítězi a to je skoro stejně jako za těch předchozích 20 sérií (tam jsou takoví jenom 4).

Trochu jsem se bála, aby mě tentokrát Penner nezklamal. Je to můj nejoblíbenější hráč a tak jsem měla velké očekávání. Myslím, že si vedl opravdu dobře, když vezmu v úvahu, že měl ze všech navrátilců na zádech největší terč - má nejvíc zkušeností, v minulých sériích se dostal ve hře nejdál, je výborný řečník a hodně chytrý chlap. Jedinou velkou chybou byla nerozhodnost ve chvíli, kdy mu Lisa se Skupinem navrhovali final 3... a tahle chyba byla fatální. Je to obrovská škoda, hrozně ráda bych ho viděla do finále a když už by neměl vyhrát, tak bych si chtěla aspoň poslechnout jeho obhajobu.

Malcolma jsem ze začátku tipovala na druhého Ozzyho - skvělý v soutěžích, ale slabý ve všem, kde je třeba zapojit mozek. I to jeho spojení se slečnou Cookies tu moji teorii podporovalo. Naštěstí se jí rozhodl v pravý okamžik zbavit, ne jak tomu bylo v případě Ozzyho. Jsem ráda, že jsem se v něm mýlila a stal se z něj jeden z nejlepších mladých hráčů.

Jeff byl určitě hráč s potenciálem a ve chvíli, kdy jeho aliance s Pennerem ještě fungovala, to byla moje nejoblíbenější dvojice ve hře (pak je nahradila Denise s Malcolmem). Mrzí mě, že se během celé svojí účasti soustředil víc na to, aby dostal Pennera a ostatní navrátilce pryč, než o svůj vlastní posun ve hře. Nebýt téhle posedlosti, mohl možná i sedět ve finále a určitě by nebyl bez šance.

Lisa je otřesná hráčka. Jak už jsem psala u nějaké z předešlých epizod, člověk s takovým psychickým stavem nemá co dělat v Survivoru. Nezvládala to po fyzické a už vůbec ne po psychické stránce. A jenom se modlím, aby se už nikdy v žádné sérii neobjevila. To bych se mnohem raději znovu dívala na Abi.

Abi je kapitola sama pro sebe... Ráda ji nemám, ale je fakt, že dokázala hru pořádně okořenit. Její sociální schopnosti jsou neskutečné... po tomhle mi říkejte, že má Hantz nejhorší sociální hru, Abi ho určitě sesadila z trůnu :D

Nejspokojenější bych byla, kdyby série skončila s Denise jako vítězkou, následovanou Pennerem na druhém místě a Malcolmem na třetím. Čtvrtý by byl fajn Kent a pátý Pete. Dál mi už by mi na tom tolik nezáleželo.

Obrázek

+ výborný casting, prakticky bez nezajímavých lidí, každý určitým způsobem zaujal
+ povedené soutěže o odměnu i imunitu
+ skvělé odměny
+ návrat ke třem kmenům
+ změna lokality, Filipíny jsou nádherné
+ víc vodních soutěží, které byly v posledních sériích hodně opomíjené
+ způsob, kterým byly schované skryté imunity
+ jsem ráda, že produkce nenechala úplně vyhubit Matsing jako kdysi Ulong a Denise s Malcolmem ještě dostali šanci
+ skoro bez nudných pasáží, pořád se něco dělo
+ hudební podklad
+ účast Pennera
+ výborný vítěz
+ celkově stylový návrat ke starším sériím :idea:

- moc prostoru pro výlevy labilní Lisy
- sedící hráči se při soutěžích nemuseli měnit, třeba taková Abi seděla furt
- Russell jako slabá složka navrátilců, myslím, že by se našel na jeho místo vhodnější kandidát - Russell nemá vůbec nic, sociální a strategická hra nula a tentokrát nebyl ani dobrý v soutěžích

Celkový favorit - Denise
Nejmíň oblíbení hráči - Lisa, Abi, Russell
Fyzicky nejsilnější hráči - Carter, Malcolm, Denise, RC a mnoho dalších
Strategicky nejsilnější - Penner, Denise, Malcolm, chvilkama Pete
Nejsympatičtější hráči - Penner, Malcolm, Skupin, Denise, v Ponderose Artis
Nejzábavnější hráči - Penner, Malcolm, svým způsobem Abi
Oblíbený kmen - Kalabaw
Hráči s potenciálem - Penner, Malcolm, Denise, Jeff, Pete, RC
Chci znovu vidět - Denise, Malcolm, Jeff, Pete a Pennera bych počtvrté taky uvítala, ale šance na úspěch by byly minimální

Philippines, krycí název "Cookies", je vynikající série, podle mě čtvrtá nejlepší po Pearl Islands, Heroes vs Villains a Cook Islands. Bojím se přesunout ke Caramoanu, protože toho o něm mám docela dost přečteného a po tomhle se mi do něj moc nechce.

Fuj, to je dlouhý komentář.. příště se budu krotit :lol:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 10:12

Po dlouhé době opět zajímavá série. Se dvěma navrátilci se skvěle trefili a tohle bylo navíc poprvé, co navrátilci byli v ohrožení od dne 1. Příroda byla zajímavá, hráči si užili jak sucha, tak deště a hlavně se mi líbilo to jezero u sídla Kalabawu. A hlavně účast Pennera, kde je Penner, tam to žije. Jeden z nejcharizmatičtějších hráčů, jeho neustálé hádky s Probstem a skvělé zahrání i získání imunity. Jen velká škoda, že většina střihu byla o "Big Move" Lise, která stejně nic neudělala. Vítězku jsem odhadl hned první den, neuvěřitelně sympatická a silná holka, jak fyzicky, tak psychicky.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Nik » 27 srp 2013, 10:22

Výborný díl a i celá série. Jonathan zase nevyhrál, ale myslím, že tohle byla jeho nejlepší účast. Na vítěze jsem tipoval taky tuto osobu - hned jak přišlo sloučení mi to bylo jasné. Nevím čím to je, ale zdá se mi, že Survivor se teď zaměřuje spíše na dramatické momenty než na záběry z předchozích řad. První řady byly scény hlavně o rybaření, stavění přístřešku, hledání jídla a teď mi to připadá jak kdyby je víc zajímalo, kdo to víc zdramatizuje. Viz. Lisa, Dawn -- brečení každý den typu "I´m not able to play this game" , Brandonův kolaps atd...
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:05

Tak pár postřehů
1) nechápu amíky :mrgreen: takovej prostor Lize a stejně je nejoblíbenější...a já myslel, že čím více Lisy, tím jí budou víc nesnášet :mrgreen: no a když tam opakovali ten její zombie walk, tak to už sem nevydržel a začal jsem přetáčet :mrgreen: a trvalo to dlouho a dlouho, zachytával jsem něco o náboženství, pak o prozření, křesťanství...pfff, toho jsem si užil v sezóně už dostatek.
2) RC to bere faaakt moc vážně, Pete jí dobře sestřelil, navíc má dost nepříjemnej smích :twisted:

3) Dawson to tam pěkně rozbalila :mrgreen: :idea: pro fanynky Jeffa bude teď nejspíš královnou :mrgreen:

4) Nemůžu si pomoct, ale přítomnost Abi v téhle sérii mi vůbec nevadila, když si představim, že by tam místo ní byla třeba Christina z OW, tak by mé hodnocení rázem spadlo o několik desítek procent. Myslím, že každá série potřebuje někoho jako Abi, protože tam kde je takovej soutěžící, tam to žije a tady to žilo zatraceně 8) CBS jde i o střet osobností a tady se velmi zadařilo. Líbilo se mi její mini vystoupení na reunionu :idea:

Angie to slušelo :idea: Jonathan má stále obří charisma :idea: Carter dobrej akorát v soutěžích :arrow: Jeffova parádní poslední kmenovka :idea: Malcolm a srovnávačka s ozzym (ozzy mě v CI bavil víc) 8) Artis bude pohodář i když tak v sérii nevypadal :idea: Mike na svůj věk :idea: :idea:

Denise - snažila se pořád zapadat, což se jí podařilo, sociální hra velmi dobrá, v soutěžích dobrá, ale sympatická mi moc není. Zajímalo by mě proč ji Penner nazval b*tch...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Ezechiel » 28 srp 2013, 13:15

Rendy píše:Tak pár postřehů


Denise - snažila se pořád zapadat, což se jí podařilo, sociální hra velmi dobrá, v soutěžích dobrá, ale sympatická mi moc není. Zajímalo by mě proč ji Penner nazval b*tch...

Nedivil bych se z toho pohledu, že dokázala kamkoliv zapadnout a ještě vlastně všechny ovládat. Že Denise je lepší než Penner

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:26

Poslední nádech starého dobrého Survivora? :-? Možná.

25 Favs - krom Pennera Malcolm a Zane.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S25 - Philippines - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 24 úno 2015, 23:18

Reunion - povedený. Pokud se nepletu, poslední opravdu povedený... prostor měl každý. Pobavila Abi, Dawson polibkem, Pete když setřel RC, překvapilo, kolik málo prostoru dostal Penner. Vcelku spokojenost.

Filipíny - rozhodně patří mezi top série 3. dekády Survivora, není-li vůbec tou nejlepší. Pár momentů to sice mělo špatných, nejvíc mi vadil způsob, jakým bylo naloženo s Kalabawem v prvních epizodách před příchodem Denise. Lidé sympatičtí, ale krom Abi mi nepřišel nikdo nějak zásadně zajímavý po stránce zábavnosti a zapamatovatelných momentů, z lidí po sloučení možná tak Skupin. Jinak převažují pozitivní pocity.

Cast:
Zane - jeden z nejlepších prvních vyřazených, hodně mě bavil za tu krátkou dobu, co byl ve hře
Roxy - zřejmě nejslabší článek bezva kmene, jako byl Matsing, ale taky měla svoje fajn momenty
Angie - byla mi sympatická a to víc, než bych čekal. Takové zlatíčko
Swan - u něj mám rozporuplné pocity... bavil, iritoval, všechno možné zároveň... taková zvláštní figurka
Dana - přišla mi jako taková tvrdá holka... bohužel kvůli prostoru co měla, so toho o ní víc říct nedá... snad jen, škoda evakuace
Dawson - do série jsem šel s tím, že byla úžasná... moje očekávání se nenaplnila. Úžasná být i mohla, ale vidět z toho skoro nic nebylo
Katie - od té jsem naopak nečekal skoro nic... ale v posledních dvou epizodách byla skvělá. "I was no good. I wasn't good. I WAS BAD!" :D
RC - ani napodruhé mi k srdci moc nepřirostla... dokonce bych řekl, že byla vykreslená až moc pozitivně... umím si představit, že mohla být otravnější než Abi
Jeff - fajn týpek, který má charisma... ale co jinak udělal, krom toho, že se zamotal do své slepé války s navrátilci?
Artis - nedostal jsem důvod si ho oblíbit... asi 2 dobré a vtipné komentáře na kameru, což je trochu málo...
Pete - přiznávám, že ho mám rád hlavně kvůli vzhledu... pak už je z jeho akcí ve hře zapamatovatelná jen ta manipulace s nápovědou k imunitě
Penner - měl nějaké dobré momenty, jeho špatné momenty však byly opravdu děs a bída... celkově nevím, co si o téhle Pennerově účasti myslet
Carter - měl jsem za to, že jsem ho měl napoprvé rád... i teď jsem se snažil přijít na to, proč ho mít rád... a nepřišel. Carter byl úplně zbytečný
Abi - hvězda série. Bez ní by Filipíny nebyly ani trochu to, co jsou
Malcolm - bavil mě hlavně ve fázi sebedestrukce Matsingu... a co vlastně předvedl potom? Charisma má, dobře se na něj kouká, ale co doopravdy předvedl zapamatovatelného? Já si třeba vůbec nepamatoval, co provedl s tajnou imunitou - nejspíš proto, že nepředvedl vůbec nic...
Skupin - sem tam pobavil vtipnými vsuvkami, opakovanými zraněními, sympaťák, to on obrátil ve final 9 hru naruby. Nedokážu ale říct, jestli to bylo jeho herní schopností nebo neschopností...
Lisa - na podruhé mi nepřišla tak otravná jako dřív. Ale ani nic spešl, i když jsem se jí snažil pochopit, s některýma z jejích dilemat jsem se i pomalu ztotožňoval... ale mou favoritkou nadále není
Denise - podobně jako Malcolm, nejlepší byla ve fázi Matsingu. Pak si to tak nějak proplula do finále, prostor měla po sloučení vlastně jen kvůli tomu, jak řešila pořád Abi... vítězka sympatická, mám Denise rád, ale má svoje chyby. Přesto jedna z oblíbených vítězů

Oblíbenci série: Abi, Malcolm, Denise, Skupin, Pete
Hodnocení vítěze: 8/10
Hodnocení série: 7/10
(?)


Zpět na „S25 - Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů