S26 - Caramoan - EP14

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:38

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 14 srp 2015, 19:20

Finále celkem slabé, Erikova evakuace jakoby to celé zazdila (Eddiem nadhozené plánované finále Erik-Dawn-Sherri zní naprosto super), co se dá dělat. Poslední Rites of Passage v historii... Cochran jako vítěz není nějak extra špatný, hrál podle všeho dobře (i když pokud to nejtěžší, co musel pro výhru udělat, bylo podle všeho starat se o Dawn, takže měl jednu z nejsnazších cest k vítězství v historii - zvlášť když Favs kmen byl podle všeho napakovaný jeho real life kamarádama = Dawn, Brandon, Andrea...?). S výhrou Cochrana jsem tak celkem smířený, tedy spíš s prohrou Dawn, která podle mě hrála v téhle sérii nejzajímavější hru, ale na hlasy od poroty to prostě nebylo. Sherri mi taky nepřišla až tak tupá a pawn, jak ji všichni viděli... za blbou hráčku bych ji spíš považoval, kdyby se s možnostma, co měla, do toho finále nedostala.
Na Eddieho se celou sérii dobře koukalo, ale víc nic. A když je totální dement takhle blízko k tomu, aby vyhrál, vždycky mě to úplně vyděsí a nasere.
Z porotců mi nesedl Phillip, když odebral Sherri členství, což jsem vůbec nepobral, k čemu bylo dobrý a za co si to zasloužila. Pak Brenda zbytečně přeháněla, celá kauza se zubama je tak trochu divná a nepříjemná na sledování... příčinou čehož je podle mě Brenda, ne Dawn.

Favorit ve final 3: Dawn
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S26 - Caramoan - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 12 srp 2017, 22:02

Vítěz zcela zasloužený Dawn hrála celou FTC druhé housle Sherri tam byla jen jako taková ozdoba. Cochran byl skvěle připraven, mluvil úderně a s tahem na branku. Každému porotci na jeho otázku odpověděl přesně to co chtěl aby slyšel.
Scéna Brendy s Dawn a zubama byla spíše trapná a to si Brenda jinak smíšek a světlo světlo série měla odpustit, ač chápu že byla zahořklá. Jsem zvědav jestli si to dokážou vyříkat na Reunionu.


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti