S26 - Caramoan - EP03

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:35

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S26 - Caramoan - EP03

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 18:36

Shamar je nesnesitelný člověk, nutně potřebuje pevnou ruku, aby neproležel celý den v přístřešku. A nejen, že je líný, je i labilní. Jemu bych pušku do ruk nikdy nedala. Ještě nikdy jsem tohle spojení nepoužila, ale je to rakovina kmene a měli by se ho co nejdřív zbavit.

Corinne a Malcolm vytvořili alianci, kterou mě hodně potěšili. Snad jim ta spolupráce vydrží na co nejdelší dobu. Navíc společně našli skrytou imunitu, jsem ráda, že se to povedlo zrovna těm dvěma. Díky tomu všemu dostala konečně i Corinne nějaký prostor a doufám, že tak tomu bude i v dalších epizodách.

Líbila se mi soutěž, tyhle vodní si užívám. Malcolm zase házel, je nepoučitelný...
Laura je chytrá holka, z celého kmene fanoušků se mi zamlouvá nejvíc, ale fyzicky je hrozně špatná. Každý nemusí být fyzicky zdatný, ale problém je, když to všem ostatní při soutěži vyloženě kazí. Bojím se, že se ve hře moc dlouho neudrží. Podle mě dají v téhle fázi hry přednost silnému Reynoldovi a Eddiemu před loajální Laurou. Před ní možná (teda snad) půjde Shamar a pak příjde řada na ni.

Odchod Hope jsem uvítala, nezajímavá hráčka, úplně do počtu. Mnohem raději bych ale viděla odcházet Shamara.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 02 srp 2015, 22:33

Je to divný, pořád mi nikdo nevadí, dokonce Shamar mi byl v tomhle díle docela sympatický. :-| Hope chybět nebude, nejslabší ženská v castu. Jo, kdyby se holka zachránila, jak jí radil Shamar, to by ode mě měla hned pár plusových bodů... U favoritů se nic nedělo, jen Malcolm a Corinne našli idol. Celkem sympatická dvojka, asi nejlepší z Phillipovy aliance (Phillip-Andrea není zrovna můj šálek čaje, Dawn táhne trošku ke dnu Cochran)... mrzí mě i dál, že nemají prostor 2 z favoritů, kteří by mě asi nejvíc zajímali (Erik a Brenda). Brandon zatím není až tak otravný, občas i pobaví, ale je to pořád stejný magor jako v SP.
U fans hlavní favoritky Sherri, Laura a Julia. Reynold mi vadí, kdyby nebyl hezoun, myslím, že ho vyloženě nesnáším. :D

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Malcolm, Sherri, Laura, Corinne
Nejhorší: Reynold, Michael
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S26 - Caramoan - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 11 srp 2017, 17:45

Sherri si tam vodila marináka Shamara jak dítě ve školce. Tahle Sherri je mi značně sympatická a má to promyšlené. Pokud se dostane do sloučení může se řadit k dosti silným hráčům.
Každopádně marine corps asi nebudou nadšení z toho jakou vizitku jim Shamar udělal. Působil jako rozmazlené, nesvéprávné přecitlivělé děcko které he zralé na dudlík.


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host