S26 - Caramoan - EP04

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:35

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S26 - Caramoan - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:24

Safra, já věděl proč se na tuhle epizodu nedívat :mrgreen: na druhou stranu je fakt, že Laura byla fyzicky úplně mimo. To že se zadýchala i u odemykání klíčů, to už pobavilo i mě :mrgreen: prostě Montgomery Burns jak vyšitej :mrgreen: každopádně její kroky ve hře (i ty fyzický) mě bavily, ale jen o tom to není.
Shamar je určitě zklamání řady, čekal jsem že to bude pořádnej pořízek a nakonec nepředvedl vůbec nic. Nakonec se ještě vyřadí poškrábaným okem, ani bych se nedivil, kdyby si ho poškrábal schválně, protože ke konci už vypadal fakt bídně.
Perličkou odchodu bylo, když jsem na moment znejistil, jestli ho náhodou neošetřuje Abi Maria :mrgreen: jak přízvuk tak jí byla i celkem podobná :mrgreen:
Agentovo rozdávání přezdívek pobavilo a neberu to za špatný tah, dokážu si představit, že slabší jedince něco takového nadchne.
Upoutávky na další díl, maso, nebo spíš rýže :mrgreen: na to jsem zvědav
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 03 srp 2015, 12:30

Shamar je číslo, taky by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby si poškrábal tím pískem oko schválně, magor na to je až až. :D Jinak z tohohle sledování odcházím z překvapivým zjištěním, že mi Shamar asi sedl z Fans chlapů nejvíc, svým zvláštním způsobem... Michael je mi dost nesympatický, Reynold a Eddie jsou hrozní kreténi, no a Matt... Matt podrazil Lauru :cry: Pravda, ona mi zase naopak nijak extra úžasná při tomhle sledování nepřišla (jistě, blbá nebyla, ale žádná star to není, maximálně v rámci toho, co se u fans sešlo).
Soutěže byly fajn, obě v trochu pozměněné obdobě byly už v Mikro, což mě zaujalo, ale asi to nic neznamená. Pobavil dědek u Favoritů, největší sympaťák epizody. :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Shamar, Malcolm, Sherri, Dawn, Cochran, Laura
Nejhorší: Reynold, Eddie, Michael
(?)


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti