S26 - Caramoan - EP07

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:36

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
bobkova.lucka
Překladatel
Příspěvky: 16
Registrován: 26 srp 2013, 11:09

Re: S26 - Caramoan - EP07

Příspěvekod bobkova.lucka » 27 srp 2013, 19:55

O něco lepší epizoda než minulá. Phillip už mě těma svýma řečma vytáčí. Rozvržení vysílacího času opět děs běs - většinu dílu mluví Phillip o Corinne nebo Corinne o Phillipovi + občas nějaká připomínka od Cochrana. No, co se dá dělat. Od příště se to snad zlepší.
Survivor
Beauty and the Geek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S26 - Caramoan - EP07

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:34

Super díl :mrgreen: Phillip je opravdu extra třída, ten kdyby měl Survivora někdy vyhrát, tak by začaly padat trakaře :mrgreen: dvakrát prohraje soutěž, plná papula keců a pekáč buchet na břiše. Plus body má u mě Cochran, pěkně si z něj dělá hojcaple :mrgreen: Corinne nejspíš brzy dojede na svou prořízlou pusu a postoj generála. Ta by musela hrát jen s tlupou ovcí, ale jak se tam objeví nějakej vlčák, nebude to mít lehký, pěkně se na ní ale kouká.

Brenda je fakt neskutečné zlatko, škoda že se jí tu dává tak málo prostoru, takhle člověk vidí jen ty její skopičiny a to je těžké ji nemilovat 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 04 srp 2015, 13:29

Docela mě v týhle sérii štve, jaký challenge si produkce připravila na post-swap, to jako fakt nepočítali s takovým rozpoložením sil? Obě soutěže, hlavně ta o odměnu, tak měly předem jasné vítěze. Což neznamená, že mě u ní Phillip s tím jeho "musíme chodit" neštval. Ten blábol o zahození soutěže o imunitu kvůli vykopnutí Julie už byl docela vtipnější... maličko škoda, že je příště už sloučení, zajímalo by mě, jak by teď dění v Bikalu pokračovalo (pravděpodobně by nastala přetahovačka o Dawn).
Julie byla nudná, jsem rád, že došla, kam došla, ale to je tak všechno...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Dawn, Corinne, Cochran
Nejhorší: Michael, Phillip
(?)


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti