S26 - Caramoan - EP08

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:36

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S26 - Caramoan - EP08

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:35

Luxusní díl! 8) Cochran jako vždy pobavil a stal se nebezpečnější, tajemnější a já nevím co ještě. No a pak ty všemožné čachry machry, odnesla to Corinne, což jsem tak nějak čekal, protože bylo jasné, že na tu prořízlou pusu dojede. Ale kočka je to neskutečná, škoda jí. Ale ještě tam máme třeba takovou Brendu že a ta se raději drží hodně vzadu a popravdě se ani moc nedivím, rozjíždět to tam jako Corinne, tak to taky daleko nedopracuje. To samé předvádí Erik, který se spíše drží vzadu, aby zase neudělal nějakou blbost a všichni cílí někam jinam. No jsem zvědav jak na to zareaguje Malcolm, protože aliance se utvořila hezká, ale má mezer až běda a to otevírá prostor pro další překvápka 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 05 srp 2015, 00:11

Velmi slušná merge epizoda - dobrý edit, ke slovu se dostali v podstatě všichni (Brendu už nejde ani počítat), zajímavě zkonstruované, přeci jen v tom byl celkem chaos a mohlo to dopadnout jakkoliv... akorát Corinne je škoda. Dobrá epizoda pro Cochrana a Dawn, oba se dobře předvedli a baví mě nejvíc... Enil Edam teda nic moc, zajímalo by mě, jestli to během hry třeba někdo neprokouknul :D

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Dawn, Cochran, Corinne, Sherri
Nejhorší: Michael, Reynold
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S26 - Caramoan - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 11 srp 2017, 23:17

Zatím zdaleka nejlepší díl sezony. Moc se přesouvala z jedné aliance do druhé a nakonec to dopadlo podle mého přání. Corinne si o to prostě řekla. Měla nejdřív trvat na vyházení fans a až poté střílet do vlastních řad. To byla hrubá strategická chyba, ale po bitvě je každý generál.


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti