S26 - Caramoan - EP09

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:37

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S26 - Caramoan - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:45

Super díl 8) Docela jsem se u toho chaosu bavil a sám jsem nevěděl, která bije. :mrgreen:
Nejvíce se mi zamlouvá role Brendy, čekal jsem úplně něco jinýho a teď je tam jako tichá voda, které si nikdo nevšimne a já si myslím, že má něco za lubem a těším se na to.
Andrea pěkně zpanikařila a když do toho ještě poslala Dawn, ani se nebudu divit, jestli se Dawn v dalším dílu nesesype. Ta ve hře dělá solidní guláš a přijde mi, že to sama prostě nezvládá.
Cochran opět nezklamal a skvěle pobavil, dokonce se drží i v soutěžích, dobrej týpek :idea:
Phillip toho naštěstí moc nenakecal, už mi začíná taky pít krev, Erik nulovej a možná je to dobře, Sherri nulová, vytírá si s ní zadek i Phillip, malcolmovi se nějak nedaří převzít kontrolu :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 05 srp 2015, 12:13

Soutěže fajn (další, co byla už v Mikro), strategie dobře rozběhnuté, Dawn a Andrea mě obě baví, protože jakmile něco nejde po jejich, tak se můžou zbláznit ("Já jdu dnes večer domů", "Musíme změnit naši strategii, protože hlasujou pro mě" :D ). Sherri dostává nadále dost prostoru ("Payback's a bitch"), měl jsem dojem, že po sloučení zmizí, zatím teda ne. Phillip mi zase začíná připadat docela vtipný, takže mám strach, jestli mi náhodou nehrabe. :D Malcolm to rozjížděl pěkně, ale jsem sakra rád, že na "bro down" nedošlo.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Dawn, Cochran, Sherri, Malcolm, Andrea
Nejhorší: Michael (nemůžu si pomoct, nepamatuju si, že by mi lezl napoprvé takhle na nervy... ale vážně stál za prd)
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S26 - Caramoan - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 12 srp 2017, 01:45

Wau, tak další super díl. Intrikaření a přelévání misky vah z jedné strany na druhou. Navíc jedna z nejzajímavějších kmenovek a hlavně hlasování
snad napříč všemi sezonami. Takovéhle vzrušení u kmenovek(jak já se bál co Phillip prozdadí a co ne) dalo vzpomenou na Micronesii nebo HVV což jsou legendy Survivora. Takže naprostá spokojenost. Sherri od vypadnutí Shamara asi nemá koho ovládat, předtím působila jako geniální loutkař a ted jen proplouvá. Naopak otěže docela solidně a o to víc překvapivě převzala Andrea a Dawn. No a náš zlatý chlapec Malcolm podruhé narazil. Minule ho to jen lízlo, ale ted dostal čelní direkt. :dance:


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti