S26 - Caramoan - EP13

Caramoan Islands, Philippines
February 13, 2013 – May 12, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S26 - Caramoan - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:38

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S26 - Caramoan - EP13

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:37

hm hm hm...smutný to díl. Rada nad zlato je nevyhrávat soutěže s rodinkou, protože ty rozhodovačky jsou vždycky na jednu věc...když se zachováte sobecky, tak si neškrtnete u poroty, když se zachováte dobře, tak dopadnete jako Brenda. Tady to bylo ještě korunovaný tím, že v tom měla prsty Dawn, který Brenda tahala zuby z vody, vybrala si jí ať stráví čas s rodinou atd atd. Za mě je to nevyrovnaná, slabá kravka, čehož využil ve svůj prospěch Cochran, má právo "v této hře" na titul posledního trosečníka, doufám že ho dostane, ale "v životě" bych ho dal Brendě. Sherri je tam v podstatě na milost, eddie do počtu a Erik je pátý kolo u vozu, kterej má po Cochranovi asi největší šance, ale v podstatě nic moc neudělal. Už se těšim na závěrečky Dawn a Eddieho, to bude šou :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S26 - Caramoan - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 08 srp 2015, 00:41

Tak z twistu ohledně jsem stejně zmatený jako napoprvé - mohla Brenda jen vzít 3. člověka? Byli by 2 loved ones jen za... jakých vlastně podmínek? Každopádně mi její rozhodnutí nepřišlo moc chytré (svoje jsem si vyhrál, tak si to snad nechám... přece jen, jsou to už jen 4 dni a bude konec, tak proč nakrknout zrovna tu ženskou, která je nejvíc labilní?... no jasně, tak jí to vynahradím tím, že jí přenechám imunitu, ale budu dělat, jakože mě porazila sama, protože chci vypadat badass...). Brenda mě nakonec docela zklamala - dokud byla jen kulisa, docela to šlo. Ale přece sakra, hrála už podruhý, věděla (nebo měla vědět?), do čeho jde, tak nač ten tyjátr. Za ten má u mě rozhodně body dolů...

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Cochran, Dawn
Nejhorší: Eddie
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S26 - Caramoan - EP13

Příspěvekod vrabejka » 13 dub 2017, 18:19

Škoda jak Brenda tak Andrea hráli jako pravé vítězky ale Cochran to zjistil a chytře se jich zbavil.
Je sice hezké že Brenda nelhala ale za odchod si může sama vzdát se imunity in finále 6 to je jak to udělal Eric v Mikronesii.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S26 - Caramoan - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 12 srp 2017, 18:00

Tak tohle mi rvalo srdce. Být dobrosrdečný se v této hře nevyplácí. A bezmezně důvěřovat lidem vůbec ne. Vztahy se tam rozvinou do něčeho jako kamarádství, ale na jeho pevnost v rámci soutěže nemůžete spoléhat, pořád to je protihráč který chce milion dolarů.
Dawn se zachovala jako prvotřídní potvora, Bredna jí tahá části těla z vody, pustí jí soutěž, vybere jí na odměnu aby se za to nakonec dočkala vyřazení. Tímto si troufám říct Dawn pohřbila šanci na výhru, protože porota jí to spočítá.
Cochran skočil po kořisti jako tygr a sotva mu co vyčítat.
Zbytek nestojí za řeč. Ti se vezou. Někdo z nich asi udělá podraz a budou ve finále, ale na výhru to není.
Ještě poznámka na závěr: ze shledání se se členy rodiny mám vždy rozporuplné pocity. Dokážu pochopit že dlouhé odloučení a následné shledání budí emoce, ale přece jenom nějakých 35 dní a dalších několik dní co jsou všchni izolování od světa před samotným startem natáčení to přece není proboha tak dlouhá doba abych u toho prožíval to co soutěžící, ale nejsem na jejich místě nechci soudit. Ale co jsem chtěl říct že tohle citové vydírání co způsobili Brendě v podobě bud já nebo oni to si mohli odpustit. Za to produkci jednoznačně :down:


Zpět na „S26 - Caramoan — Fans vs. Favorites II.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti