Russell Hantz (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: Russell Hantz (S)

Příspěvekod hozu » 31 kvě 2014, 01:17

Russell a jeho rodina budou mít novou show - Holding Hantz
preview:
https://www.youtube.com/watch?v=o_KEwTPKyC4
http://tvfishbowl.com/holding-hantz-the-show/
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

Russell Hantz (S)

Příspěvekod Merengues9 » 29 črc 2018, 12:59

Anoooo... Král je zpátky v australské verzi.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Russell Hantz (S)

Příspěvekod kata_rina » 22 srp 2019, 15:23

Russel si založil vlastní youtube kanál, nevím jestli už to tu nebylo, ale člověk se tam někdy dozví zajímavé věci, tak koukněte .

https://www.youtube.com/channel/UCbRXg_Nj-wsmBMYvQ_O0W5g/featured
Obrázek

Dodo98
Příspěvky: 15
Registrován: 23 kvě 2022, 19:44
Nejoblíbenější série: Survivor - Perlovy ostrovy, Cookovy ostrovy, Mikronésie Fan vs. Fav, Cambodia - Second Change, Kaoh Rong, Winners at War
TAR US - S3, S5, S12, S14, S15, S16, S17, S20, S21, S27, S29, S30
Nejoblibenější hráči: Cirie Fields, Spencer Bledsoe, Malcolm Freberg, Yul Kwon, Parvati Shallow, Sandra Diaz-Twine, Tony Vlachos, Cydney Gillon, Jonathan Penner, Joe Anglim, Kelley Wentworth, Rob Cesternino, Brenda Lowe
Nejméně oblíbené série: Survivor - Thajsko, Samoa, Nikaragua, Jižní Pacifik, Caramoan, HvHvH
Bydliště: Opava

Russell Hantz (S)

Příspěvekod Dodo98 » 25 kvě 2022, 19:45

Pro mě lidský i herní odpad, který mi zkazil všechny série, kde se objevil, ale proto i mám moc rád Redemption Island, kde vysmahl poměrně rychle. :dance: Já jsem to Natalii v Samoe tu výhru přál a jsem strašně rád, že se to povedlo. Doufám, že ho už v životě v žádné sérii neuvidím. Naprosto nejhorší hráč v Survivoru ever. :vomit:
Survivor US - 5 Shii-Ann, Erin 6 Rob C., Christy, Heidi 7 Sandra, Tijuana 9 Eliza, Ami 13 Yul, Ozzy, Jonathan 16 Cirie, Parvati, Eliza 17 Sugar, Bob 18 J.T., Stephen, Taj, Sierra 19 Natalie, Laura 21 Brenda, Marty 22 Andrea, Stephanie, Boston Rob 23 Ozzy, Stacey, Jim 24 Kim, Sabrina 25 Malcolm, Denise, Jonathan, RC 26 Brenda, Andrea, Malcolm, Francesca 27 Tyson, Ciera, Caleb, Vytas, Hayden 28 Spencer, Tony, Tasha 29 Natalie, Jeremy, Reed 30 Mike, Carolyn, Joe 31 Kelley, Jeremy, Joe, Ciera, Spencer, Abi-Maria 32 Cydney, Michelle, Caleb 33 Michaela, Jay, David 34 Sandra, Cirie, Michaela, Brad 35 Ali, Desi, Lauren 36 Wendell, Domenick, Michael, Desiree, Stephanie 37 Nick, Kara 38 Victoria, Lauren 39 Tommy, Lauren, Kellee, Janet 41 Erika, Xander, Naseer

TAR US: 3 Ian a Terry 4 Sheree a Monica 5 Chip a Kim, Colin a Christie, Charla a Mirna 6 Gus a Hera 10 Dustin a Candice, Lynn a Karlyn 12 Ron a Christina, Vyxsin a Kent, Hendekea a Azaria 13 Toni a Dallas 14 Tammy a Victor, Jen a Kisha 15 Brian a Erica, Maria a Tiffany 16 Carol a Brandy, Dan a Jordan 17 Nat a Kat, Brooke a Claire 18 Gary a Mallory 19 Bill a Kathi, Ernie a Cindy, Amani a Marcus 20 Vanessa a Ralph 21 Chippendales, Twinnies 25 Amy a Maya, Shelley a Nici 27 Tiffany a Krista, Tanner a Josh 28 Dana a Matt 29 London a Logan, Vanck a Ashton 30 Kristi a Jen, Trevor a Chris 32 Hung a Chee, Riley a Maddison, Eswar a Aparna

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

Russell Hantz (S)

Příspěvekod Merengues9 » 19 lis 2022, 12:37

Dodo98 píše:Source of the post Pro mě lidský i herní odpad, který mi zkazil všechny série, kde se objevil, ale proto i mám moc rád Redemption Island, kde vysmahl poměrně rychle. :dance: Já jsem to Natalii v Samoe tu výhru přál a jsem strašně rád, že se to povedlo. Doufám, že ho už v životě v žádné sérii neuvidím. Naprosto nejhorší hráč v Survivoru ever. :vomit:



To, že ho nemusíš je samozřejmě v pořádku, i to, že jsi fandil Natalii, ale tvrdit, že je to nejhorší hráč ever je zkrátka blbost. Ani zdaleka není nejlepší, ale rozhodně patří k nejlepším co nikdy nevyhráli.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Dodo98
Příspěvky: 15
Registrován: 23 kvě 2022, 19:44
Nejoblíbenější série: Survivor - Perlovy ostrovy, Cookovy ostrovy, Mikronésie Fan vs. Fav, Cambodia - Second Change, Kaoh Rong, Winners at War
TAR US - S3, S5, S12, S14, S15, S16, S17, S20, S21, S27, S29, S30
Nejoblibenější hráči: Cirie Fields, Spencer Bledsoe, Malcolm Freberg, Yul Kwon, Parvati Shallow, Sandra Diaz-Twine, Tony Vlachos, Cydney Gillon, Jonathan Penner, Joe Anglim, Kelley Wentworth, Rob Cesternino, Brenda Lowe
Nejméně oblíbené série: Survivor - Thajsko, Samoa, Nikaragua, Jižní Pacifik, Caramoan, HvHvH
Bydliště: Opava

Russell Hantz (S)

Příspěvekod Dodo98 » 22 lis 2022, 17:16

To, že ho nemusíš je samozřejmě v pořádku, i to, že jsi fandil Natalii, ale tvrdit, že je to nejhorší hráč ever je zkrátka blbost. Ani zdaleka není nejlepší, ale rozhodně patří k nejlepším co nikdy nevyhráli.[/quote]

Ano, uznávám, že hru hrát uměl, ale za nejhoršího hráče ho považuji kvůli jeho chování. K čemu Ti je skvělá hra, když Ti kvůli Tvému chování a aroganci nikdo tu výhru nedá? Do finále HvV se dostal jenom díky tomu, že spoluhráči neviděli Samou, protože kdyby ji viděli, letěl by hned jako nevyprané prádlo do koše.
Survivor US - 5 Shii-Ann, Erin 6 Rob C., Christy, Heidi 7 Sandra, Tijuana 9 Eliza, Ami 13 Yul, Ozzy, Jonathan 16 Cirie, Parvati, Eliza 17 Sugar, Bob 18 J.T., Stephen, Taj, Sierra 19 Natalie, Laura 21 Brenda, Marty 22 Andrea, Stephanie, Boston Rob 23 Ozzy, Stacey, Jim 24 Kim, Sabrina 25 Malcolm, Denise, Jonathan, RC 26 Brenda, Andrea, Malcolm, Francesca 27 Tyson, Ciera, Caleb, Vytas, Hayden 28 Spencer, Tony, Tasha 29 Natalie, Jeremy, Reed 30 Mike, Carolyn, Joe 31 Kelley, Jeremy, Joe, Ciera, Spencer, Abi-Maria 32 Cydney, Michelle, Caleb 33 Michaela, Jay, David 34 Sandra, Cirie, Michaela, Brad 35 Ali, Desi, Lauren 36 Wendell, Domenick, Michael, Desiree, Stephanie 37 Nick, Kara 38 Victoria, Lauren 39 Tommy, Lauren, Kellee, Janet 41 Erika, Xander, Naseer

TAR US: 3 Ian a Terry 4 Sheree a Monica 5 Chip a Kim, Colin a Christie, Charla a Mirna 6 Gus a Hera 10 Dustin a Candice, Lynn a Karlyn 12 Ron a Christina, Vyxsin a Kent, Hendekea a Azaria 13 Toni a Dallas 14 Tammy a Victor, Jen a Kisha 15 Brian a Erica, Maria a Tiffany 16 Carol a Brandy, Dan a Jordan 17 Nat a Kat, Brooke a Claire 18 Gary a Mallory 19 Bill a Kathi, Ernie a Cindy, Amani a Marcus 20 Vanessa a Ralph 21 Chippendales, Twinnies 25 Amy a Maya, Shelley a Nici 27 Tiffany a Krista, Tanner a Josh 28 Dana a Matt 29 London a Logan, Vanck a Ashton 30 Kristi a Jen, Trevor a Chris 32 Hung a Chee, Riley a Maddison, Eswar a Aparna

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

Russell Hantz (S)

Příspěvekod Merengues9 » 23 lis 2022, 15:25

Dodo98 píše:Source of the postAno, uznávám, že hru hrát uměl, ale za nejhoršího hráče ho považuji kvůli jeho chování. K čemu Ti je skvělá hra, když Ti kvůli Tvému chování a aroganci nikdo tu výhru nedá? Do finále HvV se dostal jenom díky tomu, že spoluhráči neviděli Samou, protože kdyby ji viděli, letěl by hned jako nevyprané prádlo do koše.


Ano s HvV souhlasím.
Ale Samou zkrátka měl vyhrát, to mi nikdo nevyvrátí.
I'm gonna make him an offer he can't refuse


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů