Twila Tanner (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Twila Tanner (S)

Příspěvekod MBej » 30 srp 2013, 00:06

Ježibaba a Russell Hantz lite v jednom. Pro lež nešla daleko, pro blindside též ne, pro přísahání na své děti také ne a jako u Russella jí nejspíš podrazila její sociální stránka hry. Společně s Chrisem obrátila Vanuatu a zosnovala vyloučení Leann a Ami. Uvažovalo se nad ní i do HvV, dle mého zaslouženě. Co vy a Twila?
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 srp 2013, 08:06

Moje oblíbenkyně z Vanuatu, sympatická, strategicky na tom nebyla špatně, taktéž fyzicky. Jediná její chyba bylo to přísahání na své děti, což jí potom celá porota dala pěkně sežrat, jinak myslím, že měla vyhrát ona
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod Ezechiel » 30 srp 2013, 16:42

Twilla je celkem vidlačka, na FB odpoví a ráda pokecá a i má radost, že lidé z různých koutů světa jí napíšou.

Jinak je to jak villanka tak celkem hero a já jí mám rád. Dala mi echo, že s ní Probst vytírá prdel, viz H.v.V a že je nastartovaná příjít znova, jenže nějak se jí neozývají. Též měla být v Mirkonésii, ale nakonec si to taky produkce rozmyslela.

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod BostonRob » 30 srp 2013, 17:08

Jo Twila! Pro mě je teda více villains než heroes. Škoda že nebyla v HvV. Rozhodně bych její 2 účast uvítal.
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod zdenek000 » 02 zář 2013, 21:08

Byla rozhodně zajímavá osoba. Chvíli mě štvala a chvíli jsem jí i fandil :) Rozhodně měla dostat další šanci
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod cypher.eu » 09 zář 2013, 13:31

Twila mi hodně sedla, výhru jsem přál rozhodně jí, přece jenom Chris se ve finále vyskytl jen a pouze díky ní ;) Velká škoda, že nedostala ještě jednu šanci hrát :evil:
Završením Survivora měla být 40. řada

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Twila Tanner (S)

Příspěvekod Moly » 12 dub 2014, 17:22

Herně jsem přála výhru Chrisovi, lidsky ale Twile. Rozumím tomu, proč ji lidi nemusí, na druhou stranu si myslím, že hranice mezi villain a hero se právě u ní dost stírá - spíše mi přijde jako styl "účel světí prostředky". Dost bojovala, byla pracovitá, šla si za svým, finále měla jednoznačně zasloužené a kdyby se jí podařilo ve finálové soutěží o imunity porazit Chrise a do finále zamířila se Scout, kdo ví - myslím si, že by se jí vyhrát povedlo. Proti Chrisovi ale neměla šanci, její sociální hra nebyla ani zdaleka tak dobrá.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Twila Tanner (S)

Příspěvekod Kill Kenny » 01 úno 2020, 00:08

Myslím si, že v HvV nebyla z důvodu, že se proslýchá, že její velká kamarádka je Sandra. I když v Heroes by mi nevadila, když tam byla Candice, Sugar a Amanda, na kterých jsem Heroes nic moc nenašel. Taky se mohla hodit do Game Changers. U ní je velmi,velmi nevyužitý potenciál.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů