Tom Westman (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Tom Westman (S)

Příspěvekod cypher.eu » 09 zář 2013, 17:21

Tom Westman, vítěz Survivor Palau a účastník HvV

Obrázek

Stejně jako je Brian Heidik můj nejoblíbenější villain, tak Tom je můj nejoblíbenější hero... Někteří vysoce postavení činitelé tohoto fóra, nebudu jmenovat, zastávají názor, že mu vítězství dost usnadnil tragický kmen Ulongů a že nebýt eliminace toho kmene, tak by nevyhrál a bla bla bla... pro vás mám jenom jediný - na tyhle kdyby jde použít postup ve hře kohokoliv z 26 dosavadních vítězů, takže pšt :munch: Podle mě hrál skvělou hru, fyzicky hodně zdatnej, kdo mu šel po krku byl vyloučenej, neskutečně charismatickej, o čemž svědčí Ianovo odstoupení ze soutěže... V HvV hrál pořád dobře, ale bohužel zde bylo pár lidí z FvF co drželi spolu a debilní JT, jehož "strategii" chápal asi jenom sám JT :mrgreen: Doufám, že ještě bude nějaká série, kam bude pozván
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod milan » 09 zář 2013, 17:45

Toma mám veľmi rád, veľmi sympatický človek, čo ma najviac udivuje, že v HvV ma bavil viac ako v Palau. Bol členom pre mňa "sympatickej" aliancie v H ( i keď Colbyho som moc nemusel ).
Rupert sa ním cítil veľmi ohrozený čo do Hrdinu. Krásne odfajčil Cirie, keď už nič iné tak aspoň za toto veľký rešpekt...
Pred týždňom som si kúpil na eBay jeho podpísanú fotku, 15 dolárov ale stálo za to. :idea: Zlatá generácia prvých sérii.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod Ezechiel » 09 zář 2013, 18:05

Tom je neskutečný člověk a i hráč - asi není u hasičů, jen pro svůj úsměv.

Nevyhrát v Palau, i když byla na něj celkem porota nasupená - hlavně Coby, tak by ta serii stála úplně za vyliž. Nakonec strategicky i fyzicky svkělý člověk, který i tomu pablbovi Ianovi, řekl, proč sis bral mě na odměnu, když jsou v táboře 3 holky samy? Vedl svůj kmen jako skutečný vůdce a strategie u něj hrála prim, viz první výzva a nakonec zaslouženě vyhrál i vlastně jako poctivý a férový člověk.

V HvV byl v kmeni tupců tedy Heroes a tak i s nim naložili lidé s IQ dohromady menším než má sám TOM. Podle toho to šlo s Heroes do kytek.

Pro mě jednoznačná volba pro návrat závěrečné serie Survivora.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod rhee » 09 zář 2013, 22:09

Tom se asi nejvíc ze všech hráčů blíží k prototypu hrdiny. Málokdy (přesněji skoro nikdy) u někoho najdu spojení inteligence-fyzička-strategie-charisma-sympatická povaha. V Palau po všech stránkách dominoval, nepochybně zasloužilý vítěz, jeden z nejlepších. Myslím, že nikdo nemůže popřít to, že měl ve finále získat všechny hlasy poroty. Palau společně se Stephenie táhl.

V Heroes vs Villains jsem mu fandila snad ještě víc než v Palau. Dlouho mě nic tak negativním způsobem nepřekvapilo jako to, když si raději nechali zraněného a morálku ničícího Jamese. Zuřila jsem asi ještě týden.
Nebýt Toma, Cirie a částečně i Stephenie, tak je průměrné IQ Heroes hluboko pod 80 body. Jsem si dost jistá, že k předání J.T.ho imunity Russellovi by nedošlo, kdyby byl Tom ještě pořád ve hře.

Co dodat... je to skvělý, zásadový chlap :idea:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod huli » 09 zář 2013, 22:22

Souhlasim se vsim recenym, Tom je pro me, spolu s Yulem takovym idealnim prototypem kladase, protoze si toto oznaceni vydobil svoji inteligenci, nikoliv hlouposti ci absenci strategickeho mysleni, jak tomu bylo u vetsiny soukmenovcu v HvV. Od sameho zacatku vlivny, charismaticky, fyzicky zdatny a tu spinavou praci zvladl celkem s gracii. Libilo se mi, jak mu (narozdil od nekoho) clenstvi v kmeni hrdinu nezatemnelo usudek a po priletu na ostrov hned upozornil, ze hraci muzou hrat jinak nez jim veli nazev kmene. Vecna skoda, ze k nemu a jeho alianci nepresel JT, myslim, ze Tom by byl schopny slusne zamichat kartami. Ma snad vsechny predpoklady, aby se jeste jednou ukazal, doufam, ze ho pokrocilejsi vek neodradi a uvidime ho.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 zář 2013, 22:32

Asi jediný inteligentní a opravdový HERO. Palau byla naprosto jeho hra. Velký sympaťák, silný ve výzvách, umí dobře jednat s lidmi. Jeden ze 3 nejzaslouženějších vítězů
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod carneval » 10 zář 2013, 18:57

Tom byl (je) stále jeden z nejsympatičtějších hráčů, tečka. :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Džery
Příspěvky: 23
Registrován: 29 srp 2013, 17:38
Nejoblíbenější série: PI, CI, HvV, FvF1, Borneo, Amazon, Palau, OW, Philippines

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod Džery » 13 zář 2013, 18:25

Je to můj asi nejsympatičtější člověk v Survivoru, vítěztví v Palau si 100% zasloužil.
Byl inteligentní, silný v soutěžích a měl obrovské charisma, které mu určitě dopomohlo vyhrát.

V HvV v kmeni Heroes to byl z jeho kmene ten největší Hrdina, mrzí mě, že tady skončil tak brzo... Nesnáším Ruperta za to, co Tomovi a Steph provedl (samozřejmě, že v tom Rupert nejel sám, ale je hlavní příčinou jejich eliminace)
TOP (S) : Rich, Rudy, Kelly, Gretchen / Elisabeth / Ethan, Kim P., Teresa / Kathy, Tammy / Brian, Helen, Shii Ann / Jenna, Christy, Rob / JFP, Sandra, Darrah / Ami, Eliza, Chris / Tom, Jenn, Stephenie / Danni, Cindy, Gary / Danielle, Cirie / Yul, Parvati, Penner / Earl, Yau-Man, Michelle / Courtney, Amanda, Todd, Peih-Gee / Natalie / Corinne, Jacquie, Matty / Erinn, Taj, Stephen, Sierra, Brendan / Natalie, Liz / Brenda, Jane, Marty / Stephanie, Mike, Andrea / Sophie, Jim, Christine / Kim, Chelsea / Malcolm, RC, Angie, Dawson, Denise, Katie / Julia, Hope, Laura, Reynold / Rachel, Marissa, Vytas, Hayden, Ciera / Alexis, Kass, Spencer, LJ, Tasha / Natalie, Jon, Jaclyn, Kelley, Josh, Jeremy

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod zdenek000 » 14 zář 2013, 13:46

Rozhodně nejzaslužilejší výhra vůbec. V Palau dominoval rozhodně a nebyl nějaká vážně ohrožen a předvedl unikátní hru. Za to můj veliký obdiv. Rozhodně si zasloužil název HRDINA. :D
Fandil jsem mu i v HvV, ale docela mě vytočilo, že vyřadil pomocí HII moji nejmilejší Cirie, místo aby odkrágloval tu blbku Candice, která byla originálním terčem. Samozřejmě, že za to nemůže Tom ale JT a jeho villain myšlení, nebo jak uvažoval, ale výběr oběti HII podle mě byl nesprávný. No stejně posunul svoje vyřazení jen o jedno. Škoda. Kdyby tam se Cirie zůstal, tak si myslim, že by HvV bylo ještě lepší a napínavější. :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Dinasty
Příspěvky: 9
Registrován: 30 pro 2013, 21:30
Nejoblíbenější série: Perlové ostrovy, All Stars, Cook islands, Čína, HvV, Cagayen
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz
Nejméně oblíbené série: Fiji, Markézy, Nicaragua, Blood vs Water, Austrálie, Afrika

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod Dinasty » 30 pro 2013, 22:00

Opravdový hrdina.Silný fyzicky, strategicky i sociálně. Bohužel v HvV si nesednul s bandou mladých, tupých lidí a pořádně si ani nezahrál.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Tom Westman (S)

Příspěvekod adesso » 05 led 2014, 17:26

Včera oslavil své 50. narozeniny, opožděně - všechno nejlepší, legendo!
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů