Tyson Apostol (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Angie » 30 zář 2013, 14:24

survivor-blood-vs-water-cast-pictures-2013-031.jpg

Survivor: Tocantins
Survivor: Heroes vs. Villains
Survivor: Blood vs. Water

Co si o něm myslíte? Fandili jste mu v některé sérii nebo mu fandíte teď?

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Angie » 30 zář 2013, 14:26

Ok, tohle téma jsem vytvořila, jen abych sem mohla dát tohle video.
Je sice starší, ale opět jsem na něj narazila, když jsem hledala něco úplně jiného a třeba je tu někdo, kdo ho ještě neviděl...

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod kata_rina » 30 zář 2013, 15:49

Ach, Tyson :D Jeho hlášky mě fakt baví. :dance: V Tocantins patřil k mým oblíbencům. Je škoda, že v HvsV nedostal více prostoru. Doufám, že v BvsW zase něco předvede. Jeho účast mě fakt potěšila, ať si říká kdo chce, co chce ... Jinak video fakt skvělý :D
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod cypher.eu » 30 zář 2013, 17:19

V Tocantins jsem měl radši Coache, ale musím uznat, že Tyson měl perfektní fyzičku... V HvV byl jalovej stejně jako Coach, takže doufám, že v BvW si napraví reputaci... zatím se na něj docela dá koukat, i když moc vidět nebyl (akorát rozdělání ohně bylo :idea: )
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod carneval » 30 zář 2013, 22:34

cypher.eu píše:V Tocantins jsem měl radši Coache, ale musím uznat, že Tyson měl perfektní fyzičku...


100% souhlas ... v HvV ze sebe udělal šaška, celkem škoda (celkově byl v té sérii ale nevýraznej)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Earl » 30 zář 2013, 22:38

V BvW mi vôbec nevadí, čo ja ako hlavný odporca Tysona beriem veľmi zvláštne. Myslím, že sa dosť poučil z minulost a nesnaží a robiť blbosti. Dúfam, že nyvypustí nejakú poznámku o jeho dokonalosti a nepokazí si to. Časom mu možno budem aj fandiť ale to už moc predbieham.
Obrázek

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Thorg3 » 05 lis 2013, 19:46

Tyson je neskutečnej střelec ! :) Bavil mě už v Tocantins svými hláškami, gesty, scénkami, v HvV to ještě o stupeň vygradovalo a jeho legendární kmenovka kdy vyloučil sám sebe tomu dala korunu :DD a musim říct že momentálně v BvW k té komické stránce osobnosti přihodil i strategické prvky takže patří mezi mé nejoblíbenější trosečníky vůbec.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 lis 2013, 21:47

Tyson je můj nejoblíbenější hráč. Haha. Lhal jsem vám přímo do očí a vy jste mi to sežrali :mrgreen:
Tysonovi jsem zatím tak nějak spíš fandil v těch sériích, i když nikdy podle mě nemohl vyhrát. Teď ale hraje tato "wrecking ball" fakt dobře a jsem hodně zvědav, kam to až dotáhne
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Šéba
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2013, 09:58
Nejoblíbenější série: Survivor:S1; S8; S16; S25
Nejoblibenější hráči: Survivor:S1:Richard Hatch; S8:Rob a Amber; S16:Penner, Amanda, Parvati; S25:Malcolm, Jeff Kent

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Šéba » 07 lis 2013, 22:19

Tysona jsem měl rád už z Tocantins (co to čtu tak asi jako jeden z mála :D ) , ale štval mě tam tou jeho šikanou.
V HvV jsem umíral smíchy při jeho emocionálním rozhovoru s Coachem :lol: a potom při jeho sebevyřazení jsem se nemohl přestat smát i když jsem ho měl rád. :D
Ale teď v BvW není jenom vtipným kokosovým banditou, ale i zatím docela dobrým strategickým hráčem. :o Doufám že zase neudělá nějakou blbost co by ho stála hru, protože si myslím že teď má pěkně našlápnuto k výhře.

Uživatelský avatar
Lily
Příspěvky: 21
Registrován: 27 říj 2013, 20:35
Nejoblíbenější série: Micronésie,One world
Nejoblibenější hráči: Parvati,Kim S,Andrea,Colton,Ethan,Jerri,Courtney,Stephanie LaGrossa
Nejméně oblíbené série: SP,Nicaragua,Amazon

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Lily » 11 lis 2013, 20:32

Vsádím papuče,že vyhraje BvsW :D
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod brninho » 13 pro 2013, 17:02

Tyson mě v Survivoru vždycky bavil, jeho narcistický hlášky, pro který je u hodně lidí v nemilosti mi vůbec nevadí, právě naopak...Co se hry týče, první dvě sezony podprůměrný hráč, v HvV jedno z nejpotupnějších vyřazení ever...
Oproti tomu BvW si zatím dost dává, poučil se, za současné situace je to jasný kandidát na vítězství. Když vyhraje, budu mírně v rozpacích, stoprocentně by si to zasloužil, to ano, ale z pohledu toho, jak si (ne)vedl přechozí dvě sezony a že si třetí šanci spíš nezasloužil bych si nesmírně přál, ať to spíš vyhraje Ciera nebo Hayden...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod XtttX » 13 pro 2013, 18:03

brninho píše:Když vyhraje, budu mírně v rozpacích, stoprocentně by si to zasloužil, to ano, ale z pohledu toho, jak si (ne)vedl přechozí dvě sezony a že si třetí šanci spíš nezasloužil bych si nesmírně přál, ať to spíš vyhraje Ciera nebo Hayden...


Tyson si 3. šancu rozhodne nezaslúžil... Z objektívneho hľadiska sa jedná o najhoršieho navrátilca pre 3. účasť v hre. Z myšlienky že vyhraje BvW je mi zle od žalúdku.
Hru zlú nehrá, ale mňa osobne mimoriadne irituje celý jeho prejav, a vždy keď sa objaví na kamere chce sa mi :vomit: . Pre mňa je Tyson ako víťaz otrasný, najhorší zo všetkých. To isté séria ktorú o pár dní vyhraje...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod cypher.eu » 13 pro 2013, 21:23

Ale no taaaaaaak, XtttX, nejhorší vítěz? :mrgreen: Takže taková Vecepia hrála lepší hru, než on?? Seriously man?? :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod XtttX » 13 pro 2013, 22:20

cypher.eu:
Ak to mám hodnotiť objektívne tak sa Tyson samozrejme zaradí k lepšej polovice víťazov, pretože ako som písal, nehrá zlú hru. Ale moja averzia voči nemu, a zároveň aj zohľadnenie jeho 2 predchádzajúcich hier spôsobí že sa v mojom súkromnom rebríčku ocitne až na poslednom mieste. Nikdy o ňom nebudem tvrdiť že je zlý víťaz, ale spokojný s jeho víťazstvom tiež nikdy nebudem. Úprimne povedané, nepamätám si že by ma niekedy niekoho výhra(Ak by nevyhral, bol by to šok... To sa ale nestane.) tak nasrala. :mrgreen:

Môj vzťah k Tysonovi je podobný ako tvoj ku Cochranovi... S rozdielom že ja sa dokážem preniesť cez averziu voči nemu a uznať že hral dobrú hru. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Lifty » 13 pro 2013, 23:29

Tyson mě neskutečně baví svou přestřelenou arogancí a hláškami. On a Coach udělali z Tocantins jednu z nejzábavnějších sérií. Zároveň je to ale člověk s kterým bych rozhodně nechtěl trávit čas v osobním životě.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod XtttX » 28 pro 2013, 01:08

Konečne som sa dokopal a zhliadol finálovú epizódu. Tyson očakávane vyhral... Ale hej, oprávnene. Aspoň ho už viackrát neuvidíme. Dúfam...

Video na základe ktorého ho producenti vybrali do Tocantins. Tam bol ešte relatívne znesiteľný...

Dinasty
Příspěvky: 9
Registrován: 30 pro 2013, 21:30
Nejoblíbenější série: Perlové ostrovy, All Stars, Cook islands, Čína, HvV, Cagayen
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz
Nejméně oblíbené série: Fiji, Markézy, Nicaragua, Blood vs Water, Austrálie, Afrika

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Dinasty » 30 pro 2013, 21:37

v Tocantins mě neskutečně štval. Po HvV jsem ho začal nesnášet a teď po BvsW ho začínám mít celkem rád. Konečně přidal i strategii.

Bukaj
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2013, 19:28
Nejoblíbenější série: S : 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27
BB : 7, 8, 12, 13, 14
Nejoblibenější hráči: S : Boston Rob, Malcolm, Tyson, Parvati, Ozzy
BB : Chilltown, Donatovci, Janelle, Jeff a Jordan

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Bukaj » 10 úno 2014, 19:14

Tysonovi jsem fandil už od jeho první účasti a asi jsem byl jeden z mála, kdo se těšil na jeho účast v BvsW. Po fiasku v HvV se poučil a vítězství si zasloužil, ale nechápu, čim si zasloužil třetí šanci.

Uživatelský avatar
Jeanner
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2014, 11:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Tocantins
Survivor: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Tyson Apostol
Parvati Shallow
Boston Rob
Nejméně oblíbené série: Survivor: Samoa
Survivor: Africa

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod Jeanner » 17 lis 2014, 11:57

Ach Tyson, od jeho první věty v Tocantins to byl můj favorit! :)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod kata_rina » 16 bře 2015, 21:10

Congratulations!
foto.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod cypher.eu » 18 bře 2015, 06:15

Zdá se mi to, nebo je oddává Stephen Fishbach?? :shock:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Tyson Apostol (S)

Příspěvekod kata_rina » 18 bře 2015, 21:49

cypher.eu píše:Zdá se mi to, nebo je oddává Stephen Fishbach?? :shock:

Áno :idea: a údajně čekají malou holčičku, takže se opět rozroste klan survivor. :D
Obrázek


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů