Vecepia Towery Robinson (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Vecepia Towery Robinson (S)

Příspěvekod cypher.eu » 04 lis 2013, 15:30

Asi nejméně oblíbená vítězka všech dob, i když jí pár osob šlape na paty (že, Sophie)

Do finále se dostala tak, že se hlavní osobnosti Markéz povraždily po sloučení a najednou tam zbyla banda starců a naivních děvčat :-?

Kdyby ovšem byla nějaká závěrečná All winners řada, tak bych jí možná i pozval, čistě ze zvědavosti kam by se dostala a jak by hrála... třeba by překvapila, kdo ví (Tysona taky před BvW spousta lidí nesnášela a teď jsou diskuze plný "fandím: Tyson" :mrgreen: )
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Vecepia Towery Robinson (S)

Příspěvekod Earl » 04 lis 2013, 15:40

Tak táto osoba ma hlave vyfúkané a všade kam sa pozrie vidí svoje sväté obrázky. Nemám rád ľudí ako ona, nemám nič proti kresťanom ani náboženstvám ale niektorí to vážne preháňajú. Celú dobu sa len viezla a kecala, že Sean nie je jej spojenec. F2 otrasná ale bola z nej menšie zlo. Návrat radšej nie ale jediná černošská víťazka takže to bude mať asi aj isté.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Vecepia Towery Robinson (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 lis 2013, 15:43

Podle mě by se opět dostala daleko, jelikož je nulová hrozba. Ve finále jsem to rozhodně přál Nelehe, její vítězství mi nepřijde vůbec zasloužené, z nejlepší 3 měla vyhrát Kathy, z nejlepší 4 Paschal, škoda.
Cypher:Já Tysonovi fandil ve všech sériích a i v BvW jsem ho měl za jednoho z nej navrátilců :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Vecepia Towery Robinson (S)

Příspěvekod Moly » 12 dub 2014, 17:41

Raději ona než mormonka Neleh (ohledně toho pánbíčkaření si tyhle dvě, myslím, nemají co vyčítat), ve final 3 jsem ale rozhodně víc fandila Kathy. Obě byly nudné, Neleh navíc přesladká (trochu jako cukrová vata).


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti