Courtney Yates (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Lily
Příspěvky: 21
Registrován: 27 říj 2013, 20:35
Nejoblíbenější série: Micronésie,One world
Nejoblibenější hráči: Parvati,Kim S,Andrea,Colton,Ethan,Jerri,Courtney,Stephanie LaGrossa
Nejméně oblíbené série: SP,Nicaragua,Amazon

Courtney Yates (S)

Příspěvekod Lily » 11 lis 2013, 16:45

Koukám,že tu ještě nemá založenou diskuzi,tak to napravím.Jaký je váš názor na tuto hubenou,drzou servírku,která mě nikdy nepřestane bavit :D V Číně mi ze začátku přišla trochu protivná,ale postupem času jsem si jí oblíbila.V HvV už podle mě neměla tolik prostoru a vypadla poměrně brzo,ale i v porotě mě bavila :lol: Strategicky nic moc,ale díky těm jejím hláškám si u mě vybojovala místo v mém žebříčku 10 nejoblíbenějších trosečnic :idea: :DD Klidně bych jí dala 3. šanci (i když by to asi nevyhrála) a se Stephenem jí to moc přeju ;) Určitě nejvtipnější žena v Survivoru :D
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod Freeze » 11 lis 2013, 18:54

Asi jedinej clovek, kterej me neiritoval svoji totalni marnosti v soutezich, u ni sem to tak-nejak vzdycky prehlizel (ikdyz mit ji ve vlastnim tymu, tak me z ni asi brzy trefi). Jeji hlasky sou jedny z nejlepsich, vzdycky vtipny i trefny. A na co se neda zapomenout, sou jeji vystavni otraveny pohledy smerem k lidem, ktery ji lezli na nervy (vcetne Probsta, se kterym se vzajemne stirali snad kazdou druhou kmenovku)... nejlepsi pohled byl asi ten uplne prvni smerem k mnichovi, kterej ji napominal pri uvodni ceremonii v Cine (neco mezi "chcipni dědku!" a "ještě jednou na mě sáhneš a useknu ti ruku!" :D ). Dal je Courtney dukazem, jak moc zalezi na finalovy reci, do finale se dostala, asi ani sama nevi jak, ale jeji rec a odpovedi porotcum ji vynesly neuveritelny tri hlasy a Amande oci pro plac... Jinak na reunionu Ciny ji to krute seklo!

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod cypher.eu » 11 lis 2013, 19:18

Jak mě v Číně s*ala, to se skoro ani nedá popsat :mrgreen: Nejvíc si pamatuju moment, jak byla neschopná přesekat lano při jedný kmenový soutěži, to byla opravdu podívaná :angry:

V HvV už to bylo lepší, ale dost možná proto, že byla zastíněná většíma exotama jako třeba Coach či Russell a taky Sandřiny hlášky bavěj prostě víc...

Znovu bych jí nevracel, 2x podle mě stačilo :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lily
Příspěvky: 21
Registrován: 27 říj 2013, 20:35
Nejoblíbenější série: Micronésie,One world
Nejoblibenější hráči: Parvati,Kim S,Andrea,Colton,Ethan,Jerri,Courtney,Stephanie LaGrossa
Nejméně oblíbené série: SP,Nicaragua,Amazon

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod Lily » 11 lis 2013, 20:27

Freeze píše:nejlepsi pohled byl asi ten uplne prvni smerem k mnichovi, kterej ji napominal pri uvodni ceremonii v Cine (neco mezi "chcipni dědku!" a "ještě jednou na mě sáhneš a useknu ti ruku!" :D )!



Tohle ? :D Obrázek
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod jukab » 12 lis 2013, 17:51

Mě nijak nezaujala, v Číně měla štěstí, když si ji vybral Todd, jinak by byla první na vyřazení a v HvV bychom ji už neviděli :)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod Doki » 15 lis 2013, 19:50

Tak Courtney mě bavila spíš hláškami, než herně, ale i přesto ji mám rád.
V Číně byla jedna z mých největších favoritek, v HvV nedostala moc prostoru, ale i zde byla zábavná.
Taky mě bavila svými fyzickými výkony. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod Jean » 15 lis 2013, 23:53

V Číně to bylo tragický. Po sloučení to byla rozhodně hráčka, kterou jsem nesnášel nejvíc. Dokonce jsem si přál, aby zůstal Jean-Robert co nejdelší dobu ve hře, aby ji mohl ničit život. Bohužel se dostala daleko a nakonec se umístila líp, než královna finále Amanda. V HvV to už bylo lepší, zapamatovatelná je určitě hláška o vykloubení ramene v první challenge...
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod milan » 16 lis 2013, 12:56

Taká party girl, kus "namyslená" z toho, že žije vo veľkomeste, hubatá, ale mal som ju celkom rád.
Ani sa nedivím, že Todd je alkoholik, je s Courtney veľký kamoš, a keď v kuse sedával v podniku kde robí, tak tam nasával.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Courtney Yates (S)

Příspěvekod Moly » 12 dub 2014, 17:55

V Číně mě hláškami odzbrojovala sama, v HvV ovšem se Sandrou vytvořily nezapomenutelné kombo dvou hubatých, chytrých, ale po fyzické stránce neschopných žen. Fandila jsem jí v obou případech a jsem ráda, že v Číně skončila druhá (Amandu jsem nikdy nemusela) a v HvV to dotáhla alespoň do vytoužené poroty. Třetí účast si nezaslouží, ale za to, že ji jednou vrátili, si rozhodně nestěžuju.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Courtney Yates (S)

Příspěvekod SnowWhite » 21 kvě 2020, 23:46

Courtney zbožňuju, za mě rozhodně nejvtipnější hráčka. Herně je nulová, ale ty její hlášky to dost vyvažují.

Hodně zábavný prvek Číny, hlavně ty její fighty s Genre Bearem, dokonce i imunity se jí zadařilo. Líbila se mi i na FTC, kde prostě byla free, házela jednu hlášku za druhou (Did you win an immunity?) a nakonec dokonce porazila i Amandu. Můj oblíbený moment z této série je když paroduje situaci ohledně Todda a loved ones nebo když s Toddem parodovali ostatní hráče. Prostě co zpověď na kameru, to perla. :lol:

Jsem ráda, že jí vratili do HvV, byla zajímavým oživením a ještě se spojila s podobně nevymáchanou hubou Sandrou. Jedna z mých oblíbených dvojek. Šla si to tam vyloženě užít, opět hodila pár dobrých hlášek - Thanks Jeffrey, insulting me don't bring them back, nebo když na Jamese pořvávala, že je ve špatném kmeni. Fyzicky a strategicky předvedla tužku (díky Kenny, teď to používám :D ), ale jako oživení skvělý. V porotě i Ponderose mě bavila ještě víc. :lol: Jediná škoda, že nám jí nikdy neukázali s Tysonem, Courtney nedávno zmiňovala na tt, že se spolu docela dobře bavili, tihle dva hláškaři pohromadě určitě sypali velký perly.

Přílohy
6krv067enmry.png
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů