Whitney Duncan (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Whitney Duncan (S)

Příspěvekod Stochey22 » 07 pro 2013, 17:09

Ja som to musel založiť, pretože mám Whitney rád a príde mi dosť blbé, že aj horší hráči tu majú svoje téma
Čo sa týka Whitney tak si myslím že ako jedna z mála zo SP niečo predviedla. Na začiatku to vyzeralo fakt super s ňou a nebolo to také namyslené dievča ako iné kt. by sa len viezli :D , patrí určite medzi tých silnejších hráčov z SP fizycky i stratégiou. Nebyť Cochranovej zrady dostane sa určite ďaleko no a mne by to určite nevadilo. Síce si prišla robiť do šou len promo ale nevadí ja by som ju rád videl no neviem či si second chance zaslúži, kedže Jeff má iný postoj čo sa týka výberu hráčou :D
Čo na ňu vravíte vy?
Obrázek
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod Moly » 07 pro 2013, 20:32

Nemůžu si pomoct, ale Whitney mi neskutečně lezla na nervy, a to včetně celé té partičky, která se kolem Ozzyho utvořila (snad vyjma Jima, u kterého jsem viděla nějaký herní potenciál). Několik dní se strefují do Cochrana a pak se diví, že je podrazí a nepomůže jim laskavě do cíle? V podstatě ho šikanují, přesto si ho stále nechávají a on se jim má nakonec omlouvat? Když jim byl tak k ničemu, měli ho prostě vyrazit. Cochranovi jsem nikdy nijak moc nefandila, celkově mě víc zajímala Upolská sekta (pro mne charakterově rozmanitější), ale tohle jsem nikdy pořádně nepobrala. (Ačkoliv se přiznám, že momentálně nemám SP příliš v paměti, je to nějaká doba, co jsem sérii zhlédla, takže dojem budu mít určitě zkreslený.)

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod KraTerka » 08 pro 2013, 19:56

Whitney jsem měla v SP ráda. Pro mě byla jedna z nejlepších hráček té sezóny. Škoda, že se nedostala dál.
A viděla bych ji ráda znovu. :D
A umí i dobře zpívat. ;)
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod cypher.eu » 08 pro 2013, 23:05

V podstatě souhlas s Moly... nejvíc mě dostalo, jak plakala na kmenový radě společně s Dawn, že je Cochran zradil a budou obě vyloučený... no, možná ses k němu neměla chovat jako ke kusu hadru, milá Whitney :fuck: Tahle osoba mi byla zkrátka vždy hodně nesympatická a mám k ní averzi, navíc fakt nevím, díky čemu si od některých uživatelů vysloužila označení "jedna z nejlepších hráček sezóny" apod... čím?? jak?? proč?? :? :shock:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 pro 2013, 07:02

Souhlasím s Moly a cypherem, podle mě tato "nejlepší hráčka sezony" :cry: nepředvedla ale vůbec nic, jen se přilepila na Keitha. Rozhodně nepříliš sympatická až otravná, jindy hrozně nudná a za svůj vyhazov si vlastně může sama. Opravdu ji v další řadě vidět nechci.
A co se týče písniček, tak ty má lepší i Aras, či ta jedna Coach-Courtney-JT
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod rhee » 09 pro 2013, 11:51

Nesympatická, nudná, do počtu. Podle mě nepřevedla nic. Že by v soutěžích nějak vynikala si nepamatuju a i to přilepení na Keitha bylo spíš kvůli tomu, že se jí prostě líbil než z nějakého strategického důvodu (a to, že v tu dobu na ni doma čekal manžel, radši ani nekomentuju...) Určitě jí nepotřebuju vidět podruhé.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod Thorg3 » 09 pro 2013, 20:02

Já ji měl rád, hezky se na ní koukalo :)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod XtttX » 31 kvě 2014, 10:22

Obrázek

Spolu s Keithom závodia v najnovšom TAR. :D

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod zdenek000 » 08 čer 2014, 14:24

Celkem nudná hezká tvářička.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Whitney Duncan (S)

Příspěvekod XtttX » 08 srp 2014, 22:10

Obrázek

Už sú svoji... :love:



A už je jasné kto im vybavil účasť v TAR... :D
ObrázekObrázek


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů