Colby Donaldson (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
Jarmas
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2013, 19:37
Nejoblíbenější série: S:Austrálie,Afrika,Amazonie,PI,All-Stars,Palau,Čína,HvV,Filipíny
Nejoblibenější hráči: (S01)Rich,Rudy(S02)Mike,Elisabeth,Colby,Jerri(S03)Lex,Eathan,(S06)Matt,Jenna(S08),Amber,Colby(S10)Tom,Steph,(S16)Amanda,Parvati(S20)Parvati,J.T,Colby(S25)Skupin,Malcolm,Penner(S27)Vytas
Nejméně oblíbené série: Caramoan,Marquesas,Thailand,Fidži,One World

Colby Donaldson (S)

Příspěvekod Jarmas » 08 pro 2013, 20:04

Celkem mě překvapilo že tento hráč,který patří k typickým ikonám Survivoru. Podle mě je to jeden z nejlepších hráčů.Tento cowboy z Austrálie,který byl druhý dominátor v soutěžích byl i oblíbený a má i svou reality show.Austálie:Jeho snad nejúspěšnější série,hráč který se držel jedné aliace s kterou došel až do ,,final three",takových moc nebylo :) .Dalo by se říct,že převzal štafetu po Kelly z Bornea a vyhrával soutěž za soutěží.Smůla,že byl čestný to mu sebralo milion.All-Stars:I v této sérii se mi líbil.Byl nejsilnější hráč s kmene Mogo Mogo.Proto se ho chtěl Lex zbavil a díky pomstichtivé Jerri a Shii-Ann(kterou urazil jeho chyba),že jsme ho tam nemohli vidět dýl.HvV:Jeho nejhorší série.V této sérii mě jeho výkon iritoval.Chvílemi jsem si řikal jestli je to ten cowboy a vůdce z Austrálie a All-Stars.Když jednou prohlásil,že nechce žádné podrazy že ví,že půjde on.Po sloučení vypadával ze soutěží první a snažit se začal až když zůstal jako poslední z jeho kmene.Toto byla série ve které mě opravdu sklamal.Přál bych mu se vrátit aby ukázal,že není takový jak se ukázal v HvV.A jak to máte vy ;) .
Ještě něco toto je můj tribute který jsem vytvořil http://www.youtube.com/watch?v=0zDTn3LGPGM

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Colby Donaldson (S)

Příspěvekod Lifty » 08 pro 2013, 20:43

Colby uz je v Survivor duchodu. Nikdy nezapomenu, jak se v HvV dve nejmenovane hracky rvaly o napovedu a on jen flegmaticky lezel na posteli, cpal se a hledel na televizi.

Krasne jeho lenost vystihli na funny115 u jedne jeho fotky z HvV: "Colby je tak nadseny, ze skoro vstal"

Nemyslim si, ze se jeste bude chtit ucastnit...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Colby Donaldson (S)

Příspěvekod cypher.eu » 08 pro 2013, 23:18

Colbyho vnímám jako hodně férovýho a asi i fajn chlapa, ale nic moc hráče Survivora... přijde mi, že je v Austrálii trochu přeceňovanej, sice fyzicky válel, o tom žádná, ale když si vzpomeneme na strategickou stránku hry, tak ta byla čistě v režii Tiny (která je teď jednou z nejhorších hráček v BvW). V Allstars je už docela zastíněnej mnohými jinými hráči a v HvV už dostane na budku i od drakobijce :heat: Chápu jeho popularitu po Austrálii, ale dneska je už pro mě dávno vyhaslá hvězda
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti