Burton Roberts (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Burton Roberts (S)

Příspěvekod rhee » 27 led 2014, 21:42

Obrázek

Před svým prvním vyloučením hrál špatně. O jeho fyzických schopnostech se nemá cenu bavit, byl to nejsilnější hráč a možná i ten nejlepší plavec z celé série. Ve všem ostatním to ale ani zdaleka neplatilo. Ihned po příjezdu do tábora si udělal dost okatou menšinovou alianci se Shawnem a Michelle. Dělili se navzájem o jídlo, ostatním zpočátku ani nenabídli (v hodně věcech mi to připomíná "alianci krásných lidí" z Caramoanu a sám Burton je hodně podobný Reynoldovi). Společně se Shawnem všude rozhlašovali, že oni dva jsou nejsilnější a nejpracovitější členové kmene a byli si moc jistí svojí pozicí. Přece by někoho tak schopného nevyhodili že... Oba byli hrozně arogantní.
Ona celkově ta jeho sociální hra nebyla zrovna ok. Nesnesl se s Rupertem, pořád si z něho dělal srandu a úplně zbytečně si dělal nepřítele. Christa se Sandrou ho taky neměly rády, to jsou minimálně tři lidi a to už něco značí. No a určitě musím vzpomenout asi druhý nejzásadnější okamžik série - nesmyslné vypuštění soutěže, které bylo jeho nápad. Vedlo to k vyrovnání počtů při sloučení a nebýt twistu s Outcasts, tak by sérii skoro určitě vyhrál někdo z Morganů (sloučení v deseti lidech - 5 na 5, přičemž Shawn, který byl na na posledním místě v alianci, by přešel ke kmeni Morgan a to by úplně převrátilo hru).
Obecně je záměrná prohra soutěže jedna z nejhorších a nejzbytečnějších věcí, kterou můžou hráči udělat (někoho se chci zbavit, tak to udělám ve chvíli, kdy opravdu prohraju). Byla jsem upřímně ráda, že se to obrátilo proti němu a stálo ho to místo ve hře. Za mě jeden z nejhloupějších kroků - "pořád vyhráváme, tak proč pro změnu jednou neprohrát...jsem obrovský borec, mě si stejně vyloučit nedovolí"... šup a je venku ON a ne Christa, jak původně plánoval. Karma is a bitch.

Přesto, pokud se někdo musel vrátit zpět do hry, tak jsem ještě byla ráda, že to byl právě on (vrátit se s ním měla Nicole, ale to už jsem off topic), v tu chvíli to bylo to nejmenší zlo. Každopádně se po svém návratu ve všem výrazně zlepšil. Zapracoval na sociální hře (udobřil si Ruperta a ostatní, přesvědčil všechny, že je jejich kmeni věrný a to vyřazení jim nemá za zlé, byl pracovitější a skromnější) a předvedl slušnou strategii. Dokázal během pár dní udělat větší pokrok než pár nejmenovaných jedinců za několik sérií. On a Fairplay byli skvělá dvojka. Ke konci jsem mu i fandila a je škoda, že ho už další série nepozvali. Podle mě by se ze svých chyb dokázal opravdu poučit, herně se posunout hodně dopředu a mohl předvést parádní hru.

Na závěr si nemůžu odpustit ještě jednu kritiku. Ty jeho závěrečná slova směřované k Lillian při svém druhém vyloučení byly trapné, pokrytec. A to mám Lillian ráda asi jako pondělní vstávání ve 4 ráno.
Ale protože je to jeden z nejhezčích chlapů, co kdy v Survivoru byli, tak mu odpouštím :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Burton Roberts

Příspěvekod cypher.eu » 28 led 2014, 11:39

No pěkně dlouhej rozbor od rhee, ale v podstatě souhlasím... akorát to tvrzení, že by vyhrál za tebou zmíněných okolností někdo od Morgan je trochu troufalé... neříkám nepravdivé, ale troufalé :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Burton Roberts

Příspěvekod rhee » 28 led 2014, 12:25

Troufalé to je, ale zase jsem to neplácla jenom tak bez přemýšlení :D. První by šel určitě Fairplay, hned za ním Rupert a pak nejspíš někdo další z Draků, asi ten Shawn nebo Christa. V každém případě to vypuštění soutěže poškodilo Draky, bez toho mohli jít v pohodě do sloučení v početní převaze a nemuseli se bát remízy nebo zrady někoho od nich při první TC (pro mě jako diváka jsou vyrovnané počty při sloučení samozřejmě zajímavější, ale když to beru z jejich pohledu...).
Myslím, že ve finále by nakonec seděla Tijuana nebo Darrah, možná obě dvě (tím ale netvrdím, že by si zasloužily vyhrát víc než Sandra). Ale je pravda, že Sandra je chameleon a ona by byla schopná i tak do toho finále dojít, to už se nedovíme. Nejspíš by opět bylo ženské finále.

Několikrát se stalo, že kmen vypustil soutěž a ani jednou to nevedlo k ničemu dobrému. Ještě lepší příklad je Redemption Island, vyhození Russella a konec se Zapaterou. Survivor je nepředvídatelný, nikdo neví, co se stane další den a tak mi příjde jako obrovská blbost schválně prohrát a snížit své počty, jenom proto, abych se mohla zbavit někoho, kdo mě štve. Být v tom nějaký hlubší strategický záměr, tak si ještě řeknu ok, ale v tomhle případě v tom hrály hlavní roli sympatie, respektive antipatie. A ještě do toho plánu zasvěcovat Ruperta, o kterém všichni věděli, že tou hrou žije a přisvojil si roli nějakého čestného piráta...
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: Burton Roberts

Příspěvekod Alisch » 28 led 2014, 13:46

Já tedy zase vidím obrovské nebezpečí u kmenů, které nikdy neprohrály. Tam totiž zase myslí, jak jim fungují aliance, ale nevidí v praxi jestli opravdu drží. A to se dá ověřit jen jednou věcí - kmenovou radou. A co dělat v situaci, kdy je druhý tým tak slabý, že prohra nepřichází? Shcrodingerova kočka je mrcha, a žádné jasné řešení asi není.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Burton Roberts (S)

Příspěvekod milan » 02 úno 2014, 13:15

Môj veľký obľúbenec z PI, doplatil hlavne na svetuškára Ruperta, keďže chcel zahodiť súťaž, tak súťaž zahodili ale putoval on (aké "spravodlivé gesto"), jeho návrat ovplyvnil hru, nejdem sa baviť o samotnom twiste (z odstupom času to bol krok vedľa). Pokojne si viem predstaviť, žeby bol vo finále, škoda, že robí pre CBS, návrat je vylúčený tým pádom.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Burton Roberts (S)

Příspěvekod Earl » 22 úno 2014, 23:13

Jediné pozitívum Outcastu. Keby sa nevrátila Lill ale dajme tomu aj taká Trish by tam urobila väčšie kroky. Burton si ale za prvé vylúčenie môže sám, moc dával najavo, že je boss. Po zlúčený znova tá istá chyba, s JFP sľúbovali hory doly každému a to ho stálo miesto.

Tomáš píše:Sundra,Christa Rupert


Sundra bola v Cook Islands, v PI - Sandra, Sundra ako také meno ani nie je, je to meno ktoré má význam u černošskej komunity alebo niečo také
Obrázek


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů