Ace Gordon (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Ace Gordon (S)

Příspěvekod rhee » 27 led 2014, 21:52

Obrázek

Gabon byl napěchovaný zajímavými lidmi, u mě osobně vede Ace s Randym. Ace byl velice dobře fyzicky i strategicky připravený, přirozeně inteligentní a charismatický hráč. V určité chvíli byl ve skvělé pozici, Sugar měl omotanou kolem prstu - dala mu svou skrytou imunitu. Nebýt toho promíchání kmenů, kdoví, až kam by nakonec došel. Já bych ho ráda viděla ve finále, ale minimálně tu porotu si stoprocentně zasloužil. Nikdy by mě nenapadlo, že někomu může uškodit jeho přízvuk... A vážně nemůžu mít ráda Sugar, když velkou mírou přispěla k vyloučení podle mě dvou nejnadějnějších a zároveň mých nejoblíbenějších hráčů série :fight:
Další z mnoha nevyužitých hráčů s potenciálem, do nějakého budoucího konceptu heroes vs villains by dobře zapadl.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: Ace Gordon

Příspěvekod Jean » 27 led 2014, 22:32

Souhlasím, v Gabonu byla spousta zajímavých osobností a Ace jednou z nich. Podle mě to sice nebyl žádný sympaťák, ale strategický a chytrý hráč určitě. Co se týče hraných přízvuků, tak to je věc, která mi hodně vadí. Notabene, když s tím člověkem trávím 24/7 uprostřed Afriky (spíš na kraji). :D Jinak nevím jestli to byl materiál pro All-Stars, znám hodně zajímavějších lidí, kteří hráli jen jednou...
Randy is my spirit animal

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: Ace Gordon

Příspěvekod Alisch » 28 led 2014, 10:34

Mno, on spíš chytrý a strategický CHTĚL BÝT. Že by opravdu byl, tak toho jsem si nevšimla. Takhle zmutovaný přízvuk má proto, že chtěl asi v Londýně zapadnout. Bohužel mu to zůstalo a zároveň nezní kýženým "posh"přízvukem. U mě Ace spadá do pytle "jsem nejlepší, protože si to myslím".

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Ace Gordon

Příspěvekod cypher.eu » 28 led 2014, 11:30

Sympatickej mi moc nebyl, ale dalo se na něj koukat... bohužel se mu vymstilo paktování se s nestabilní Sugar :-| Radši bych viděl v porotě jeho, než takovýho Kennyho či Crystal
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „Survivor (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů