Kelly Wiglesworth (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Earl
A fan of Kelly Shinn

Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod Earl » 27 srp 2013, 18:39

Terminátorka na súťaže z Bornea. Sympatická baba ktorá prišla za dobrodružstvom ale namiesto toho ju niekoľkokrát ponížila Sue. Je jedna s tých ľudí podobne ako Debb ktorím hra ublížila.

zdenek000
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Kelly Wiglesworth (S)

Příspěvekod zdenek000 » 27 srp 2013, 18:53

Fyzicky velmi silná hráčka. Taky by mi nevadilo, kdyby vyhrála. jen škoda, že jí ta hra ublížila.
S1: Kelly,Rich,Rudy,Colleen/S2: Jerri,Amber/S3:Ethan,Kelly,Lex,Tom/S4: Kathy,Rob M.,Neleh/S5 Shii Ann/S6: Christy,Jenna,Heidi,Matthew,Rob C./S7: Sandra,Christa,Darrah/S9: Chris,Eliza,Ami/S10: Tom,Angie,Stephanie/S11: Danni,Cindy/S12: Shane,Cirie,Aras,Danielle/S13: Parvati,Jonathan,Yul/S14: Earl/S15: Amanda,Courtney,Todd,James,Peih-Gee/S16: Alexis,Natalie/S17: Charlie,Marcus,Ken,Crystal,Susie,Matty/S18: Erinn,Sierra/S19: Natalie,Brett/S21: Jane,Fabio,Alina,Yve,Marty,Brenda/S22: Stephanie,Andrea/S24: Kim/S25: Malcolm,Denise,Abi,Peter/S26: Laura/S27: Cierra,Hayden/S28: Toni,Spencer,Tasha,Morgan/S29: Baylor,Josh,Kelley/S30: Mike,Jenn,Joe,Hali/S32: Anna,Julia,Michele/Jessica,Ken/Ali,Lauren,Devon,Ashley

cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Marquesas, Game Changers

Příspěvekod cypher.eu » 09 zář 2013, 13:58

Vůbec jsem jí nemusel, jsem rád, že vyhrál Rich a ne ona, hodně by mi to zkazilo Borneo... Do Allstar bych jí však šoupnul místo "Šíen" a vůbec bych se jí neptal, jestli chce nebo ne! :mrgreen:

kata_rina
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jeff, Jerri, Lex, Rob C., Stephanie, Danni, Danielle, Penner, JT, Joe, Tyson, Stephen, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Jay, David
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.)

Příspěvekod kata_rina » 16 srp 2016, 22:11

Nevím jestli to víte, ale Kelly vlastní účet na instagramu. Vím, že před Second Chance o ní nebylo moc vědět, žádné sociální stránky a tak a nyní toto https://www.instagram.com/kellywigles/
Obrázek

Zpět na „Survivor (U.S.)“