Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 16:52

Zakládám toto téma k diskuzi na ideální CZ Robinsonův ostrov nebo Survivor. Částečně navazuje na tuto diskuzi:
http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?f=300&t=4104&start=25

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 17:29

Můj návrh:

Název: Robinsonův ostrov - Pro českého diváka který nikdy neviděl tuto reality show mi to přijde jako srozumitelnější. Za mě to byla první série kterou jsem viděl a do teď se mi tento název více líbí.

Licence: Paprika Studios - Společně s Holanďany, Belgičany, Dány, Finy, Švédy. S touto licencí nebyl žádný problém. Samotný US Survivor byl inspirován Švédským Robinsonem.

Lokace: Filipíny - Caramoan - Ideální lokace pro Robinsona. Místa pro kmenové rady byly nádherně vybraný. Nejprve takové domky na řece z první série RO. Ve druhé sérii dokonalá jeskyně. Vše je postaveno - kemp pro produkci (momentálně využíván francouzským štábem), ostrovy pro kmeny, místa pro hry.

Druhá varianta lokace: Malajsie - Langkawi - Poslední série Robinsonů byly natáčeny zde. Jiný důvod nemám.

Moderátor: Ondřej Novotný

Kmeny: Musí mít určitě exotické názvy. Názvy Hrdinové/Rebelové nejsou přesvědčivé. Ať už to jsou místní názvy pláží apod. bude to lepší než nic.

Barvy kmenů: No určitě ne červená a modrá. 3 série jsou dost. I kdyby byla alespoň jedna nová barva, budu spokojen.

Hudba: No určitě nebudeme používat hudbu využívanou v současnosti. Buď vrátíme hudbu která byla již dříve na Robinsonově ostrově nebo vybereme jinou lepší. Hudba z RO byla výborná.

Téma série+složení kmenů: Série by mohla mít podnázev Robinsoni vs. Survivoři (druhé jméno bych upravil ale nejsem si jistý). Proti sobě by se postavily dva kmeny složené z bývalých účastníků. Jeden by byl složen z deseti soutěžících RO. Druhý z deseti soutěžících Survivora.

Robinsoni:
Petra - RO1
Tereza - RO1
Martina - RO2
Terry - RO2
Zina - RO2
Martin - RO1
Míla - RO1
Jarda - RO2
Radim - RO2
Mirek - RO2

Survivoři:
Nikol - S1
Veve - S1
Xénie - S1
Lída - S2
Katka - S2
Tom - S1
Braňo - S1
Tomáš - S2
Pítr - S2
Martin (SK) - S2

Lidé jsou schválně vybráni bez vítězů

Jméno Survivoři bych nahradil slovem Trosečníci ale nedalo by se to zaměnit za Trosečníka z Primy?
Druhá možnost je Přeživší (ale to mi zase zní jako kdyby tam byli vítězové)


Toť můj návrh, Ano je to v podstatě Robinsonův ostrov jako dříve, což znamená že to byl dobrý formát (alespoň pro mě).

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 17:32

Iideální Survivor ? cokoliv co se drží formátu US/AU co nejlépe to jde , bez zbytečných hovadin a dementních twistů , s pravidly jaké to má mít a s dobrým castem , který by tam nejel na dovolenou + trošku usměrnit Ondru a říct mu , že Survivor není klec Oktagonu :mrgreen: potažmo sehnat uplně nového moderátora , který bude přísný ale empatický vůči soutěžícím . A pro produkci rada - Necastovat Jirky :D :D a při porušení pravidel okamžitě vyloučit , to co dělal Jirka off-camera bych mu netoleroval .

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 17:43

GodfatherCZ píše:Source of the post Iideální Survivor ? cokoliv co se drží formátu US/AU co nejlépe to jde , bez zbytečných hovadin a dementních twistů , s pravidly jaké to má mít a s dobrým castem , který by tam nejel na dovolenou + trošku usměrnit Ondru a říct mu , že Survivor není klec Oktagonu :mrgreen: potažmo sehnat uplně nového moderátora , který bude přísný ale empatický vůči soutěžícím . A pro produkci rada - Necastovat Jirky :D :D a při porušení pravidel okamžitě vyloučit , to co dělal Jirka off-camera bych mu netoleroval .


Hlavně že Radima na rozdíl od Jirky vykopli jen když o něčem přemýšlel a jen se s někým poradil.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod Yedko » 14 bře 2023, 19:55

Úplně jiný příklad. I kdyby to jen nadhodil že přemýšlí před nějakým jedním člověkem o splitu tak prostě musí jít pryč. On to tam rozebíral úplně se všema a ještě dvěma způsoby jak to ojebat a to naprosto seriózně. Už si to špatně pamatuješ. To je velký rozdíl i když bych s vyloučením Jirky souhlasil.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Ideální Český Robinsonův ostrov/Survivor

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 bře 2023, 23:56

Co já chci? Survivora pod jakýmkoliv názvem, kde se XX cizinců vylodí na pustém ostrově a musí si vybudovat místo k přežití.
Není možné, aby
- aby půlka castu byly celebrity, kteří se navíc navzájem znají. zvlášť, když jsou to celebrity, které ani neznáme my :D Jak to dopadá, když se byť 2 hráči znají, můžeme vidět na 2. sérii Survivor NZ.
- aby o tom, kdo půjde do duelu rozhodoval ten nejzdatnější z kmene. I když pak hraješ strategicky lepší hru, porazí tě někdo fyzickou. Vzpomeňme na série US Survivora, ve kterých se slabší většina kmene spojila. To by tady prostě nefungovalo a za těchto pravidel mohl být vítěz Vanuatu klidně nominován do prvního duelu a vypadnout jako první
- aby byl vysílán ve stejnou dobu, co stále běží. V RO to fungovalo bez toho, proč ne tady? Chci, aby tam byla režie, aby to bylo sestříhané a sestřih dával smysl. V RO2 mě Radim jakožto villain děsně bavil a jeho konec byl dobré zadostiučinění. Byť režie to mohla zvládnout ještě lépe
- aby skutečně přistáli na pustém ostrově, jediné, co bych jim dovolil, je studna. Wtf jsou ty deky a ta velká dřevěná postel? Co to má společného se survivorem?
- aby byla kmenovka v každém díle a aby soutěže netrvaly 80 % epizody. Zvlášť když jsou tak nezajímavé jako tady. Kdyby byla soutěž o vyslání SOS či stavení obydlí, prosím. Ale tohle mě fakt nebaví.
- nepotřebuju "dobrý" cast, stačí aby byl rozmanitý. Rovnoměrně stáří a mladí, muži a ženy, intelektuálové a balíci. Chci tam vidět ten střet, který často vídáme v US Survu. Vzpomeňme na odměnu, kterou vyhráli těžce konzervativní voják a liberální gay ve třetí sérii
- nepotřebuju, aby tam byli 80 dní. Klidně 25, 30, 35, ať to odsejpá
+ Malý bonus by byl, kdyby přestal Ondra říkal náhodné nesmysly typu "šamanský tanec", "kolo osudu", "dívčí válka"... Chlape, víš, co tyhle termity znamenají? Ne, dívčí válka nejsou dvě holky proti sobě. Ten jeho projev by se obecně mohl zlepšit. Často jeho větné konstrukce nedávají smysl. Taky je to další věc, kterou by šlo s lepší produkcí upravit ve střižně. (Možná proto mi přijde, že se v RO vyjadřuje lépe?)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů