Co si myslíte o vývoji Survivora?

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 11:42

Ahoj,

abych trochu vysvětlil předmět topicu - zajímaly by mě vaše názory na to, jak se dle vás vyvíjí Survivor - jak, v čem, jestli to je pozitivní nebo negativní atd..

Já to teda načnu tím, že začínám teď se S23 a mám pár postřehů na začátek...

1) Nelze si nevšimnout, že Survivor se určitě stává víc otázkou sociální hry než skutečného přežití... dříve dostávali po soutěžích třeba brousek, šnorchl, po 2 týdnech pak třeba plachtu nebo deku.. později už dostávali celý sady na rybaření a v poslední sezóně, co jsem viděl (S22) už dostali po první soutěži bedny s nářadím, moře jídla atd.. - podle mého negativní vývoj

2) Casting - už je to dlouho, ale tuším že někde tady na foru(?) jsem našel přehled toho, kdo se do Survivoru dostal skrze přihlášku a kdo tam byl pozván produkcí... a docela nemile mě překvapilo, že se do pozdějších řad dostalo skrze přihlášky třeba jen 3-5 lidí, zatímco dalších 13-15 lidí tam je přizvaných uměle. Taky proto bylo pravděpodobně 10 lidí ze S22 z Kalifornie (+ Russell a Rob).... to mi neříkejte, že se tam hlásí z 80% občané státu Kalifornie :-| a taky to beru negativně

3) Omezení dění v táboře - Někde jsem četl, že zatímco v prvních sezónách se soutěžícíma štáb chodil džunglí (pouští), tak později už měli vymezeno území, kam mohli a jak dlouho tam směli být... předpokládám, že určitá regulace pohybu je asi nutná, ale tohle už je takovej otevřenej BB, ne?

Mno to je momentálně všechno, co mě tak narychlo napadá, klidně přihoďte svoje názory :idea: :smile:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod milan » 15 led 2015, 12:13

Zamyslenie autora… SURVIVOR!, toto pohlo žlčou, je to môj názor na dianie a aj dôvod prečo, som po S28 prestal Survivor sledovať, taktiež si môj názor (ak prejdeš série 27. & 28.) nájdeš na webe pri subjektívnom pohľade na konkrétnu sériu.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 13:00

Mno tak to jsme došli k podobnému zamyšlení docela kousek od sebe - a máš pravdu co zmiňuješ a co jsem skoro zapomněl - milion kktin typu HII.

Nevadilo by mi, kdyby dala produkce do hry jeden, například po sloučení, s tím, že by byla skutečně SCHOVANÁ (a ne třeba pověšená v táboře na vlajce) a indicii by dostal vítěz individuální imunity.

A ne že tam dají do každýho tábora / hotelu jednu, když se náhodou použije, tak hned další atd..

To, jestli produkce skutečně hráčům radí, aby jí / kde hledali, to už pak považuju za vrchol manipulace.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod rhee » 15 led 2015, 16:03

Nemá cenu to psát znovu, takže odkaz :D
viewtopic.php?f=49&t=1646
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod carneval » 16 led 2015, 10:49

Yes, něco takového jsem přesně hledal leč nenašel... každopádně další trefný topic a dokonce jsem si uvědomil, že už jsem skutečně pár řad neslyšel žádné "Tree mail!" :(

A chybějící RoP si taky nedokážu moc vysvětlit, ale to je docela "nový" prvek, protože ještě v Nicaragui si jí pamatuju. Ale taky je dost možný, že tam to bylo naposledy, protože v poslední viděný řadě (Boston Rob vs. Russell Hantz) už to nebylo.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod Earl » 16 led 2015, 10:53

RoP bol naposledy v Caramoane. Jeff sa vyjadril, že RoP je nepotrebná súčasť nových sérií pretože už nemajú atmosféru ako prvé série. RoP teda nahradili živé vstupy vo finálových epizódach.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod Pietro » 17 led 2015, 00:44

Výměna R.O.P. za Jeffa je jako výměna Mercedesa za Trabanta. A ještě poruchovýho. :down:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod carneval » 17 led 2015, 19:55

Těžko říct, jestli se jedná o sebestřednost Probsta nebo "dobrý" úmysl.... souhlasím s tím, že už to třeba nemá takový význam jako tomu bylo kdysi (se vším tím luxusem okolo a vlastně ani moc už o přežití nejde), ale nesouhlasím s tím, že by měly zmizet úplně - naopak by to chtělo vrátit se trochu zpět
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Co si myslíte o vývoji Survivora?

Příspěvekod XtttX » 17 led 2015, 21:06

carneval píše:To, jestli produkce skutečně hráčům radí, aby jí / kde hledali, to už pak považuju za vrchol manipulace.

Ťažko povedať či im produkcia radí ohľadne tohto, ale mňa nikdy neprestane udivovať ako je možné že HII nájde takmer vždy evidentný Probstov favorit. (z posledných sérií: Tyson, Tony, Garret, LJ, Spencer, Rocker, Jon /// Keith??? a aby sa nepovedalo, musí ju niekedy nájsť aj nejaká žena - Natalie)


Earl píše:RoP bol naposledy v Caramoane. Jeff sa vyjadril, že RoP je nepotrebná súčasť nových sérií pretože už nemajú atmosféru ako prvé série. RoP teda nahradili živé vstupy vo finálových epizódach.


RoP by sa do epizódy bez problémov vošli, tie žívé vstupy sú na úkor Reunionu, ktorý je vďaka nim kratší o pár minút, počas ktorých by sa mohol dať priestor napr. aj neporotcom ktorí nie sú profesionálni atléti.

Uložto hovorí:
S26FI - 1:32:10 S26RE - 33:22
S27FI - 1:30:08 S27RE - 35:54
*************************************
S28FI - 1:40:05 S28RE - 27:07
S29FI - 1:40:28 S29RE - 27:27

Živé vstupy Probst mazane zaviedol aby sa vyhol kritike ak by dotyčné publikom spovedal na Reunionoch.


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti