stupidita nových hráčů.

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

stupidita nových hráčů.

Příspěvekod Kvitovka456 » 24 črc 2016, 21:46

Co si myslíte o hlouposti těch nových hráčů? Tolik hloupých a naivních hráčů na jednu sérii si fakt nepamatuju. Ano dobře [spoiler]Erikovo předání imunity Natali, J.T.ho předání tajné imunitiy Russelovi...[/spoiler] jasně blbost ale je v tom ta strategie, to všechno byli riskatní tahy, které kdyby vyšli tak by byli naprosto geniální, ale to co předvádějí hráči teď je až k pláči, spousta blbých modelek které si myslí že jsou na dovolené. Hráči nechodí ani na krok z tábora protože hned by byli podezřelí že něco plánujou a že dělají tajnou alianci bla bla bla, všichni si hrají na velké stratégy ale přitom neví o co vůbec jde. Pár dobrých hráčů nové série vyrobili, ale kdyby měla být All-Stars jen čistě ze sérii po HvV tak ztěží by dali dohromady 1 kmen na úrovni Favorites v Caramoanu :vomit: dříve byla série plná zajímavých lidí, třeba na Pearl Islands plno různých a zajímavých osobností. Dřív se nebáli odplout na sousední ostrov (jako na Cook Islands) teď jeden odejde a je tu spkintuní. To by mne zajímalo jak ten cast jako vybíraj? Poslední ryze ne All-Stars série která byla fakt dobrá byl Tocantins. Hnus jako One World, San Juan del Sur nebo Fans v Caramoan :vomit: :vomit: :vomit: a co sakra dělal Colton v Blood vs Water to nestačilo že byl v One World? Co jako předved nebo Kat akorát že furt fňukala že chce být ve hře déle. Teď jsem vůbec ráda že tam je někdo kterému se dá fandit. A aby toho nebylo málo tak do hry daj 20 tajných imunit, 5 speciálních imunit a 2 imunity které se dají použít jen 26.6 s musí pršet. A jestli si Jeff myslí že když do každé druhé série bude dávat navrátilce kteří už ve své sérii stáli za ho..o že zvedne úroveň tak to vůbec a vymýšlení sra..k typu RI a kmeny podle toho kde pracují a kolik váží. No Jeffe blíží se volby tak uděláme kmeny přiznivci Hillary Clinton a příznivci Donalda Trumpu, ve sloučení se nakonec tak pohádaj až se všichny zmasakrují a doslova ten kdo přežije vyhraje. Docela by mne zajímala série ryze Old school (do HvV) a new scool (po HvV) myslím že old school by jim nakopali zadek :fuck: jsem zvědavá jak si povede Cirie v "All-Stars 3" tam bude plno hloupých navrátilců a myslím že se Cirie asi hned zbavý. V All-Stars 1 i v Heroes vs Villians soutěžící říkali že tady hlupáci nejsou, tady jsou mistři svého oboru, no v "All-Stars 3" to nebude platit ani náhodou, plno hráčů na které si ani nepamatuji. Pamatuji si vše z Bornea které jsem viděla před 5 lety naposledy, z FvF si pamatuji každou kmenovou radu a teď si ani nepamatuji kdo je sakra Hali nebo jak se jmenuje. Je tolik super hráčů pře HvV kteří by si zasloužili hrát znovu, ten potenciál tam je sakra velkej. A jsem zvědavá zda ještě vůbec někdy uvidíme sérii ve vnitrozemí, ale s tím už ani nepočítám. No nic, uvidíme jak to půjde ze Survivorem dál, pořád má skalní fanoušky a třeba to dotáhnem až do čtyřicítky, tím ale klesá šance na epic závěrenou All-Stars series, protože ti co byli třeba už v Austrálii budou už moc staří (Jerii, Colby) A to Colby už v HvV vypadal totálně odepsanej neumím si ho představit třeba ve 40.sérii. Jsem také zvědavá, jestli se do hry ještě někdy vrátí Amanda, Parvati, Stephenie, James. Russell Hantz, Jerri, Rupert.. sice jsou ohraní a někomu lezou na nervy, ale když vidím co produkují nové série se modlím za návrat Amandy, Jerri... to už v USA nejsou inteligentní ženy?
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: stupidita nových hráčů.

Příspěvekod couts » 23 srp 2016, 13:54

Souhlasím s tím, že myšlení a strategie hráčů šla dolů Proto věřím, že má šanci na výhru můj favorit Ozzy :)


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů