Robinsonův ostrov S02

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův ostrov S02

Příspěvekod 4ronRalston » 19 čer 2017, 20:21

Tak se nám natáčí nová řada. Co na to říkáte?

S01 jsem nedokoukal. Po sloučení opravdu pííí****** na entou... návrat do hry vyloučené osoby z Ostrova vyloučených (jestli to nazývám správně) nebo po několika dnech nadopovaného návratu ze špitálu už jsem opravdu nepřekousnul - ep s návratem ze špitálu už jsem ani neviděl, upoutávka stačila a řekl jsem si "KONEC s tímto failem". Aspoň výherce z doslechu mě potěšil. Přesto dalším řadám fandím, protože naivně doufám, že by to mohlo být časem vyladěné. Otázkou je, kolik řad k tomu bude potřeba?

Na první pohled to na zlepšení nevypadá. Moderátor Prkno, nuda, nezáživný Ondřej bez jakékoliv dávky charismatu a s trapnýma hláškama a přehnanou formálností (už jen z obyčejného "ať se vám daří" po každé soutěži jsem tekl) pokračuje i nadále - to nepadá jen na jeho hlavu samozřejmě, je mi jasné, že byl veden a některých trapných prupovídek se musel držet nějakého tragi. scénáře. Samozřejmě se může jen zlepšovat a horší už být nemůže, tak chápu, že nad ním není zlomená hůl, ale produkce by mu taky mohla dát nějakou volnost v moderování, ať nehlásá jak stroj. Teď ale jen doufat, že je to jediný nepodarek z první sešn, kterého se drží a že se vyse*ou aspoň na milion imunit/hlasů navíc, vracení (nejednou)vyřazených hráčů do hry, zbytečného natahování počtu epizod, abysme se jen dívali, jak tam obědvají kokos postopadesáté...

Jediné, co z S01 zaslouží uznání jsou soutěže a podařený casting, a to bude doufám to jediné, co si do S02 vzali.

Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů