Konec kariéry

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Konec kariéry

Příspěvekod Survivorfans » 19 kvě 2019, 21:52

Tohle téma mě napadlo při sledování TAR 31 a shlédnutí castingu pro S40 , kde mají být samý vítězové. ;)

Je to samozřejmě každýho věc, ale hodně mě překvapilo kolik vítězů se znova vrátí. Mně se líbí když někdo dosáhne vrcholu a prostě skončí, třeba Coach tohle říkal v SP a zatím to asi platí.
Chápu že je někdo fanoušek vyhraje a chce si ještě zahrát, je ale občas smutný sledovat jak si zhorší své "survivorský" jméno - názorná ukázka je JT, který se Stephanem válel a pak jen v HvV a GCH dokazoval že bez něj je marnej a akorát se ztrapňoval. Nebo Tina - v AS chápu že moc nezmohla, ale v BvW strategicky děs
bída a akorát dokázala, že v novějším Survu by neměla žádnou šanci.

Trochu mě ale překvapí návrat někoho kdo vyhrál na druhý, třetí nebo dokonce čtvrtý pokus. Nevím co si chtějí dál dokazovat Boston Rob nebo třeba Parvati - uvidím je rád, ale určitě už nepředvedou tak skvělou hru jako v jejich nejlepších sériích. U takovýhb Roba by se mi více líbilo kdyby se pokusil "dokončit práci" i v TAR, zvlášť když právě běží série kde to je i pro původní účastníky Surva.
Dál třeba Tony nebo Kim - taky měli skvělý hry, ale mám pochyby co můžou v S40 dokázat. Podle mě si většina akorát pokazí skvělý jméno, spojené s jejich tahama a hrou celkově.

Dál tu máme navrátilce co nevyhráli.
Russell Hantz je taky případ sám pro sebe, tak moc chtěl dokázat, že je nejlepší až to přehnal a bylo ho moc. V takovým RI a AU Survu dopadl hodně blbě a akorát se ztrapnil tím, že znova hrál tu samou hru a na nic jinýho se za tolik účastní nezmohl.
Ozzyho účast sem chápal do SP, ale v GCH mu muselo být jasný že už nemá šanci. Úplně zbytečnej návrat, kde bylo jasný jak to dopadne a akorát dokázal jak je blbej tím, že ho opět „nečekaně" podrazili.
Pak tu máme další "hrdinské" typy - Colby, Ruperta James který zaváleli v soutěžích, dělají se z nich hrdinové a pak to už nezaopakujou. Za vše mluví poslední místo Ruperta v BvW (+ účast v TAR), neustále hraní si na hrdinu i přesto že s tím nikdy neuspěl, Colbyho výkony v soutěžích v HvV nebo jak hnusně se nám projevoval James, hlavně vůči Steph a kromě toho opět jen dokázal, že soutěže je jediný co mu jde.

The Amazing Race
I díky sledování týhle série jsem na tohle téma přišel. Poslední tam skončili veteráni Art a JJ, neviděl sem sice jejich první 2 účasti, ale něco předvíst museli. Je teda docela škoda, že před S31 neuznali jak na to nemají a takhle se tam akorát ztrapnili.
To samý Rupert a jeho žena - v Survivoru občas něco v soutěžích předvedl, ale měl už dávno uznat, že v tomhle věku na takovou soutěž nemá(strategicky na to nikdy ani neměl mozek). Už v BvW skončil poslední i přesto, že tam byl RI se soutěžema.

Nevím jakej na to mají názor ostatní, ale mě se prostě líbí jako třeba u sportovců, když prostě umí skončit včas a vzpomíná se na ty jejich úspěchy. Né poté ty jejich trapasy.
Samozřejmě něco jinýho je účast v "jednorázovce" jako je třeba Faktor strach a beru, že určitě za to mají slušný peníze. Jen z pohledu diváka nerad sleduju pády některých soutěžících.

Piště vy svůj názor a klidně z různých reality show. ;)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Konec kariéry

Příspěvekod Kill Kenny » 31 led 2020, 19:00

Já si myslím, že dokud kachna "sere zlatá vejce", tak to jen tak neukončí. Sice Survivor nemá takovou sledovanost (myslím, že nejvíce měla Austrálie skoro 50%), ale i tak na tom musí být hodně velký vývar, jinak by to už dávno stopli. Uvidíme, co se stane po 40.serii.

Možná nejlépe by se to dalo připodobnit k Simpsonovým, přeci jen si člověk raději pustí 2-12 serii, protože ví, že od cca 21 to sleduje jen z nostalgie.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Konec kariéry

Příspěvekod Survivorfans » 18 zář 2021, 23:06

Když se tak koukám na to jak kdo dopadl ve Winners at War, tak jsem to tehdy odhadnul :) . Dost vítězů co museli mít na výhru více pokusů, tak zklamala a akorát se ztrapnili. Některý jejich vypadnutí byli navíc bohužel k smíchu - Rob a jeho diktatura, Parvati která nepředvedla nic a jakmile byla bez páníčka tak letěla. Tyson a jeho marná snaha o strategii. Amber se taky na nic nezmohla, tam to ale bylo kvůli Robovi.

Chápu že tyhle hráči s více účastma to měli těžší, protože čím víc hráli, tak měli většinou víc fanoušků nebo museli zaujmout. Navíc jsou celý roky braný za ikony legendy, který chce spousta hráčů napodobit.

Old school vítězové taky v týhle sérii a celkově ve více sériích dost zklamali a bohužel dokázali, že ty návraty po letech se moc nedaří. Za vše mluví proč vypadla taková Danni, která propadla paranoie, Yul a jeho obchodování nebo Sandra která letí díky svojí HII.
U Ethana jsem taky očekával jak využije toho že nikdy nepodrážel a tedy nepoletí tak brzo, kvůli spojenectví s legendami a zloduchy. :down:

Co se týče vítězů z novějších hráčů, tak Wendell mě zklamal chováním, Michelle potvrdila jak je věčně mimo a marná. Adam taky akorát zmatkoval a ztrapnil se.
Naopak mě mile překvapilo jak se návrat podařil Sophie, Kim nebo Benovi. Takový návraty jedině potěší. :idea: :)


Platí jak jsem tehdy psal - je to samozřejmě každého hráče věc a peníze určitě taky hráli roli, ale spousta vítězů si další účastí show hodně pokazilo jméno a už jsou hned braný jinak. Proto je za mě lepší, když někdo skončí a už se nevrátí než tyhle návraty, který jsou někdy až trapný.


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti