Jen taková hodně předčasná úvaha

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 17
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: HvV, Pearl Islands, Cook Islands
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon

Jen taková hodně předčasná úvaha

Příspěvekod Merengues9 » 07 čer 2019, 17:27

Obsahuje Spoilery ze všech řad!!!

Napadlo mě, že když v S40 kde budou jen vítězové tak podle čeho budete usuzovat kdo je nejlepší hráč vůbec? Samozřejmě za předpokladu, že to nevyhraje Sandra. Další věc je ta, že pokud vyhraje někdo z hráčů kteří budou hrát teprve podruhé tak aspoň v mých očích nebudou dosahovat Sandry jelikož je úplně něco jiného vyhrát řadu jako HvV nebo All Winners.

Sandra vyhrála Perlové ostrovy a HvV, 2 naprosto úžasné řady se skvělými protivníky a v Game Changers dojela na debilní twist (ale opět předvedla, že je to skvělá hráčka). Jistě Boston Rob by mohl vyprávět jaký to je dojet na promíchání, ale Game Changers bylo tolik dementních twistů, že tam nějaká strategie prakticky nehrála roli.
Myslím si, že jediný kdo může ohrozit Sandru je Boston Rob a Parvati. Oba mají už milion, ve finále byli 2x, fyzicky skvělí, spoustu dnů nahraných. Já to vidím tak, že jestli vyhraje Parvati tak je to jasný, Queen of Survivor bude ona. Jestliže to vyhraje Boston Rob tak to pořád bude tak na vážkách, ale osobně se budu přiklánět k Robovi, protože je to hráč který má všechno co k Survivoru patří.

Survivorfans
Příspěvky: 107
Registrován: 18 úno 2018, 16:37

Jen taková hodně předčasná úvaha

Příspěvekod Survivorfans » 11 čer 2019, 22:29

Zajímavý téma tohle a je určitě těžký vyhrát mezi nevítězema když už si jednou vyhrál.
Zas na druhou stranu ten kdo tentokrát vyhraje podruhý(samozřejmě pokud né Sandra potřetí), tak zas vyhraje sérii mezi těma nejlepšíma - všichni vítězové k nim sice nepatří, ale měli by být a ten kdo vyhraje bude muset vyřadit všechny ty velikány - Boston Rob, Tony, Sandra, Parvati, Kim a další.

Co se týče Sandry tak já jí třeba neuznávám a nemusim - v PI totálně marná hráčka, která po většinu hry netušila a do finále se dostala jen kvůli její neschopnosti a blbosti Lill - škoda že ta tehdy nezvala do hry Fairplaye a na nějakou Sandru by si dneska nikdo nevzpomněl nebo by byla na úrovni takový Kim J, Jan z Thajska nebo Scout.
V HvV taky na začátku vůbec nehrála a něco málo předvedla po sloučku. Vyhrála jen proto, že porota tolik nesnášela Russella a Parvati, která s ním byla hodně spojená. Kdyby se Russ rozhodl pro Jerri, tak by vyhrála ona. U Sandry mluví za vše že Russella chtěla vyřadit a za celou dobu se jí to nepodařilo. :fuck:
V GCH už jí bylo jasný, že vyhrát nemůže a proto se chovala tak jak se chovala a dovolila si něco víc. Kvality ukázala, ale z důvodu že musela - protože dvakrát vyhrála a tentokrát nebyla v kmeni, který by ty výhry a "lehký" většiny získal za ní.

Když to vezmu za mě, tak záleží jakým způsobem ten vítěz vyhraje. To že někdo vyhraje totiž automaticky bohužel neznamená herní kvalitu.
Upřímně doufám, že ten nový dvojnásobný vítěz(ka) bude stát za to a bude tak trochu novej king/queen s tím že by měl 2 účasti a 2 kvalitní výhry 8). Sice očekávám alianci slabších vítězů, který budou odpalovat velikány, ale rád se budu mýlit. :)


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host