Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
ocenebra
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2014, 23:23

Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Příspěvekod ocenebra » 09 kvě 2020, 21:34

Prosím o pomoc s titulky. Stará tv samsung v pohodě přehrávala video s externími titulky, to mi na nové tv (Panasonic) vůbec nejde. Stáhla jsem si program MKV Toolmix, titulky si do videa nahraju, ale jde to jen v PC, v tv opět ne. Jediné, co mi šlo, byl soubor s vloženými titulky, co jsem našla na uložtu. Ale 5. díl tam není, navíc to chci zvládnout sama. Je možné, že dělám něco blbě v MKVToolmixu, protože vložení mi trvá jen 1 sekundu, ale v pc to jde. Prosím o radu!

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Příspěvekod Survivorfans » 10 kvě 2020, 21:47

Já to mám v nastavení tv a jdou celkem dobře, jen jsou docela malý a slabý(nejdou dát tučný jako na pc) a občas mi neznámo proč u některých dílů vynechávají - u rozhovoru třeba je vidět jak mluví první člověk, odpověď druhýho ne a pak zas případná reakce prvního.
U většiny mi to ale jde a tyhle vady jsou vyjímka. Jen co jsem si všiml, tak pokud jsou titulky vložený už v obraze u dílu, tak mi to nejde vůbec přehrát. Nebo u prvních dílů AU Surva CVC I se mi s nima sekal slušně obraz, postupně se seklo úplně. Díly sem stahoval z místní dowloand sekce.

V pohodě jsem ale ten problém vyřešil HDMI kabelem, který seženeš v pohodě za stovku a něco i s poštovným. ;)
Písmo si tam dávám tučný a velký, prostě jak mi to vyhovuje. :idea:

ocenebra
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2014, 23:23

Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Příspěvekod ocenebra » 12 kvě 2020, 00:39

Děkuji za snahu, ale pc a tv mám každé v jiném patře, tak kabel nepomůže. Propojila jsem pc a tv aspoň přes wifi, přehraje mi to video ze složky v počítači, ale problém nezmizel. V pc titulky jsou, v tv ne. Hlavně nechápu ty vložené titulky. :-?

Marty
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2019, 11:33
Nejoblíbenější série: S37

Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Příspěvekod Marty » 12 kvě 2020, 01:44

V televízore v nastaveniach obrazovky si nastav obraz len ako monitor t.j. skenovanie obrazu, na video v pc skús používať aplikáciu VLC. Veľa zdaru.

ocenebra
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2014, 23:23

Nová tv nepřehrává titulky, ani vložené

Příspěvekod ocenebra » 17 kvě 2020, 11:33

Marty píše:Source of the post V televízore v nastaveniach obrazovky si nastav obraz len ako monitor t.j. skenovanie obrazu, na video v pc skús používať aplikáciu VLC. Veľa zdaru.

Díky moc za radu. Miracast sice tv i počítač podporují, ale problémem bude moje moje grafická karta, tak mi to nejde. Po 39 sériích taková zrada od nové tv... :cry: na starém samsungu externí titulky šly. A vložené titulky do MKV (MKVToolmix) taky v tv nefungují.
Jediné, co jde, jsou videa avi s vloženými titulky, která jsou chvíli na uložtu, ale to nic neřeší, chci na to přijít i kvůli jiným sériím.
Díky za snahu ;)


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů