Survivor alias Robinsonův ostrov III

Nevíte kam to napsat? Hoďte to sem.
berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 11 říj 2021, 20:49

Milí přátelé,

koukám na aktuality a co na mě nevyskočilo! Vypadáto, že Nova konečně rozjiždí castingy na třetí řadu českého Survivora!

https://www.mediaguru.cz/clanky/2021/10 ... a-casting/

https://talent.nova.cz/survivor-show

Nova možná konečně pochopila, že dávat tomu název jako Robinsonův ostrov apod. nemá smysl a jennoduše se to bude jmenovat Survivor CZ/SK.
Co si o tom myslíte? Každopádně ledy se hnuly a na jaře příštího roku možná začne tuto sérií vysíílat.

Edit: "Licenční formát bude tentokrát uveden pod názvem Survivor Česko Slovensko"

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 06 lis 2021, 18:40

Slo by, zjistit, nekdo kdo ma kontakty, zda to bude format australskyho Survivora? Preci jen, kdyz rikaji, ze to ma byt drsnejsi... tak bych cekal prave tezsi a delsi AU verzi.

Kez by to tak skutecne bylo a nevymysleli zadny svoje "skvely" novinky, ani zadnej ostrov vykoupeni ci podobny blbosti.

Problem vsak bude taky, kdo bude moderatorem? Ondra Novotny, kterej byl podle me velmi dobrej moderator RO a navic dle rozhovoru, co jsem slysel, byl do hry behem pobytu na ostrove sam hodne zapalenej, tak ma ted hodne prace kolem Oktagonu, takze on asi moderovat nebude.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Pattrick » 09 lis 2021, 16:44

Já se obávám, že to bude na motiv Turecké verze, Rumunské, Řecké...

https://www.youtube.com/watch?v=KCIXLjJ ... vorRomania

Vzhledem k tomu, že Rumunská telka spadá pod CME (nova, markíza) a Rumuni ohlásili na příští rok další verzi, tak to bude tahle.. a teda tam je to hodně divné, soutěží tam v nějakých výzvách po dvou.

A dle wikipedie, tyhle verze mají 150 dní???

https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Rom%C3%A2nia

https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Turkey

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Ultagio » 11 pro 2021, 11:11

Rumuni natáčali aj súbežne s CZ "Robinsonovým ostrovom" a SVK "Ostrovom" na Filipínach podľa "švédskeho formátu", ja dúfam, že s názvom "Survivor CZ/SK" prichádza skôr mutácia formátu AUS/USA

edit: "Nova" a "Markíza" tentokrát formát kúpili od "Banijay Rights" a podľa vizuálu castingového proma, kde v názve "survIvor", kde "I" je vyobrazená ako fuckľa by to mohlo naozaj smerovať k AUS verzii :dance:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 15 pro 2021, 00:34

Ta turecka verze je pekna ptakovina...

- 180 dnu
- hlasuji divaci
- hraci se nevyrazuji
- vyhrava ten, co ziska nejvic bodu :dance:

Podle loga to spis smeruje k AUS verzi, ted se na to divam.

Ma se zacit vysilat uz v polovine ledna 2022! Ale pry to nemaji dotoceny, takze budou tocit behem vysilani, coz zase evokuje trochu format, jakym tocili Love Island, a ve kterym zasahovali divaci do deni, coz by vsak bohuzel navracelo uvahy o turecke verzi...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Survivorfans » 16 pro 2021, 22:33

cihi píše:Source of the post
Podle loga to spis smeruje k AUS verzi, ted se na to divam.

Ma se zacit vysilat uz v polovine ledna 2022! Ale pry to nemaji dotoceny, takze budou tocit behem vysilani, coz zase evokuje trochu format, jakym tocili Love Island, a ve kterym zasahovali divaci do deni, coz by vsak bohuzel navracelo uvahy o turecke verzi...


Vážně si myslíš, že by natáčeli přes vánoce a nový rok? To doufám nemyslíš vážně. :) :mrgreen:

Co se týče tý turecký verze, tak to musí být hrozná blbost a už jen kvůli nákladům to podle mě nehrozí. Navíc mám pochyby kdo by do toho šel - ať už ze strany soutěžících, tak od produkce. Už takhle musí být hrozný když ty lidi jsou na druhým konci světa okolo 2 měsíců při klasický sérii.

To logo podle mě taky nemá žádnej význam, možná tak to může napovědět kdo na tom bude pracovat.
Podle mě je ale jasný, že když to budou mít slováci tak to bude děs, protože tam se kromě soutěží nepovedlo vůbec nic. Když to vezmou lidi co dělali RO, tak bych tam určitou naději viděl - tam kdyby nevymýšleli nesmysly a přiblbý ostrovy a nedělali z toho telenovelu, tak to za mě bylo celkem koukatelný a určitý fáze mě i bavili.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 18 pro 2021, 00:19

Survivorfans píše:Vážně si myslíš, že by natáčeli přes vánoce a nový rok? To doufám nemyslíš vážně. :) :mrgreen:

Co se týče tý turecký verze, tak to musí být hrozná blbost a už jen kvůli nákladům to podle mě nehrozí. Navíc mám pochyby kdo by do toho šel - ať už ze strany soutěžících, tak od produkce. Už takhle musí být hrozný když ty lidi jsou na druhým konci světa okolo 2 měsíců při klasický sérii.

To logo podle mě taky nemá žádnej význam, možná tak to může napovědět kdo na tom bude pracovat.
Podle mě je ale jasný, že když to budou mít slováci tak to bude děs, protože tam se kromě soutěží nepovedlo vůbec nic. Když to vezmou lidi co dělali RO, tak bych tam určitou naději viděl - tam kdyby nevymýšleli nesmysly a přiblbý ostrovy a nedělali z toho telenovelu, tak to za mě bylo celkem koukatelný a určitý fáze mě i bavili.


Tak uz je to oficialni, Survivor CZ/SK bude od 12. ledna na Voyo: https://voyo.nova.cz/porady/5986-survivor

A jelikoz byly castingy od rijna, tak opravdu nevim, jak to udelali...

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 18 pro 2021, 22:35

cihi píše:Source of the post Tak uz je to oficialni, Survivor CZ/SK bude od 12. ledna na Voyo: https://voyo.nova.cz/porady/5986-survivor

A jelikoz byly castingy od rijna, tak opravdu nevim, jak to udelali...



Jak dokázali během dvou měsíců zvládnout castingy, natáčení + postprodukci?! U popisu Survivora na Voyu je momentálně uvedená délka dílů 120 minut. Zatím mně to vyvolává víc otázek než odpovědí …

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Megis » 19 pro 2021, 11:09

Tak na stránkách je pořád ještě spuštěný casting. Tohle na mě působí, jako by to byla předem připravená pakárna s najatými herci a casting spustili jenom tak na oko. Bohužel je to Nova, takže možné to je :-?

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 19 pro 2021, 12:34

Megis píše:Tak na stránkách je pořád ještě spuštěný casting. Tohle na mě působí, jako by to byla předem připravená pakárna s najatými herci a casting spustili jenom tak na oko. Bohužel je to Nova, takže možné to je :-?


Napadá mě ještě jedna teorie .... Pamatujete ještě na casting RO III? Je možné, že ten casting a následně natáčení probíhalo mnohem dřív a lidi vybraly z přihlášek na RO III a tenhle casting je jen na oko. To by pak dávalo smysl, že start je 12.1.2022. Jako svým způsobem je to šílená teorie, ale nic lepšího mě nenapadá :D . Bohužel celé to zavání velkým průserem ...

Jo v tom traileru je hudba z ukázek na RO :D .

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 19 pro 2021, 13:54


cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 20 pro 2021, 05:51



V clanku se pise: "Vo svete televízie pripravujú aj verzie, ktorých veľká časť prebieha naživo, týka sa to najmä súťažných disciplín či vyraďovania. Samotné nakrúcanie aj vysielanie tak prebieha v rovnakom čase."

Cim dal vic to zacina evokovat tureckej format. To bude sranec :vomit:

Nedokazu si proste predstavit, ze zacnou tocit napr. 1. ledna klasickej survivor a o par dni pozdeji to pusti do vysilani. Podle me se jim libil Love Island, kterej byl relativne uspesnej, kterej byl takto tocenej, ze v TV byl dil videt cca 2 dny po natoceni a divaci zaroven ovlivnovali deni ve vile. A tak zvolili tureckou verzi Survivoru...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Pattrick » 20 pro 2021, 16:37

Já jsem procházel castingem, měl jsem jít do třetího kola castingu na fyzické testy, bohužel jsem chytl covid, takže :cry: .

Jinak vzhledem k tomu, že se pohybuji v mediálním prostředí, tak mám mediakit, kterým lákají sponzory.

Začátek natáčení leden a poběží to opravdu od ledna do března, celkem 68 dní, 20 soutěžích + 2 VIP.

Budou 2 moderátoři, vypadá to opravdu na verzi, že budou hlasovat i diváci, takže Turecká, Řecká verze. Vzhledem k tomu, že Turci byli i v castingové porotě..

Ale v tom mediakitu se píše, že soutěžící se navzájem vyřazují a o vítězi rozhodnout oni sami, ale těžko říct.

Jinak casting byl hodně zrychlený, říkal i člověk, který procházel castingem do RO 2, že tohle vzali rychle, protože je tlačil čas.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cypher.eu » 21 pro 2021, 17:52

Zajímavé info a jak už tu psali skoro všichni, ten formát vypadá naprosto tragicky, přece US Surv měl svého času celkem velkou oblibu na Coolu, ne? Tak proč furt vymýšlí nějaké chujoviny a nevsadí na osvědčený formát, nebo to má průměrný český divák podobné televizní choutky jako divák turecký? :D To doufám, že ne, v Turecku jsem se díval na ty jejich kanály a nestačil jsem zírat co to je za dno, to bez prdele zlatá Ulice s Ordinací :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 21 pro 2021, 22:19

Pattrick píše:Já jsem procházel castingem, měl jsem jít do třetího kola castingu na fyzické testy, bohužel jsem chytl covid, takže :cry: .

Jinak vzhledem k tomu, že se pohybuji v mediálním prostředí, tak mám mediakit, kterým lákají sponzory.

Začátek natáčení leden a poběží to opravdu od ledna do března, celkem 68 dní, 20 soutěžích + 2 VIP.

Budou 2 moderátoři, vypadá to opravdu na verzi, že budou hlasovat i diváci, takže Turecká, Řecká verze. Vzhledem k tomu, že Turci byli i v castingové porotě..

Ale v tom mediakitu se píše, že soutěžící se navzájem vyřazují a o vítězi rozhodnout oni sami, ale těžko říct.

Jinak casting byl hodně zrychlený, říkal i člověk, který procházel castingem do RO 2, že tohle vzali rychle, protože je tlačil čas.


Kdyz o tom premyslim, nemusi to byt uplne spatny - jsem zvedavej na ty VIP - ale Survivor to proste nebude, i kdyz se tak bude ta soutez jmenovat.

Taky nechapu, jak i predrecnik zminuje, proc nevezmou uspesnou USA verzi nebo lepe australskou a neudelaji to presne podle toho. Proc porad vymysleji nejake srance? No, uprimne, nechapu to vubec.

Australani jsou presne vzorem, jak to delat, protoze vymackali z puvodniho Survivora to nejlepsi. Dokazou pracovat i s VIP osobama, coz si dokazu zrovna tak krasne predstavit i u nas - napr. Sebrle, Vemola, Kucharova ci podobna misska, Jagr, Hasek, Samkova, Ledecka, Sablikova, Petr Cech, Baros, Koller, Svancara, Berdych, Strycova, Hlavackova, Grznar, Tkadlcik.

Bylo by to sakra zajimavy podle australskych pravidel s timto VIP castem. Verim, ze by to pritahlo i spoustu obycejnych divaku.

Ale tady v Cesku se proste dela ta zakladni chyba, ze se ten format porad meni, protoze je potreba jen vydelat a schrabnout penize - dal se nehledi, a nevytvari se misto toho spolecne se ziskem i kult te souteze podobne jako ve svete, protoze Survivor v Americe a Australii tezi sakra z toho, ze je kultovni zalezitosti.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Pattrick » 21 pro 2021, 22:49

Me teda prekvapi, protoze v porote sedel Marek Orlik, evidentne zase dela v produkci, ze by jim kyvnul na tuhle patlaninu, kde hlasujou divaci.

Ja sam osobne rikal, ze prave chci hrat klasickeho survivora, ala AUS verze a Markovi se to libilo a i tak jsem prochazel castingem dal, ale je asi fakt, ze je tlacil cas, tak chteli co nejvic lidi.

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 25 pro 2021, 12:58

Tak start na Nově je už od 11.1.2022 :mrgreen:.

https://www.youtube.com/watch?v=m_Px7VYr-to

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Pattrick » 27 pro 2021, 16:17

Smrdí to Amatérismem, žádné pořádné promování. Mění datum premiéry.. Achjo..

Jinak první vlaštovka je řecká verze, která odstartovala nyní.. https://www.instagram.com/survivorgreece/?hl=cs klasika, formát těch divných duelů

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 28 pro 2021, 14:11

Ale ucast celebrit vypada slibne...

https://www.super.cz/799708-pazderkova- ... liony.html

A navic se vraci moderator Ondrej Novotny, coz me prijemne prekvapilo, protoze v RO zvladl svou roli vice nez dustojne a poslouchal jsem s nim behem let nekolik rozhovoru na toto tema a byl pry do hry hodne zazranej. Vubec jsem necekal, ze by si chtel moderovani strihnout znovu, protoze o penize nouzi nema, kdyz spoluvlastni MMA Oktagon a tam uvadi eventy i jako moderator.

Ale je pravda, ze ted maji tusim 30.12. galavecer a dalsi se jim posunul skrz covid az snad na konec unora. Tak ten start mozna Nova uspechala prave kvuli Ondrovi Novotnymu, kterej ted bude mit cas.

No jsem zvedavej, i kdyz od toho moc neocekvam. Muze to byt i dobry... ale, pokud to nebude klasicka verze, coz vysoce pravdepodobne nebude, tak jim neodpustim, ze zproneverili nazev "Survivor", protoze si mohli vymyslet v pohode neco jinyho.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 28 pro 2021, 14:21

Pattrick píše:Source of the post Smrdí to Amatérismem, žádné pořádné promování. Mění datum premiéry.. Achjo..

Jinak první vlaštovka je řecká verze, která odstartovala nyní.. https://www.instagram.com/survivorgreece/?hl=cs klasika, formát těch divných duelů


Pokud to bude takto, tak budou souperit ve vyzvach hraci 1 vs. 1 (nekdy 2 vs. 2 i 3 vs. 3) a kazdy, co vyhraje ziska bod pro svuj kmen (nebo tym?) a hraje se do 10 bodu (jako u volejbalu - vyhra o dva). No to teda nevim, jestli me bude bavit divat se treba celej dil na tu stejnou challenge, nez nahraji 10 bodu :-?

Dalsi vyraznou zmenou je hlasovani divaku, coz jsme tu uz ve vlaknu probirali. Kmen, co prohraje imunitu, musi vybrat (asi hlasovanim?) dva az tri hrace, kteri se zucastni hlasovani o eliminaci. O vypadnuvsim tak rozhodnou divaci :heat: A prave tato zmena vyzaduje vysilani ze zpozdenim maximalne o 2 dny (coz evokuje moje drivejsi uvahy, ze jedou podobnej format jako u Love Island). Timto je tedy potvrzeno, ze se bude jednat o reckou ci velmi podobnou verzi.

Hlasovani divaku pote rozhoduje i v tzv. semifinale a finale. Porota zde nehlasuje.

Recka verze trva od 140 do 200 dnu s tim, ze postupne pridavaji nove hrace (zase stejny format jako Love Island).

No potes koste teda... Jako ono to nemusi byt spatny, ale proc to proboha nazyvaji Survivor! :cry: Stacilo udelat nazev Hra o preziti a nemel bych proti tomu vubec nic. S tema celebritama to muze byt zajimavy, ale Survivor to neni ani nahodou...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Pattrick » 28 pro 2021, 14:55

Já pořád doufám v to, když Marek Orlík je kreativní producent, že si vydupal alespoň Mexický formát, který funguje na základě klasických soutěží, který dělá také Acun Medya Global, jenž stojí za Rumunskou, Řeckou, Tureckou atd. verzí. Jinak Rumunská verze začíná 16 ledna a též tam jsou celebrity..

Takže snad tu bude ala Mexico, protože dívat se na to, jak běhají xkrát přes opičí dráhu a sbírají nějaké body :evil:

Ale Ondra Novotný řekl v rozhovoru na Nově, že to má být na 2 měsíce a půl, tak snad to opravdu tak bude, i dle toho mediakitu byla možnost být partner jen do března.. a že právě s Markem Orlíkem jsou prostě fanoušci a mají rádi klasické verze!!

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 28 pro 2021, 16:33

Pattrick píše:Já pořád doufám v to, když Marek Orlík je kreativní producent, že si vydupal alespoň Mexický formát, který funguje na základě klasických soutěží, který dělá také Acun Medya Global, jenž stojí za Rumunskou, Řeckou, Tureckou atd. verzí. Jinak Rumunská verze začíná 16 ledna a též tam jsou celebrity..

Takže snad tu bude ala Mexico, protože dívat se na to, jak běhají xkrát přes opičí dráhu a sbírají nějaké body :evil:

Ale Ondra Novotný řekl v rozhovoru na Nově, že to má být na 2 měsíce a půl, tak snad to opravdu tak bude, i dle toho mediakitu byla možnost být partner jen do března.. a že právě s Markem Orlíkem jsou prostě fanoušci a mají rádi klasické verze!!


Muzes napsat prosimte pravidla te mexicke verze nebo alespon cim se lisi od US a AU?

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod berka496 » 28 pro 2021, 19:40


Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod Megis » 28 pro 2021, 20:36

Nechápu ten koncept, kdy postaví obyčejné lidi proti "celebritám" (údajně) a nechají hlasovat diváky. Už z tohoto poměru je to hodně velké nefér vůči normálním lidem. Zachránit to může jenom fakt, že ty "celebrity" jsou jako celebrity jenom nazvané, ale s popularitou nemají víceméně nic společného, za mě není celebrita někdo, koho si musím googlit :D

Ale smrdí to zatím obrovským průserem. O to víc to aspoň pak může ve výsledku překvapit. Ale veškeré unikající informace o nějakém pozitivním překvapení vůbec nic neříkají :(

PS.: Ta upoutávka nebo co to má být je hrozná, ale vážně hrozná :vomit:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor alias Robinsonův ostrov III

Příspěvekod cihi » 28 pro 2021, 21:07



Ta ukazka je naprosto priserna. Reality-show ma byt show, ale rozhodne ne divadlo, protoze pak se z toho vytraci ta ona dulezita realicnost.

Paneboze, jakej amater ten projekt vede? Troufnu si rict, ze kdyby to dostal do ruky kdokoliv z tohoto fora, tak je ta cela show minimalne 10x lepsi.


Zpět na „Volná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host