B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Příspěvekod hozu » 02 čer 2014, 18:29

Vítězové 9. série amerického TAR. Za mě celkem sympatická skupina hráčů, kteří vcelku bavili během celé série, což se zase až tak často nestává. Je sice pravda, že narazili na dvě neeliminační kola, ale tak dokázali nakonec zabojovat kdy měli.
Přílohy
1.jpg
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Příspěvekod brninho » 03 čer 2014, 22:47

TTOW!! :D
U mě určitě jeden z nejzábavnějších párů, ale prostě nevyhráli to jenom vlastními silami, vůbec je nechci porovnávat s Country trapkama (na to opravdu předváděli daleko lepší výkony), ale dvě neeliminační kola na jeden pár je moc...Eric a Jeremy si to čistě na základě výkonů v celym závodě zasloužili víc (a aspoň by Eric třeba nebyl v 11)..Ale každopádně pokud se někdy bude konat TAR s vícero vítězi, sem s BJem a Tylerem! :idea:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Příspěvekod XtttX » 20 pro 2014, 20:06

Pre mňa zlí víťazi z nie príliš dobrej série.

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Příspěvekod Moly » 08 bře 2015, 00:21

B.J. a Tyler patří mezi ty páry, které si i po letech, které mě dělí od shlédnutí jejich série, pamatuju. Bavili mě a nebránila bych se ani jejich druhé účasti např. v All Winners sérii, mám ráda dvojice, které si cestování i soutěžení opravdu užívají a dovedou být výrazní i bez konfliktního vymezování se proti jinému týmu. Je jasné, že měli z pekla štěstí, bez toho to ale v TAR nejde - a ne že ne. Stačí jeden špatný taxikář, chvilková nepozornost, jedno neodhadnutí situace a jste v háji.

Ericova účast v All Stars je docela jiný a méně zábavný příběh. :cry:
[spoiler]Jak mě doteď mrzí, že se ChaChaCha nedostali do finále a že Dustin s Candice nevyhrály...[/spoiler]

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: B.J. Averell & Tyler MacNiven (TAR)

Příspěvekod Moly » 08 dub 2015, 19:20



Zpět na „The Amazing Race (U.S., CAN, AU, Asia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů