Stránka 1 z 1

Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 11:38
od Rendy
Obrázek

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 13:57
od milan
Vladko je pán, len ma prekvapilo kde a na čom stihol rozflákať 11 miliónov, čo vyhral v S01.
Akože jasné dane niečo zobrali, ale i tak... že potom sa živil na poli v Španielsku, dokonca aj žije vo Valencii a po show sa plánuje úplne presťahovať do Madridu. Má priateľa o 23 rokov (myslím) staršieho práve zo Španielska.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 15:33
od miky253
Král českých reality show a jednoznačně nejinteligentnější člověk, který je zatím ve vile. V debatě s Luckou ukázal, že na rozdíl od většiny soutěžících chápe princip této hry. Soutěžící vyřazují diváci, takže je naprostý nesmysl se přetvařovat a vymýšlet nějakou taktiku.
Bavím se už od jeho příchodu, kdy zjistil, že mu do kufru vytekly šampony :grin:
Pořád nevím, jestli je opravdu regulérní soutěžící, nebo je do vily jen nastrčený, aby pomohl novým soutěžícím s adaptací. Doufám každopádně, že je to skutečný soutěžící, protože by si zasloužil vyhrát podruhé.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 23:15
od brninho
sdílet s tímhle chlápkem vilu 24/7 musí být hrůza, ale z pohledu diváka strašně zábavnej element, záruka vůbec nějákýho děje a horkej kandidát na vítězství

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 23:19
od milan
Prečo hrozné?
Mne príde Vladko dosť vyzretý oproti S1, vie variť (asi ako jediný z Vily), je dosť sčítaný, skôr mi tam vadia takí čuráci ako tí dvaja šampóni tam s ním.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 26 srp 2013, 23:32
od brninho
Tak tady to hodnotím čistě z mýho pohledu, kdybych s ním měl bydlet já, prostě nemám tyhle vznětlivý a sekýrující povahy rád, ať už jsou ti lidi sečtělí jakkoliv, i za zatím krátký pobyt ve vile předvedl leccos ze svýho arzenálu z první série a bude přituhovat... :mrgreen: ale z pohledu diváka mě Vladko hrozně baví a ať klidně znovu vyhraje, zatím mezi těma lidma nemá konkurenci...

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 27 srp 2013, 11:17
od milan
KiNG VLADKO I.
Najcharizmatickejší víťaz reality show v strednej Európe, mňa dostávalo v S1 jak došiel na Slovensko a ten Španiel od nás čo tam bol do neho v kuse hustil, a Vladko totálne výbuchy.
A ten smiech, nakoniec si pamätám jak vyhral (nie som si istý) išiel na kolená a klaňal sa, ono vtedy mal nejakých 600 000 hlasov, to bolo dosť na tú dobu.
A jak mu dali kreslo a on totálne v tom emočnom orgazme, s tam začal hompať, proste pánko :idea:
ale 11 miliónov rozflákať, to je epic.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 27 srp 2013, 11:27
od miky253
Trochu paradox, že nakonec se odstehoval do Španělska :D

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 30 srp 2013, 23:19
od Rendy
Tak co myslíte, vydrží to do konce nebo přeskočí střechu a uteče? :D

asd.jpg


Obrázek

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 30 srp 2013, 23:25
od miky253
Doufám, že stačí, když vydrží do pátku, kdy Thomas půjde domů a Vladko mu ukáže :fuck:

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 31 srp 2013, 18:32
od milan
Dúfam, že Thomasa zničí, neviem teraz či vo VV1 to bol Vladko čo vyprevadil z domu P.Z. ale dúfam, že aj tohto zničí.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 03 zář 2013, 08:02
od Zeck


Vladko je zkurvená hysterka. Dělá to ale chytře, jelikož se pokaždé proti někomu vymezí, vyčte mu neexistující vlastnosti a pak ho jimi deptá tak dlouho, až se mu nakonec vše zdánlivě "potvrdí". Nechutná osobnost, která má abnormálně vysoké požadavky na všechny okolo a přitom se arogantně obklopuje aurou "dobra" a "vidění do ostatních lidí". Svojí osobnostní vybíravostí pak lidi, kteří si dovolí nebýt jeho prototypem geniálního člověka, nechutně ponižuje a když se dotyčný dovolí ozvat, začne hysterický výlev zakončený brekem, kdy z celé roztržky, kterou vyvolal pouze on, vychází jako chudáček, kterého by měli všichni litovat. Vladkova samotná účast je pak jen dokladem toho, že Češi neumí dělat reality-show, protože byl automatický vítěz už v době, kdy se mu ozvali, zda má zájem. S tak mohutnou diváckou podporou může sebevětšího Ježíše označit za zmrda a všichni mu to pochopitelně spolknou, protože Vlado je dobro, to, co nemá rád, je automaticky zlo. Primitivní dramaturgickou volbu pak umocňují čeští konzumní diváci, kteří pochopitelně nezapnou mozek, ale budou z nostalgie volit jeho. Od toho jsou ale všude ve světě All-Stars řady, aby do hry šlo více favoritu s automatickou fandovskou základnou, ne aby tam nejoblíbenější hráč v historii reality-show v ČR, drtil úplné nováčky, kteří nemají ani šanci zaujmout, když je první den označí za naprosté debily a do jejich vypadnutí s tím nepřestane. Všichni hráči při smyslech pak pochopitelně jen asistují Vladovým rozmarům, nedovolí si ani písknout a s trapnou českou zarputilostí mu lezou do prdele tak hluboko, jen aby to na diváky působilo dojmem, že jsou s ním zadobře. Všechny potenciálně zajímavé osobnosti pak zcela zanikají ve výparech z prdele Vlada, kdy každý, kdo si dovolí vyjít z davu, je automaticky seknut přes prsty a vyhozen. První řada nebyla prakticky o ničem jiném, než o jeho sólo jízdě, kdy označoval všechny za zlé zmrdy a když je diváci na jeho přání vyhodili, začal označovat za zlé zmrdy do té doby věrné (Fraš). No, jak to dopadlo, víme, a dopadne to úplně stejně. Snad to alespoň budou poslední Vygumování v historii a za dva roky tady nebude Vlado potřetí, protože mu už zase došly prachy.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 03 zář 2013, 08:29
od milan
Aspoň to tam žije, je jasné, že bez neho by bola najskôr aj nižšia sledovanosť, zase mu treba uznať, že on tam aspoň vybuchne, zato taký Thomas je totálny čurák (viď to video, v BB14 za niečo podobné letel Russellov brat) ako ho atakoval zozadu, tu to produkcia najskôr vôbec neriešila. Človek keď už videl voľbu tak bolo jasné že Emil ala Borat, či nafúkaný Zverky a jeho povrchá vizitka nemajú šancu.
Ja si myslím, že aj keby bola voľba Tony vs. Milan vs. Vladko, že to vyhrá Vladko.
To, že mu došli prachy som tiež nepobral, ale aspoň stream je vždy o niečom :bounce:

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 03 zář 2013, 11:37
od Thorg3
Jako co si budem povídat Vladko je rozhodně hodně emočně založenej až histerickej ale ty se mu Zecku divíš když má kolem sebe primitivní dementy jako je Martin a Thomas, který do něj furt rejpaj a snažej se ho vyprovokovat ? Dyť on Vlado furt řiká že si jich nebude všímat a nemá problém to oni do něj furt jedou a chtěj aby ta sopka vybouchla...

Thomas tam celou dobu dělá do Zdeňky, že má doma tu svojí teenku ho nezajímá a když ho Zdeňka odmitne a kousne se s babama tak o ni řekne a teď ho cituju.
"špína, kurva, lesba , kurví se, skurvená lesba" Ja tohleto může nějakej chlap říct o holce do který celou dobu dělá. To je uplně vidět že se ji chtěl dostat do kalhotek, ona mu to nedovolila tak se na ni nasral a začal ji schazovat. A jedinej Vlado se ji aspoň zastal a za to má u mě plusový body protože Thomase s Martinem fakt nemužu vystat idioty.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 03 zář 2013, 11:53
od Zeck
Jako co si budem povídat Vladko je rozhodně hodně emočně založenej až histerickej ale ty se mu Zecku divíš když má kolem sebe primitivní dementy jako je Martin a Thoma


Shodou okolností jsem letošní VyGumované sledoval od prvního dne, většinou online, kdy jsem si u toho dělal svoje věci a řeknu ti, že zrovna Martin a Thomas neměli původně absolutně žádný zájem se do něj jakkoliv obouvat. Martin za ním naopak několikrát chodil a snažil se s ním normálně komunikovat, no jo, jenže pro Vladečka nebyl dostatečně kvalitní k diskuzi, tak mu dával okatě najevo, že je pro něj póvl. On když Vladeček vítězoslavně po pár hodinách ve vile pronese, že jsou to všichni idioti, se kterými si nemá co říct a ty jejich kecy se nedají poslouchat, a pak arogantně z piedestalu přihazuje každý den více a více, ono by z toho ruplo v bedně i jeho zarputilým fandům, pokud by ho museli snášet celý den ve třech místnostech. Krásný příklad je ten, že za naprosto tuctové, nezajímavé a nudné označil i všechny holky včetně Nikoly a Lucky. O pár hodin později je už očkoval proti Thomasovi a jakmile mu začaly notovat, najednou se z tuctových nezajímavých krav, staly skvělé holky, které "podcenil". Vlado je hrozně průhledný, arogantní a sebestředný, pozná se to už jen podle toho, že jakmile se s někým baví, musí permanentně mluvit a vylévat si srdíčko jen on, protože problémy toho druhého ho vůbec nezajímají, jeho zajímá jen to, aby se mohl politovat a udělat si divácky atraktivní zpovědi. Skutečně tam nevidím žádné Vladovy klady, permanentně hysterčí, dělá scény, rozbroje a zaštiťuje se nějakou všeobecností, přitom je to výhradně jen jeho problém. Jeho vizitkou je už jen to, že když přišel do úplně cizího kolektivu, už po deseti minutách tam začínal žvatlat něco o tom, že všichni kolem jsou nemožní a nudní. Tohle pronést po deseti minutách, to je prostě známka naprosto povrchního zmrda, který všemi kolem pohrdá, dokud mu okatě nedají najevo, že je pro ně Bůh. Takový teplý a zženštilý Russell Hantz.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 11 zář 2013, 20:34
od milan
Vladkovi by ľudia posielali hlas, aj keby tam robil hocičo a hocikomu, je to tak zafixované v hlave, a je pre ľudí taký pojem ako Jarda v hokeji, proste pokiaľ tam nebude mať chvíľky, že bude nadávať na rodnú zem, a kecať ódy na Španielsko a podobné proti-národné veci, tak je jasný víťaz. Som názoru, že poraziť by ho mohla len Nikol, ale to fakt muselo zohrať rolu viacero faktorov, inak mu najskôr nič nehrozí pekných pár týždňov.

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 11 zář 2013, 20:54
od miky253
Posledních pár dní se konečně začíná projevovat a snaží se být zábavný. A navíc se mi líbí, jak se naučil ignorovat Thomase a dokonce si z něho dělat srandu. Doufám, že se vrátí v pátek z duelu Eva a budou tak moci dotáhnout dokonce to divadlo s tím, že Eva otěhotněla s Vladkem, protože třeba Nikol tomu zatím věří :)

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 13 zář 2013, 09:47
od jukab
Můj jasný favorit, spolu ještě s Luckou. Co v takové "společnosti" dělají zrovna tihle dva, sice trošku nechápu, ale fandím jim, ať to ostatním aspoň natřou.

Jinak Nikol snad o hře Vladka+Evy ví, včera večer po duelu se o tom spiklenci Vladko+Mirka+Pavlína+Eva+Nikol dost dluho bavili, měl jsem to zapnuté spíš jako pozadí, ale snad jsem to zaslechl dobře :)

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 15 zář 2013, 11:47
od carneval
Podobně jako Trojanová modla CZ/SK komunity, která žije koukáním na bandu kriplů uzamčených v objektu.. Mohl by se zdát relativně normální, ale jeho herecký výkony co se záchvatů hysterie týče jsou na Českýho Lva :shock:

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 15 zář 2013, 11:49
od milan
carneval píše:Podobně jako Trojanová modla CZ/SK komunity, která žije koukáním na bandu kriplů uzamčených v objektu...
Vitaj v spolku kriplov :lol:

Re: Vladko Dobrovodský (VV)

Napsal: 20 bře 2014, 12:58
od milan


28.2 bol aj u Diany Kobzanovej v DD na Óčku, záznam nájdete na oficiálnej stránke. ;)