Nový záčátek

Máte dotaz na nás? Vše určené pro redakci a správce tohoto fóra.
Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 09 zář 2013, 13:33

No mě to povídej :D ručně jsem přetahoval skoro 300 svých příspěvků u jednotlivých sérií, které jsem mu tam nechtěl nechávat a přijít o ně :D bohužel to nešlo přesunout nějak automaticky, protože tu máme jinou strukturu a tak :bounce:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:21

cypher.eu píše:Když už je tu i mírně ublížený Pietro....


Ano, velmi mírně. :) Jo, může někdo tvrdit, že tam jsem mohl být králem webu (co by mě loutková vláda Zacka udělala, že?, krom delete účtu), ale radši budu někde, kde to má hlavu a patu a je všecko potřebné, než tam, kde jsem to sice znal a věděl, kde co je, resp. kde co bylo, ale kde není rozumně diskutující kam oko sahá. ;)
A ano, já bych se na nový forum napojil hned, ale technická závada na LCD monitoru (který mmj. nejde spravit, mám zatím provizorní CRT) mě v tom zamezila. A jelikož tady to není jediný web, kde se činím (na starém činil), tak mě nakynula práce :mrgreen:

Tvůj avatár je velmi kontroverzní. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Nový záčátek

Příspěvekod cypher.eu » 10 zář 2013, 10:59

Mě teda spíš udivuje to, že tu vůbec vidím nick Ezechiel :mrgreen: Ještě pamatuju časy, kdy jsi psal komentáře k právě běžícím řadám na Coolu ve věšteckým stylu "tenhle to má dobře rozehraný, moh by vyhrát pokud udělá tohle a tamto..." a bum, ono se to nějakým "zázrakem" vždycky fakt vyplnilo! :mrgreen: Myslím že za to pak byl nějakej ten ban... a tady na novým fóru kouknu do "Napomenutí & Bany" a kdopak je zase hned první napomenutej... EZECHIEL :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pipíček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 srp 2013, 21:06

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Pipíček » 10 zář 2013, 19:09

Všechny zdravím,
koukám, že jste odvedli obrovský kus práce! S potěšením zjišťuji, že se už natáhli i moji oblíbení glosátoři. Celé redakci hodně zdaru a už se těším na diskusi nad Survivorem!
„Otázka trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod milan » 13 zář 2013, 20:09

Trošku na príjemnejšiu tému, postupne hádžem na mail hozu-ovi (rýchle) torrenty na TAR, viem, že existujú nejaké titulky čo sa robili ale sú na fakt rozličné kvality a dosť často je v tom bordel (niekde hdtv, inde web-dl, prípadne titulky na axn ripy), vedel by niekto prečasovať (postupne) titulky čo existujú na verzie ktoré budú na fóre? Mám k dispozícii aj WEB-DL.

Na ďalší týždeň začínam nahadzovať Survivor - "obyčajný" HDTV, a okolo piatku / víkend, vedia byť aj WEB-DL, možno budem dávať aj 720p a aj 1080p (respektíve 1080p určite).
Rovnako chcem dávať aj TAR, bude teda niekto robiť titulky?

edit : našiel by a nejaký obetavý človek čo by všetky titulky stiahol a hodil mi ich all in one na uloz.to?
KOMPLET TAR na titulky.com
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kuxik009
Garant
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 21:05
Nejoblíbenější série: Novější: Philippines, Caramoan, San Juan del Sur
Nejoblibenější hráči: Novější: Three Amigos, Cochran, Natalie (s29), Keith
Nejméně oblíbené série: The Australian Outback, Guatemala, Toscantins, One World

Re: Nové fórum

Příspěvekod kuxik009 » 27 zář 2013, 19:32

milan píše:Pre všetkých zabanovaných, docela rýchly anonym...

Kód: Vybrat vše

http://www.hidemyass.com/

:oops:

Mě se víc líbí tento, ten jsem používal na starém fóru 8) 8) 8) . Když ti zabanuje hidemyass tak seš ztracenej, zatímco u tohohle máš možností víc (i když už je většina taky zabanovaná 8) 8) 8) ).
milan píše:btw. na starom fóre je toto fórum vo filtri ako vulgarizmus, kúpte mu niekto plienky :fight:

Kdosi to vykoumal v komentářích. Musíš psát

Kód: Vybrat vše

wéwéwé tečka reality pomlčka show tečka eu

:D

Jo a bylo by dobré zase přidat fórum na Tapatalk, ať nemusím sedět celý den na PC :D .

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 27 zář 2013, 23:02

tapatalk pridam zitra :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Zeck » 28 zář 2013, 02:37

Na fóru se s nějakou cenzurou webu nemusíte vůbec zaobírat, stačí hodit odkaz do "URL". V komentářích na webu stačí v názvu webu psát místo malého "L" velké "I".
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
kuxik009
Garant
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 21:05
Nejoblíbenější série: Novější: Philippines, Caramoan, San Juan del Sur
Nejoblibenější hráči: Novější: Three Amigos, Cochran, Natalie (s29), Keith
Nejméně oblíbené série: The Australian Outback, Guatemala, Toscantins, One World

Re: Nový záčátek

Příspěvekod kuxik009 » 09 říj 2013, 15:30

Ahoj, nějak mě zlobí vyhledávání členů. Když jsem chtěl psát Pietrovy PM a nahoře v sekci Členové klikl na písmeno P, napsalo mi to to, co je v příloze. Prosím o spravení, díky :idea:
Přílohy
Bez názvu.JPG
Příloha

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 09 říj 2013, 15:34

Tohle je nejaka obecna chybka v phpbb, mela by to zafixovat dalsi aktualizace, deje se to dokonce i na phpbb.cz, takze to zatim musime prezit s tim :-P

Odesláno z mého MT11i pomocí Tapatalk 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 18 říj 2013, 14:09

google si všímá :)

hm.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Pietro » 09 led 2016, 19:34

Hmmm,

tak se zase našlo trocha času, aby vylezl ze zapomnění tohoto fora a taky je vhodný čas se ohlásit. :D
Něco podstatnýho, co mě uniklo, vyjma 31. série, kterou musím teprve začít??
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 19 led 2016, 07:30

Ve sledování řad jsem na tom podobně :D jinak asi nic zásadního, lážo plážo si to tu pokračuje dál na vlnách pohody :D a ve schránce se práší na email od Zixe, jestli mu už konečně po roce zrušíme ban :D

Tapatalkuji
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod milan » 19 led 2016, 10:24

To rovno maž (ten e-mail), ten človek tu nemá právo byť.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový záčátek

Příspěvekod Rendy » 19 led 2016, 22:58

Ono i mazání tohohle emailu se hnedle dostalo na poslední místo ToDo listu :)

Tapatalkuji
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Nový záčátek

Příspěvekod Earl » 02 úno 2022, 16:44

Chcel som napísať tento príspevok a táto téma má krásny názov Nový začiatok takže nakoľko mám stále hodnost moderátora fóra aj po tých rokoch absencie kľudne na mňa môžete smerovať veci prípadne ak bude treba s niečím na fóre pomôcť a budem mať čas pomôžem stačí mi napísať na web sa príliš vracať nechcem nemám na to veľa času ale keby bolo niečo súrne treba viem pomôcť aj tam takže ak som vám nevadil tak som späť :beer: ak som vám vadil som späť :fight: :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Nový záčátek

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 úno 2022, 20:24

Kdo máte práva, vyrobme už vlákno pro S42. Na twitteru už je cast https://twitter.com/survivorcbs/status/1491457136257290243
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Nový záčátek

Příspěvekod ItalianManiac » 10 úno 2022, 14:43

Lamik.lamity píše:Source of the post Kdo máte práva, vyrobme už vlákno pro S42. Na twitteru už je cast https://twitter.com/survivorcbs/status/1491457136257290243


Vyrobím během zítřka. Cast jsem viděla na redditu až dneska ráno a včera i dnes jsem v práci od 9 do 21 :heat:

EDIT: Hotovo :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Nový záčátek

Příspěvekod Kill Kenny » 24 úno 2022, 11:09

Udělal jsem agitku této stránky ve skupinách na FB, tak snad zde bude brzy zase narváno.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „Nápady, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů