Nové forum :)

Máte dotaz na nás? Vše určené pro redakci a správce tohoto fóra.
Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nové forum :)

Příspěvekod Rendy » 07 úno 2017, 21:33

Tož, trochu jsem si tu dnes zablbnul a v podstatě tu nahodil nové forum :beer: vypadá hodně podobně jako to původní, ale jinak je v podstatě mnohem novější, živější a tak vůbec všechno :) snad se bude líbit a budete tu jako doma :beer: když by něco, napište ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Novinky na fóru

Příspěvekod Pietro » 07 úno 2017, 22:33

Líbí :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
LordBlade
V.I.P.
Příspěvky: 34
Registrován: 27 srp 2013, 18:33
Kontaktovat uživatele:

Nové forum :)

Příspěvekod LordBlade » 08 úno 2017, 00:16

Ty vole, vono se to konečně hejbe...good work :idea:

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Nové forum :)

Příspěvekod Zeck » 08 úno 2017, 07:31

Dobra prace! Z tabletu se mi nacte v podstate ihned (drive pet minut) a ani nepotrebuji tu appku. Rozsireni uzivatelskeho rozhrani je taky cajk. :idea: Klidne blbni dal, Rendy. Edit: zuzila se sire stranky nebo mi to dela rozliseni tabletu? Gify mam na dva radky.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nové forum :)

Příspěvekod Rendy » 08 úno 2017, 07:46

Jsem rád, že se líbí :beer: tapatalk tu zatím není, ale během pár dnů také nahodím, jestli přes něj někdo chodil, já celkem jo :) šíře je podle mě stejná, jestli myslíš gify v podpisu, tak já je mám na jednom řádku :) plus tu vypadla funkce "spoiler", na tu také mrknu, ale zůstává kolem ní označení "spoiler", tak na to dávat pozor ;)
edit: nahodil jsem nový spoiler, ale přijde mi, že se starý nechytl, takže používat jde, ale bacha u dřívějších :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Nové forum :)

Příspěvekod Zeck » 09 úno 2017, 00:11

Jo, je to v pohodě. Bylo to tím tabletem. :)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Nové forum :)

Příspěvekod Radix » 09 úno 2017, 10:11

Za mě je nové fórum velice povedené. Dobrá práce! :idea: :beer:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Nové forum :)

Příspěvekod Jerremy » 15 úno 2017, 00:54

Nove forum je vyborne, hlavne dostatecne rychle ...
Jen stale neni opraven problem s casem :)
Akutualne je 15.2.2017 0:54 (prosim porovnat s casem prispevku)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nové forum :)

Příspěvekod Rendy » 16 úno 2017, 22:58

Já ho mám u tebe správně :) doporučuji mrknout do uživatelského panelu / nastavení a tam zkontrolovat časové pásmo :)
Přílohy
as.jpg
Obrázek

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Nové forum :)

Příspěvekod Jerremy » 17 úno 2017, 00:15

Rendy: Dekuji za radu, skutecne jsem mel spatne casove pasmo ....
Nyni jiz vse ok


Zpět na „Nápady, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů