Nejlepší série podle castu (S)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 led 2014, 18:37

Napadlo mě založit téma, jak dobré podle vás byly série podle obsazení. Zpravidla nejlepší série mají i nejlepší cast, ale občas je cast skvělý a série se vůbec nepovede, či naopak
Můj žebříček sérií podle počtu pro mě zajímavých lidí:
1.-3. místo
Gabon: 6 (Randy, Sugar, Kenny, Marcus, Ace, Corrine)
Tocantins: 6 (Coach, Tyson, Sierra, Stephen, Joe, Erinn)
Filipíny: 6 (Penner, Skupin, Pete, Malcolm, Denise, Kent)
4.-10. místo
Borneo: 5 (Rich, Colleen, Gervase, Greg, Sue)
Austrálie: 5 (Skupin, Jerri, Alicia, Elizabeth, Debb)
Afrika: 5 (Lex, Ethan, Big Tom, Silas, Frank)
Perlovky: 5 (Jon, Sandra, Rupert, Andrew, Burton)
Palau: 5 (Tom, Ian, Steph, James, Angie)
Guatemala: 5 (Judd, Rafe, Gary, Amy, Danni)
Cook islands: 5 (Penner, Yul, Ozzy, Flicka, Cao-boi)
BvW: 5 (Aras, Vytas, Tyson, Hayden, Ciera)
11.-16. místo
All Stars: 4 (Rob, Rob, Rich, Lex)
Vanuatu: 4 (Eliza, Dolly, Twila, Chris)
Panama: 4 (Bob, Shane, Terry, Courtney)
Micronesia: 4 (Joel, Natalie, Parvati, Eliza)
Samoa: 4 (Dave, Russell, Erik, Laura)
17.-19. místo
China: 3 (James, Courtney, Jean-Robbert)
Amazon: 3 (Rob, Matt, Heidi)
HvV: 3 (Parvatti, Sandra, Courtney)
20.-25. místo
Markézy: 2 (Peter, Gabriel)
Thailand: 2 (Robb, Clay)
Fiji: 2 (Yau-man, Rocky)
Nicaragua: 2 (Alina, Marty)
SP: 2 (Coach, Mikayla)
OW: 2 (Troy, Kim)
Poslední místo:
RI: 1 (Phillip)
Caramoan: 1 (Cochran)


Podle mého žebříčku jsou tudíž 3 nejlépe obsazené série Gabon, Tocantins a Filipíny, přičemž ale v Gabonu vypadla většina zajímavých hráčů poměrně brzo. Tudíž se na rozdíl od zbylých 2 neřadí mezi nejlepší série.
Hráči z Bornea i Austrálie možná, kdyby ta hra byla na takovém levelu, jako je teď, mohli ze série udělat výtečnou sérii. Bohužel , hra taková nebyla a série byla tím pádem celkem nuda. Afrika byla extrémně chudá na zajímavé dívky, opravdu mě žádná nezaujala, v Palau byl rozhodně zajímavéjší Ulong, ale proto, že prohrál, co mohl a hráči se daleko nedostali, nevěděli jsme o nich víc a tudíž je nemohu z větší části přidat. Guatemala měla opravdu dost zajímavých hráčů, nicméně průběh hry byl proti nim.

Na opačném konci jsou série, od kterých se to dá celkem čekat, tj Markézy (kde zajímaví hráči skončili před porotou), Thajsko, Fiji a většina sérií s číslem začínajícím 2

Celkově je ale stejně smutné, když vezmu v potaz, že se ve hře objeví 16-20 lidí a nejlepší výsledek je 6, tudíž nejlepší poměr má Tocantins (6/16), další 2 měly alespoň 18 hráčů.
Naopak série na posledním místě, nejenže mají jen 1 zajímavého hráče, ale Caramoan dokonce z 20 lidí a to je už opravdu hodně špatné. V RI jsem nepřidal Mariana, protože hrál to samé, co v AS, tudíž ničím nezaujal


A jak to máte vy? Která série má podle vás nejlepší cast?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod rhee » 21 led 2014, 13:07

Záměrně jsem vynechala výběrové all stars série.

1. Pearl Islands - Co se týče castu asi nepřekonatelná série. Krom Michelle, která byla nevýrazná, každý něčím do hry něčím přispěl a zaujal... někdo sice negativně (Lillian, Osten), ale aspoň nenudil. Pro mě je dodnes nepochopitelné, že se odtud vrátili pouze tři hráči. (když už mám ale zmínit jen několik lidí, tak - Andrew, Fairplay, Ryno, Burton, Christa, Sandra, Tijuana a i ten Rupert byl ještě fajn)

2. Gabon - Kota je jeden z mých nejoblíbenějších kmenů vůbec, Fang naopak jeden z nejhorších. Ale oceňuju to, že je byl cast hodně pestrý - nerd, zkrachovalá sportovkyně, mrcha, gay, latentní gay, chlap nenávidějící celý svět, labilní modelka... Škoda toho promíchání. (Randy, Ace, Corinne, Marcus, Charlie...)

3. Palau - Skvělý cast, ale bohužel někteří nepříliš zajímaví hráči zůstali ve hře na úkor těch, které bych tam chtěla mít delší dobu. Můj největší favorit byl Tom, ale většinu oblíbenců jsem měla v Ulongu, celkově tam byli zajímavější lidi. (Tom, Stephenie, Angie, Ian, Bobby Jon)

4. Australia - Oba kmeny byly výborně obsazené, měla jsem i docela velký problém rozhodnout se, kterému bych měla fandit. (Keith, Jeff, Jerri, Rodger, Tina podobný případ jako Rupert - tehdy mi nevadila)

5. Tocantins - Hlavně Timbira se povedla. (Stephen, Tyson, Coach, Taj, Brendan)

Jsem líná dělat celý žebříček, ale zmíním pár sérií z opačného konce - Nicaragua, Redemption Island, South Pacific.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod cypher.eu » 21 led 2014, 18:11

Uvádím lidi, který mě bavilo sledovat (i když jsem je třeba neměl v oblibě) a nepočítám hvězdný série, kde by vyhrálo HvV (i celkově):

1. - 2. místo:
Philippines (9) - Russell, RC, Jeff, Pete, Penner, Abi, Malcolm, Skupin, Denise
Pearl Islands (9) - Sandra, Osten, Andrew, RyanO, Tijuana, Burton, Darrah, JFP, Rupert

3. místo:
Gabon (8) - Ace, Marcus, Charlie, Randy, Corinne, Matty, Sugar, Bob

4. místo:
Borneo (7) - Rich, Rudy, Sue, Gervase, Colleen, Joel, Greg


5. místo:
South Pacific (6) - Christine, Jim, Cochran, Brandon, Ozzy, Coach

6. - 9. místo:
Cook Islands (5) - Cao Boi, Penner, Parvati, Ozzy, Yul
China (5) - Aaron, Jean-Robert, James, Peih-Gee, Todd
Tocantins (5) - Tyson, Coach, Taj, Stephen, JT
Blood vs Water (5) - Brad, Vytas, Hayden, Ciera, Tyson
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod brninho » 22 led 2014, 15:36

Sestavim to bez ohledu na sympatie a budoucí působení (proto v PI Rupert, naopak CI bez Parvati..).

1. místo- HvV (Tom, Steph, BR, Russel, Danielle, Parvati, Sandra)

2.místo- Philippines (Penner, Jeff, Malcolm, Denise, Pete, RC)

3.-7. místo Borneo (Greg, Colleen, Hatch, Rudy, Kelly)
PI (Savage, Rupert, Fairplay, Sandra, Burton)
Micronesia (Ozzy, Penner, Parvati, Cirie, Natalie)
Gabon (Randy, Matty, Ace, Marcus, Bob)
BvW (Tyson, Vytas, Hayden, Ciera, Brad)

8.-14. místo- Australia (Skupin, Elisabeth, Jerri, Colby)
All- Stars (Hatch, BR, Amber, Rob C)
Palau (Tom, Ian, Steph, Bobby Jon)
Panama (Terry, Shane, Cirie, Danielle)
CI (Ozzy, Cao Boi, Yul, Penner)
China (James, Peih-Gee, Todd, Amanda)
Tocantins (Stephen, JT, Taj, Coach)

15.-21.místo- Africa (Tom, Lex, Silas)
Marquesas (BR,Sean, Kathy)
Amazon (Heidi, Jenna, Rob C)
Vanuatu (Ami, Twila, Chris)
Guatemala (Danni, Steph, Gary)
Nicaragua (Fabio, Brenda, Marty)
RI (BR, Grant, Phillip)

22.-27. místo- Thailand (Heidik, Shii-Ann)
Fiji (Yau-Man, Earl)
Samoa (Russel, Laura)
SP (Ozzy, Jim)
OW (Kim, Troyzan)
Caramoan (Malcolm, Cochran)

Když to tak vidím, tak mě tenhle můj výběr přijde paradoxní vzhledem k tomu, že CI je moje top série, dost v oblibě mám Amazon a Samou, naopak Gabon a Tocantins moc neprožívám...člověk si uvědomí, jak různý sekundární věci můžou fungovat v prospěch/neprospěch série.. :smile:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod XtttX » 25 led 2014, 20:40

Pre mňa je najlepšia séria čo sa castu(a nielen neho) týka jednoznačne Gabon. Množstvo zaujímavých, rôznorodých charakterov, prakticky bez jediného hluchého miesta. Tam som fandil snáď každému... :D Hneď za Gabonom je Austrália, a na 3. miesto by som dal Afriku.
Najhorší cast má pre mňa jednoznačne RI. V Russellovom kmeni samé nesympatické osobnosti, u Roba ovca za ovcou. 2. miesto patrí OW. Pri sledovaní Kat, Christiny, Tarzana či Leifa som mal pocit že sa pozerám na dokument o mentálne zaostalých jedincoch. Ak by boli aspoň zábavní... Bronzovú medailu si vybojovalo Tocantins. Veľké množstvo hluchých miest v caste - Sydney, Sierra, Erin, Joe, Jerri, Debbie... Tí ľudia tam ma vôbec nebavili.

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod Stochey22 » 26 led 2014, 15:39

Všetko je zhodnotené len podľa môjho pohľadu
Borneo- Greg, Coleen, Dirk, Richard, Kelly, Rudy = 6
Austrália- Michael, Elisabeth, Amber = 3
Africa- Ethan, Kim P, Lex, Silas =4
Markézy- Gina, Kathy, Paschal, Tammy, Rob = 5
Thajsko- Erin, Robb, Shi ann = 3
Amazon- Heidi, Jenna, Rob, Matthew, Shawna, Butch = 6
Pearl islands- Burton, Andrew, Darah, Jon = 4
All stars- Ethan, Alicia, Rob, Rob, Amber, Jerri, Kathy, Shi ann = 8
Vanuatu- Dolly, Julie, Eliza, Chris, Brady = 5
Palau- Angie, Bobby-John, Ian, Ibrehem, Jenn, Tom, Gregg, Stephanie = 8
Guatemala- Bobby-John, Cindy, Stephanie, Jaime =4
Pannama- Aras, Bruce, Danielle, Sally, Shane, Terry =6
Cook islands- Adam, Christina, Ozzy, Pavati, Flicka, Nathan, Jonathan=7
Fiji- Boo, Michelle = 2
China- Amanda, Ashley, Courtney, Eric, Jean-Robert, Jaime, Todd, P.G., Sherea, Dave =10
Micronesia-Alexis, Amanda, Parvati, Jason, Mickey B, Jonathan, Natalie =7
Gabon- Charlie, Marcus,Matty = 3
Tocantins- Brendan, Erinn, Sierra, Tyson, Taj, J.T, Sydney =7
Samoa- Brett, Kelly, Natalie, Laura = 4
HvV-Danielle, Parvati, J.T., Tom, STephanie =5
Nicaragua-Brenda, NaOnka, Marty, Shannon, Alina = 5
Redemtion island- Rob, Andrea, Ashley, Grant = 4
South Pacific- Jim, Whitney, Albert, CHristine = 4
One world- Kim, Colton, Chelsea, Kat, Matt, Michael =6
Phillipines- Malcolm, Denise,Carter, Michael, Jonathan, Abi-Maria, Jeff, Pete, R.C, Katie = 10
Caramoan-Andrea, Hope, Allie, Eddie, Malcolm, Corinne, Brenda, =7
Blood vs water- Ciera, Aras, Vytas, Hayden, Tyson, Laura, John = 7
Cagayan- Morgan, Jefra, LJ, Spencer, Lindsey, J-Tia, Jeremiah, Garett = 8

Top 5 Phillipines, China, All stars, Palau, Cagayan
Najmenej oblúbené série podla castu : Gabon, Fiji, Thajsko, Austrália
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Nejlepší série podle castu (S)

Příspěvekod SnowWhite » 26 led 2022, 18:31

Když nepočítám all stars serie, tak určitě Austrálie (vrátila se snad půlka castu), Perlovky, Gabon (postavy jak ze sitcomu, dokonalý) a moje srdcovka One world - Kim, Chelsea, Kat, Colton, Troy, Tarzan, Bill - podobně jako v Gabonu spousta zapamatovatelných (nkdy dost bizárním způsobem) postav.

Zhruba od 25. série už to začíná být horší, třeba pre - jurors z Australie si pamatuju líp jak někoho, kdo to ve 30+ sérii dotáhl do TOP5, ale třeba MilvsGX byla docela zajímavá serie na cast.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti