Jste závislí na své RS?

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jste závislí na své RS?

Příspěvekod Rendy » 03 lis 2013, 10:40

Tuhle jsem jinde viděl podobný dotaz k něčemu, co člověka baví...ale nebaví ho to občas až tolik, že se stává závislí? :D
Jak poznáte, že jste závislí na své oblíbené RS? Pojďme si zahrát takovou hru. Já začnu a vy doplníte zbytek věty. Pokračovat můžete v diskusi :)

Divák, závislý na oblíbené RS se pozná, když ... (já mám nejoblíbenější survivor, takže budu přidávat příklady k této RS, ale vy samozřejmě můžete přidávat i k ostatním)

- v sobotu místo toho, aby někde poletoval venku, aktualizuje stránku, jestli se pohnuly procenta dokončených titulků
- má své oblíbené hráče i na tapetě v mobilu
- vybírá si místo dovolené podle lokality natáčení
- při rozhovoru s kamarádem přemýšlí nad tím, jak by jim to klapalo na ostrově v jednom kmeni
- kdykoliv někde vidí pochodeň, vzpomene si na Probsta, jak ji zhasíná

:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Jste závislí na své RS?

Příspěvekod Earl » 03 lis 2013, 11:04

Keď si to vezmem obrazne tak na Survivor som kedysi frčal neskutočne, ešte ako decko som hrával hru Sims kde som si vytvoril ľudí a hral s nimi Survivor. :mrgreen: Potom to nejak opadlo a teraz ma skôr zaujali zahraničné verzie show. Miesto dovolenky si nevyberám podľa Survivor lebo by to boli iné pálky čo do peňaženky ale také Cookove ostrovy ....
Ostatné RS tak tam je to u mňa keď ma niečo zaujme frčím na tom ale keĎ to skončí tak mám o tom nezájem po zbytok roka ako napríklad Big Brother, frčím na tom len v lete.
Taká polozávislosť by sa to dalo nazvať. :D
Obrázek


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti