Nejhorší vítězové (TAR)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Nejhorší vítězové (TAR)

Příspěvekod Jean » 25 led 2014, 16:12

I přesto, že dostat se do finále Amazing Race a následně to vyhrát je výkon, protože proto musíte skutečně něco udělat (v Survivoru se někteří finalisti ani moc nenamáhali), tak jsou soutěžící, kteří si to podle mě nezaslouží. Buď tím, že celej závod jenom přežívali na předposledních místě a pak měli štěstí ve finále nebo proto, že tam byl někdo, kdo si to jednoduše zasloužil víc. Tady je můj seznam nejhorších vítězů a zajímá mě samozřejmě i váš názor ;)

Eric a Danielle (11-All Stars) - Vyhráli až, když to bylo třeba, rozhodně si to víc zasloužily Dustin a Kandice. Navíc to dle mého názoru ani nebyl tým do All Stars, vždyt výkon Danielle v její předchozí sérii nebyl nic moc. Líp by mi do série sednuli BJ a Tyler. :down:

Kisha a Jen (18 - Unfinished Business) - Tým, kterej legendárně vypadl ve svý první sezoně. Bylo jasný, že se do Unfinished Business hodí, ale co se týče finále, tak by si to zasloužili víc jak Gary a Mallory, tak Flight Time a Big Easy. Sice se holky držely celkem dobrejch výsledků v průběhu závodu, ale milión dolarů jejich výkon nezasluhuje... :down:

Josh a Brent (21) - Co jsem se dočetl, tak hodně lidí tuhle dvojici považuje za nejhorší vítěze vůbec. V průběhu soutěže nuda, šedej průměr. Nic moc nedokázali a ani člověka nepobavili. Jak Chippendales tak Trey a Lexi by si to zasloužili víc a myslím, že i několik nefinálových týmů (Twinnies) předčilo výkon vítězů. Bohužel taková už Amazing Race je. :down:

Jinak tohle není z žádné osobní nenávisti k týmům, snažil jsem se to dělat co nejobjektivněji. Většinou totiž nevyhraje přímo můj favorit, ale někdo, kdo si to aspoň zaslouží. Tohle jsou ale týmy, kterejm bych rozhodně milión nedal... :fuck:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Nejhorší vítězové (TAR)

Příspěvekod XtttX » 25 led 2014, 20:19

Ak by som mal hodnotiť víťazov ako závodníkov, zaslúžili si vyhrať všetci.
Samozrejme, moja subjektívna spokojnosť s víťazstvom daného tímu nezávisí iba na jeho schopnostiach a dosiahnutých úspechoch počas závodu, ale obrovskú rolu zohrávajú faktory ako sympatie, zaujímavosť daného tímu a podobne. Z tohto hľadiska by som za pre mňa najhorších víťazov určil túto trojicu:
1. Tammy & Victor
2. Dave & Rachel
3. BJ & Tyler


Dovolím si ešte reagovať na tvoj príspevok...
Jean píše:Kisha a Jen (18 - Unfinished Business) - Tým, kterej legendárně vypadl ve svý první sezoně. Bylo jasný, že se do Unfinished Business hodí, ale co se týče finále, tak by si to zasloužili víc jak Gary a Mallory, tak Flight Time a Big Easy. Sice se holky držely celkem dobrejch výsledků v průběhu závodu, ale milión dolarů jejich výkon nezasluhuje... :down:

Nemyslím si že si táto dvojica zaslúžila vyhrať o niečo menej ako ostatní finalisti. S Gallory mali prakticky rovnaký AP, a oproti Globetrotters na tom boli v tomto smere dokonca lepšie. Okrem toho finálová etapa bola pre F/F tím extrémne náročná, ale oni to aj tak dali! :)

Jean píše:Josh a Brent (21) - Co jsem se dočetl, tak hodně lidí tuhle dvojici považuje za nejhorší vítěze vůbec. V průběhu soutěže nuda, šedej průměr. Nic moc nedokázali a ani člověka nepobavili. Jak Chippendales tak Trey a Lexi by si to zasloužili víc a myslím, že i několik nefinálových týmů (Twinnies) předčilo výkon vítězů. Bohužel taková už Amazing Race je. :down:

Ak sa na to pozriem "štatisticky", áno, Josh a Brent sú najhorší víťazi(čo rozhodne neznamená nezaslúžený) v histórii TAR. Napriek tomu ich má mnoho ľudí veľmi rado a sú s ich víťazstvom spokojný. V S21 totiž predviedli úžasnú "underdogs story". :) Potom čo v 5. etape unikli vylúčeniu vďaka NEL, nasledovala séria 6 predposledných miest zakončená víťazstvom a ziskom milióna dolárov. Celkom slušný výkon na párik farmárov v strednom veku do ktorých nikto nevkladal nádeje. :) Obzvlášť keď v F5 stáli proti 4 extrasilným tímom.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Nejhorší vítězové (TAR)

Příspěvekod brninho » 26 led 2014, 22:51

No musim říct, že v prvních řadách, konkrétně v řadách 1-6 jsem nebyl spokojen s žádným vítězem krom Chipa a Kim (nemluvím o výkonech, pouze sympatie), dále jsou tu "klasiky" jako Eric a Danielle, Tammy a Victor a Dan s Jordanem...Josh a Brent mi byli celkem sympatičtí a ve většině jiných finálových trojek bych jim fandil, ale strašně mě štvalo, že to nedopadlo pro Chippendales..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: Nejhorší vítězové (TAR)

Příspěvekod Jean » 27 led 2014, 00:00

Vůbec jsem netušil, že někdo nemá rád Tammy a Victora :?
Je to jedna z mých oblíbených dvojic, která si to rozhodně zasloužila. Pomohli jim sice dvě závěrečné etapy v Číně, kde jako jediní rozuměli místním, ale jinak pro mě hodně sympatickej pár. Oba byli inteligentní a pohled na Tammy taky nebyl k zahození... :D
Randy is my spirit animal


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů