Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod XtttX » 05 říj 2014, 21:51

Pozerám že táto téma tu ešte nie je...

Ktoré série máte najradšej, a ktoré naopak nemusíte?

Za mňa:

Najlepšie série:
TAR 5 - Nie je o čom... Excelentná séria. Vynikajúco zvolené destinácie, skvelé (dnes už kultové) tímy, plno zábavných/dramatických momentov. Proste klenot... :love:
TAR 6 - Na niekoho tam bolo možno príliš veľa M/F tímov(párov), ale mne sa ten cast veľmi páčil!!! :love: Úlohy/destinácie - :idea:
TAR 10 - 13 krajín!!! :love: Neuveriteľne rôznorodý casting s množstvom zaujímavých tímov. Osobne túto sériu považujem za vôbec najnáročnejšiu.

Ďalšie nadpriemerné série: 1, 3, 12, 17, 22



Najhoršie série:

TAR 24 - tu sa zhodneme zrejme väčšina. Séria úplne najhoršia po všetkých stránkach. Cast - :vomit:
TAR 16 - Hlavným nedostatkom je bez debaty príšerný cast. Väčšina tímov je všetko možné, len nie sympatická. Úlohy slabé, trasa nestála za veľa.
TAR 9 - Opäť, hlavne kvôli castu. Séria nudná a nezaujímavá. Celej sérii prakticky dominovali 2 tímy(ako inak, tie najhoršie), a to ich neustále vymieňanie 1. a 2. miesta ma nesmierne iritovalo.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod honzavohralik » 12 říj 2014, 20:55

NEJLEPŠÍ SÉRIE
TAR 17: Pro mě jedna z nejlepších sérií, co se týče castu. V tom smyslu CBS odvedlo skvělou práci, možná až na Michaela a Kevina, protože většině takových známých týmů na chuť nepřijdu. Hlavně 4 F/F týmy poprvé v historii, což jsem rozhodně ocenil. Navíc vítězství Nat a Kat Ale i lokace byly dobré, líbily se mi hlavně severské krajiny, Ghana a Bangladéš. Dalším plusem byly nové twisty - Express Pass a Double U-Turn a celkově vzniklo plno vtipných momentů (jako Mallory a hnůj, lodičky v UK a úkol s kroužkováním "dětí", tedy symbolů v Ghaně.) Dost mě mrzí, že z tak skvělé řady se vrátili jen ne tak skvělí Gary a Mallory.

TAR 11: Asi jediná vydařená řada navrátilců. V castu bych sice našel pár jmen, které si mi nelíbily jako David a Mary, Kevin a Drew nebo Eric a Danielle (ty novo týmy jsou na nic), ale celkově se cast povedl jako už nikdy potom. Mezi hodně týmy to dost vřelo, sice ne jako v S20, ale to napětí a soutěživost se mi strašně líbila. Navíc velké plus, když se dva moje oblíbené týmy dostaly až do finále, takže tady je důvod oblíbenosti téhle série i to.

TAR 5: Jedna na které se shodnu s Xtttx, i když třeba S10 je také skvělá. Místa jako Egypt, která se už bohužel kvůli politické situaci nenavštívila. (Podobně to teď je i s Ukrajinou.) Perfektní
týmy a dost momentů, které každému museli utkvět v paměti.

NEJHORŠÍ SÉRIE
TAR 19: Nudný cast, snad jediný kdo mě bavil byli Bill a Cathi a Kaylani a Lisa, které vypadly dost brzo. A pak už snad je samé mínusy: 3 etapy v Indonésii byl vrchol, další pár ze Survivor, představení nového úkolu Hazard = Speedbump a kolo, kde vypadli dva týmy. Tragédie nad tragédii.

TAR 24: Trapnost nejvyššího kalibru. Jediná jména z castu, které se hodily do All-Stars byli Joey a Meghan, Natalie a Nadiya, Brendon a Rachel a Leo a Jamal. Nikdo si nevzpomněl na zajímavější lidi jako Chippendales, Pam a Winnie, Mona a Beth, Max a Katie, Nicky a Kim, Tim a Marie. Vím, že někteří třeba odmítli, ale aby byl průměrný divák nespokojen víc než z polovinou castu je vrchol. Navíc třetí šance pro prachatý basketbalisty, kovboje homofóby a iritující matku, která se neustále zastává svého hluché syna. To byl předposlední kolík do rakve, ten poslední tam dorazily země, kde ani jedna nebyla nová a zase jsme strávili dvě etapě v Číně juchůů. :love:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod XtttX » 13 říj 2014, 10:18

Som rád že niekto prispel do diskusie. :)

11. séria je aj podľa mňa vôbec najlepšia séria s navrátilcami. Mne v tom caste vážne nikto výrazne nevadil. :) Aj keď je pravda že úplne nenávidím Roba s Amber, ale tak účasť si zrejme ako tak zaslúžili, a vďaka bohu vypadli hneď v úvode, takže sériu nestihli "zruinovať" ako sa im to "podarilo" pri 1. účasti.
Osobne považujem takmer za zázrak že sa 3 moje pravdepodobne najobľúbenejšie tímy dostali spoločne do F4. Mať ich všetky v F3, to už by som chcel asi veľa. (ale bolo by to superepické) :) Škoda že sériu nakoniec vyhral kto vyhral, aj keď mne daná dvojica zase až tak extrémne nevadila.

S tvojim názorom na S19 veľmi nesúhlasím. Je pravda že séria nepatrí do tej lepšej polovice, ale pre mňa osobne bola celkom príjemným prekvapím, hlavne kvôli množstvu nových destinácií(Indonézia, Malawi, Dánsko, Belgicko) ktoré nám ponúkla.
Ten cast bol slabší, ale nie zlí. Vadilo mi hlavne množstvo "protekčných" tímov, ktoré boli zaujímavé akurát na papieri. Ernie a Cindy u mňa patria k TOP víťazom. :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod brninho » 15 říj 2014, 17:42

Těžká volba, ale...
NEJLEPŠÍ SÉRIE
Season 3- Ne až tak fanoušky oceňovaná řada mě opravdu nadchla, bavily mě dvojice Ken & Gerrard (z jejich plavby na loďce jsem měl na pár minut záchvat smíchu :D ), morous Ian a jeho trpělivá žena Teri a překvapivě jsem fandil i dvojčatům- modelům. Mělo to náboj, bylo napětí nejen v různých úkolech a přesunech, zaujal i milostný trojúhelník s Flo, Zachem a dvojčetem, destinace parádní. Jediná kaňka jsou vítězové, resp. Flo byla celou dobu na ránu.
Season 15- Jo, jsem patriot a mám vždycky radost, když je ČR vidět i za velkou louží...Ale sérii samozřejmě v mých očích nedělá výjimečnou jenom jedna destinace, bavily mě třeba i emiráty a "tobogánový problém" :D . Cast nabídl mnoho zajímavých dvojic, Globetrotters mě právě při první účasti bavili nejvíc, bohužel právě na Praze a Kafkovi ztroskotali a Meghan s Cheynem jsou jeden z nejsympatičtějších mladých párů a jedni z top vítězů TAR.
Season 16- Nebavily mě až tak destinace, ale cast se povedl na jedničku s hvězdičkou. Kovbojové vpuštění doslova do cizího světa, kteří si nemálo úkolů povodili během chvilky, protivné lesby Carol s Brandy, neméně nesympatičtí Dan s Jordanem, vtipní detektivové Louie s Michaelem, překvapivě dobří Brent s Caite. Spousta hádek, diskuzí, nepříjemných překvapení, jediná kaňka, stejně jak u třetí série- vítězové.

NEJHORŠÍ SÉRIE
Season 4- Bída po všech stránkách, cast, destinace, vítězové...Tu sérii jsem pomalu vypudil z hlavy, opravdu jediný případ, kde jsem i přeskočil epizodu, protože mi bylo jasný, že bude nevyřazovací etapa.
Season 22- Ne, ne, ne a ne, tohle byla noční múra a asi ještě horší případ než čtvrtá sérka. Nejpříšernější cast, kterej jsem kdy v TAR viděl..Neschopné country girls, Jessica a John kteří vstoupili do historie, Joey, z nějákýho nepochopitelnýho důvodu populární Youtube osobnost, omezení Chuck s Wynonou..Z bídy vyčnívali jenom záporáci Max s Katie. Vítězové sice nudní, ale v té vší letargii ještě ušli.
Season 24- Tadáá, CBS si zřejmě řekla, že každá show musí mít svůj Caramoan- tak jsme ho teda dostali. Vrátily se mi "oblíbené" tváře z 22. řady, Rachel kterou nenávidím (ale ok, ta aspoň má all-stars parametry), totálně se nezvádla situace s Bopperem, diskutabilní byl druhý návrat některých dvojic...Nejhorší je, že se prostě dalo vybrat líp a to i bez druhých návratů (třeba první návrat dvojic z 1.-17. série...), na Chippendales, Maxovi a Katie apod. se asi shodne víc lidí...Tohle byl obrovský hřebík do rakve.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod XtttX » 16 říj 2014, 16:07

brninho píše:Season 16- Nebavily mě až tak destinace, ale cast se povedl na jedničku s hvězdičkou.

Brninho, to hádam ani nemôžeš myslieť vážne. :o :o :o

A prečo tá nenávisť k S22? Po objektívnej stránke je to jedna z tých lepších sérií, a to aj po stránke castu. :) Toľko zaujímavých tímov a ty ich nevieš doceniť... 8)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod brninho » 16 říj 2014, 22:35

XtttX píše:Brninho, to hádam ani nemôžeš myslieť vážne. :o :o :o

A prečo tá nenávisť k S22? Po objektívnej stránke je to jedna z tých lepších sérií, a to aj po stránke castu. :) Toľko zaujímavých tímov a ty ich nevieš doceniť... 8)


Zrovna u šestnáctky jsem si stoprocentně jistej, že to myslím vážně :D Tu sérii jsem sledoval ještě kdysi na AXN a prostě mě to bavilo..Mělo to hrdiny (jo, fandil jsem kovbojům, ale tak každej máme v RS to svoje ;) ), záporáky a všechno si to v mých očích pěkně sedlo.
22. série- afektovanej teplouš, slovo cancer, stupidní nevyužití EP, blbky country girls->tohle v mé paměti znamená dvaadvacítka...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod XtttX » 16 říj 2014, 23:24

Tak každému sa páči niečo iné, no. :) Ale aby bol niekto tak nadšený z castu 16. série? :D

Ja sa priznám že S22 je moja srdcovka, z HD sérií sa mi páči najviac. :)
Obrovským plusom série bol pre mňa boot order, kde všetky (4)tímy ktoré ma nezaujali/boli mi nesympatické povypadávali po sebe hneď v úvode, čo dodnes vnímam ako menší zázrak. :D (Z toho že CBS 2 z týchto tímov vrátila totálne nezaslúžene do AS som už nadšený nebol...) Celú F7 som doslova miloval. :love: Ale tak chápem že niekomu tie tímy nemuseli úplne sadnúť...

Nevyužitie EP považujem za highlight série. Za daných okolností to bolo totálne stupídne, ale sériu to rozhodne obohatilo. Paradoxom je že ten istý tím v AS vypadol za dosť podobných okolností, a osobne som pomerne v šoku, že Jessica a John za ich fail v Ríme nedostávajú od fanúšikov takmer žiadny "kredit". To nezmyselné pýtanie odpovede a následne zahodený "footrace" mysliac si že nie sú poslední... Sú to failery. :D

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: Najlepšie/najhoršie série (TAR)

Příspěvekod hozu » 22 črc 2015, 14:27

Konečně jsem doběhl série TAR, takže můžu i bez obav ze spoilerů přispět do navazujících diskuzí :D Moje pořadí:

3 nejlepší:
1. TAR 17
Velké množství F/F týmů, vítězové, kterým jsem fandil již od počátku, výbrané lokace. Takto vypadá pro mě ideální série.
2. TAR 14
Výborní vítězové i celkem pěkná různorodost zemí. Hlavně tu byla asi jediná skutečná dvojetapa, jelikož týmy neposlala úplně pryč.
3. TAR 5
Ty dvě neeliminační kola po sobě byly sice peklo, ale to vše opět vynahradil výborný cast a neskutečná různorodost zemí. Colin s Christie byli zdrojem neskutečné zábavy a vítězům jsme fandil již od počátku.

3 nejhorší:
1. TAR 4
U téhle série jsem doslova trpěl. Naprosto příšerný cast, který nezachránili i sem tam zajímavé úkoly.
2. TAR 6
Přiznám se, že jsme tuto sérii viděl v kuse, takže místy se mi všechyn ty M/F týmy slívaly do jednoho. V jeden moment jsem se dokonce nedopočítal. Přesto myslím, že by jim to v oblbiě nepomohlo. Po stránce vítězů a obsazení hrozná série. Jediné plus vidím v tom, že díky Maďarskému kolu vznkly dvojetapy
3. TAR 24
Hodně podivná série s přívlastkem All-stars, která tak nějak působí jako hodně chudý příbuzný. Dvojité zastavení snad ve všech navštívených zemích, návrat ne zrovna těch hvězd, které mě bavily atp.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů