Survivors s makeupem a bez

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivors s makeupem a bez

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:41

Taky vás občas děsí, překvapí rozdíly mezi tím jak vypadají hráči na začátku hry, na konci a v reunionu? :shock: :mrgreen: Já zrovna dokoukal Guatemalu, jedny z nejhezčích holek v show, ale to co z nich zase udělali vizážisti, nebo strava velkoměst. Někde jsem četl, že na spoustě lidí je vidět jak jim hra naopak prospěla a vraceli se zdravější. Pamatuju se jak mě vyděsila například Parvati v Micronesii, ve hře pěkná, ale v reunionu :shock:

Zajímalo by mě, kdo podle vás prošel největší proměnou, u koho bylo nejviditelnější, že v show opravdu hubne (Courtney :mrgreen: ) nebo naopak vypadá líp než na začátku, na kom opravdu vizážisté zaprasili atd 8)

No a tady první várka rozdílů...Steph před a po...to se ještě dá 8) a Danni před a po...skoro jsem nepoznal :|

Obrázek

Jonathan před a po v CI :mrgreen: asi se mi víc zamlouvá Jonathan jakožto trosečník :mrgreen:

Obrázek

Je to sice lepší než u Danni, ale ani tady to není žádná sláva. Kde jsou ty její modrý očiska? Prostě přírodní vzhled znovu :idea:

Obrázek

A Chelsea...vlevo...ženská která nemá ráda lidi :mrgreen: vpravo...holka od bobří řeky co právě dohrála fotbal :idea:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

Re: Survivors před a po

Příspěvekod Nik » 27 srp 2013, 08:44

Mě vyděsil Matt s Redemption Island ( kvůli těm krátkým vlasům), nebo Tyson kvůli dlouhým vlasům :D

Matt+Elrod+Survivor+Redemption+Island+Finale+bPjDB2ndYELl.jpg
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivors před a po

Příspěvekod Rendy » 08 říj 2013, 17:14

Natalie z RI

nat.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivors před a po

Příspěvekod Rendy » 08 říj 2013, 17:28

Ona i ta Parvati je hezčí, když není napatlaná tunou make-upu :)

parvati.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Survivors před a po

Příspěvekod cypher.eu » 30 říj 2013, 09:31

Největší peklo je pro mě rozhodně Reunion Guatemaly a "vyumělkovaná" F2 :vomit:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivors před a po

Příspěvekod Rendy » 01 dub 2014, 10:39

Tak jsem mrknul na Survivor Live a zase ho vypnul, namalovaná dredařka s diamantovýma kruhama v uších už je silný kafe :D transvestita hadr. Neříkám, že to byla nějaká extra kost, ale survivor vzhled opět na celé čáře vede 8)

lindseyogle.jpg


Alexis také žádná sláva, bez makeupu mám jasno na koho se koukám, s makeupem je to nějaká hezká ženská, kterou bych si ale spletl s řadou ostatních černovlásek

alexis.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivors s makeupem a bez

Příspěvekod brninho » 04 dub 2014, 15:08

Probstovi make-up naopak prospívá...člověk si tak něják uvědomí, že 14 let je 14 let...:D
probstold.jpg
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Survivors s makeupem a bez

Příspěvekod ritterqa » 11 kvě 2014, 17:14

Mě příjemně překvapila Katie z minulé sezóny.
Přílohy
Untitled 3.png
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Survivors před a po

Příspěvekod Pietro » 11 kvě 2014, 18:29

Rendy píše:Tak jsem mrknul na Survivor Live a zase ho vypnul, namalovaná dredařka s diamantovýma kruhama v uších už je silný kafe :D transvestita hadr. Neříkám, že to byla nějaká extra kost, ale survivor vzhled opět na celé čáře vede 8)


Všechno vidím a znamenám si tě. :angry: :D

Ne vážně, bez malování vypadá lépe, ale na té selfish fotce, co jsem dal do jejího vlákna tam to jde (dle mě) i s malováním. Ale do podpisu jedině bez malování!
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivors s makeupem a bez

Příspěvekod Rendy » 11 kvě 2014, 19:42

:D jo, tam to jde, ale bez malování vypadala stokrát lépe, i se mi celkem líbila :) a Katie z minule sezony palec nahoru, hezky decentně, tak to má být :)

Tapatalkuju...
Obrázek


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů